Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ležišča (in drugo) za najemniško stanovanje

ležišča (in drugo) za najemniško stanovanje

Pozdravljeni. Tisti, ki ste ali ste bili najemniki stanovanja – ali ste ležišče (jogi) prinesli s sabo, torej svojega? Bi najeli stanovanje, kjer je vsa oprema, jogija pa ni? Vam je pomembno, da je na postelji jogi lastnika stanovanja, pa čeprav na njem spite slabo?

Katera oprema je za vas nujna v najemniškem stanovanju in kaj bi recimo bili pripravljeni ali bi raje prinesli s seboj, da bi bilo čisto samo vaše?

Hvala.

Ko sem pogosto menjavala stanovanje, sem se selila z enim kovčkom, vse ostalo je bilo vedno v stanovanju na voljo. Sem pač vprašala že na začetku.

Trenutno plačujem najemnino pod tržno ceno pod pogojen da 12mesečnih najemnin dam januarja vnaprej. Leto dni pol traja pogodba, tako porabim namestp 6000eur le 4000eur za najem. Oprema je bila seveda not, sem si pa sama kupila stojali za perilo sušit, ki je vedno bilo na voljo v ostalih stanovanjih, pa posode in fena, sesalca od prejšnjih stanovalcev ni bilo

Meni je normalno, da so zelo osebne stvari lastniške; Tako kot prinesem gate in nogavice, velja tudi za jogi, prte, jedilni pribor, kozarce, brisače, ipd.

Oddajam popolnoma opremljeno stanovanje. V spalnici je postelja, v postelji ni jogijev. Najemnik si mora pripeljati svoje oz. najemniku povem, da lahko jogije kupim tudi jaz, vendar bodo najcenejši iz Hoferja, Lidla.

Ko sem pred leti prvič oddajala, sem dala not drage jogije cca 600,00 eur za kos. Ko so najemniki šli ven, sem morala jogije peljati na deponijo – zaflekani, da se jih ni dalo sčistit.
Vsak najemnik pa želi spati na čistem jogiju.

Jaz sem prišel v stanovanje brez jogijev. Je strošek ampak skoraj raje vidim, da to imam svoje.

Za ostalo pa je fino če je čim več opreme/bele tehnike že notri.

So stvari,ki jih prineseš s seboj v najemniško stanovanje: zobno ščetko, spodnjice, jogij ( svojega ali kupiš novega, ni šans da spim na izločkih in ostankih drugij, če ni novo) in kupiš nov pokrov Wc školjke, če ni bil ravno zamenjam. Aleluja!

New Report

Close