Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Luka Jezeršek sina poimenoval Japec

Luka Jezeršek sina poimenoval Japec

Luka Jezeršek in njegova žena sta sina poimenovala Japec. WTF? Bogi otrok. Edino kar upam, da je tiskarski škrat in so mislili napisat Jakec

Če bo samo tretjino tako dobro nosil ime, kot ga tale Japec, bo prav super. http://www.gorenjci.si/osebe/jakopin-japec/708/

Čudno ime. Otroci se bodo za njim drli: Japec – hlapec! ali kaj podobno neugodnega.
Deluje kot ime za slabiča.

Čudno ime. Otroci se bodo za njim drli: Japec – hlapec! ali kaj podobno neugodnega.
Deluje kot ime za slabiča.
[/quote]

Nihče od novodobnih sončkov ne uporablja besede hlapec…
Sploh ne vejo, kdo je to…

Nihče od novodobnih sončkov ne uporablja besede hlapec…
Sploh ne vejo, kdo je to…
[/quote]

Haha, to je pa tudi verjetno res 🙂

japec čapec

Japec je staro ime.

Itak da bo Čapec.

zelo, zrlo lepo ime.
Vsaj nekdo ki ne bo Liam, Mark, Rocky….

Še slisi japl al capl

Japec je kar luštno ime, niti ne tako edinstveno.
Enkrat parkiram na nekem parkingu in zagledam pred sabo nekega golfa ali whatever WV, na njem zadaj naflikana nalepka: v tem avtu se vozita Tias in Tais.
Wow! Čestitke, starša, tako globokih umskih izcedkov so sposobni res izjemno redki. Sta edinstvena! LOL. :-)))

Japec je kar luštno ime, niti ne tako edinstveno.
Enkrat parkiram na nekem parkingu in zagledam pred sabo nekega golfa ali whatever WV, na njem zadaj naflikana nalepka: v tem avtu se vozita Tias in Tais.
Wow! Čestitke, starša, tako globokih umskih izcedkov so sposobni res izjemno redki. Sta edinstvena! LOL. :-)))

ja danes je ta tais trgovka v šparu.

Bolje je že kot Tai, Zai in Lai v avtu:)))
Ali pa Uma, Liv, Luv, Ael in Bea:))))

Ne to ne ono ni normalno. Japek kličejo na Hrvaškem stare čičote. Zakaj ne bi bilo za moške ime kar Čičo ali Čedo. Sred parka začneš klicat sina pa ti še kakšen pes ali maček prilaufa zraven.

Ne to ne ono ni normalno. Japek kličejo na Hrvaškem stare čičote. Zakaj ne bi bilo za moške ime kar Čičo ali Čedo. Sred parka začneš klicat sina pa ti še kakšen pes ali maček prilaufa zraven.

Ne to ne ono ni normalno. Japek kličejo na Hrvaškem stare čičote. Zakaj ne bi bilo za moške ime kar Čičo ali Čedo. Sred parka začneš klicat sina pa ti še kakšen pes ali maček prilaufa zraven.

Ne to ne ono ni normalno. Japek kličejo na Hrvaškem stare čičote. Zakaj ne bi bilo za moške ime kar Čičo ali Čedo. Sred parka začneš klicat sina pa ti še kakšen pes ali maček prilaufa zraven.

Imaš prav da je tiskarski škrat – imenuje se Čapec

Japec je kleno SLOVENSKO ime. Urh, Sofija, Japec Jezeršek.
Takšna imena dajejo razgledani starši z izobrazbenim ozadjem.

Nerazgledani starši brez izobrazbenega ozadja bi enako trojico imenovali takole:
Ian, Sofia, Jon Jezeršek. Ali katere druge na lastnemu umju zrasle unikatne izmišljotine ali katere anglosaksonske izpeljanke.

Ker Japcu, Urhu in Sofiji Jezeršek je mednarodni uspeh v svetu že v zibeli zatrt, medtem ko so Jonu, Sofii in Ianu Jezeršku odprta vsa vrata za mednarodni uspeh v svetu.

Spet zavistni slovenci…kaj te briga kako je poimenoval sina? Res, kaj je to tvoja stvar? Sinu bo ne glede na ime, se vedno v zivljenju veliko lazje, kot vsem zagrenjencem in vasim potomcem tu gor..

Čudno ime. Otroci se bodo za njim drli: Japec – hlapec! ali kaj podobno neugodnega.
Deluje kot ime za slabiča.
[/quote]

Meni pa deluje kot drugo ime ali nadimek za BUTCA.
Japec – Butec.
Saj vem, da se grozno sliši, ampak tako mi to ime ven izpade… izredno nesimpatično.

Ko starši izbirajo otroku ime, naj za božjo voljo mislijo tudi (ali predvsem) na otroka, ne samo nase in na to, kako “kul” bodo izpadli.

Meni pa deluje kot drugo ime ali nadimek za BUTCA.
Japec – Butec.
Saj vem, da se grozno sliši, ampak tako mi to ime ven izpade… izredno nesimpatično.

Ko starši izbirajo otroku ime, naj za božjo voljo mislijo tudi (ali predvsem) na otroka, ne samo nase in na to, kako “kul” bodo izpadli.
[/quote]

Meni enako. Sinonim za butca, pa sploh ne vem od kje…

Ti dve imeni si bom zapomnila, ko bomo iskali imena za kužke 🤣🤣

Meni pa deluje kot drugo ime ali nadimek za BUTCA.
Japec – Butec.
Saj vem, da se grozno sliši, ampak tako mi to ime ven izpade… izredno nesimpatično.

Ko starši izbirajo otroku ime, naj za božjo voljo mislijo tudi (ali predvsem) na otroka, ne samo nase in na to, kako “kul” bodo izpadli.
[/quote]

In potem se čudite, zakaj otroci zmerjajo druge zaradi imen, recimo? Le od kje jim take ideje?

New Report

Close