Starševski čvek

He He, evo dokazi

Default avatar
Replika je napisal/a:
Nekaj je teorija, drugo je pa praksa videna dnevno na naših cestah.
No, moja neumnost, da tebi razlagam o praksi in razumu.
Default avatar
mad max je napisal/a:
A pa članek si prebral? Kot je videti, ne.
Kar tumbaš po svoje na slepo, tako kot voziš.
Default avatar
mad max je napisal/a:
torej hočeš reči, da ni res, da večino prometnih s smrtnim izidom povzročijo moški na primer?
so jih preimenovali za črno kroniko?
Default avatar
Replika je napisal/a:
Ga ni potrebno. Ko ti podaš link in komentiraš, vemo da je to blesarija in se bomo spet nasmejali tvojim komentarjem in mišljenjem.
V glavnem, da ne zaideva; ženska ima motoriko za vožnjo z vozili razvito ravno toliko, kot imajo nigerji razvite delovne navade.
Default avatar
mad max je napisal/a:
replika sedaj pa si jih zadela naravnost na sredo glavice in tega ti ne bodo odpustili.
Sploh ne vem, če je varno take teme lepiti sem gor, ker bodo na poti iz službe čisto podivjali, ko se bodo hoteli dokazovati s svojimi škatlami.
Default avatar
mad max je napisal/a:
Pa jasno, zakaj bi upošteval dejstva, ko se pa ne ujemajo s tvojim mnenjem?
Default avatar
moški ego je napisal/a:
Hehe, kot vidiš, se je že začelo. Zdaj sem jaz kriva, da moški ne znajo vozit :)))))
Default avatar
praksa na cestah je napisal/a:
Ne, jaz nočem nič reči. Povem, kdo od spolov je pač boljši voznik.
Novodobnih metroseksualcev - brezjajčnikov nisem zraven upošteval.
Default avatar
mad max je napisal/a:
a ti si kot Pavle Rupar, najprej narediš pregled mednožja in potem odločiš kdo je pravi dec in kdo ne?
Default avatar
Joj kako vas dejstva bolijo:)

Da so zavarovalnice v UK nudile nižje premije ženskam ( to je bilo sicer odpravljena z direktivo EU zaradi " diakriminacije:) in da ženske se zdaj plačujejo nižje premije
Da povzročijo 5 x manj nesreč
Itd

https://www.independent.co.uk/news/uk/h ... 12706.html
Default avatar
Replika je napisal/a:
Tvoja dejstva so dometa 3 metrov uporabnega gibanja okol šporheta. Seveda s predpostavko, da znaš kaj skuha.
Moje mnenje temelji na preteklih izkušnjah in opazovanju. Ponavljam, novodobnih metroseksualcev - brezjajčnikov nisem zraven upošteval.
Default avatar
Očitno ti ga je pregledal, če ga poznaš po imenu in priimku in veš kaj počne.
Default avatar
mad max je napisal/a:
Dejstev pa tudi ne.
Kaj te briga a ne, kaj tam eni brezjajčniki zbirajo podatke in delajo raziskave, ti veš vse veliko bolje.
(Moj domet pa tebe ne briga, nimaš dovolj dometa za to. )
Default avatar
moški ego je napisal/a:
res je ja, tako izgleda. In trdim, da je prav ta njihova napihnjenost in mišljenje da so nekaj več kot vozniki in da se njim pač že nič ne more zgoditi potem tudi vzrok za veliko večino nesreč. kar je nevarno. Ko se pa skantajo potem so pa tragične zgodbe, ubogi tisti, ki so soudeleženi pri tej njihvi naduvanosti. Mal prizemljenosti bi bilo na mestu, pa ne zaradi tekmovanja med spoloma, ampak zaradi varnosti vseh nas na cesti, kjer je nujno,da smo vsi prizemljeni in odgovorni vozniki brez napuha in občutka večvrednosti nad komerkoli ali čimerkoli.
Default avatar
Spol ni pomemben. Pomembna je trezna glava, izkušnje. Zame je dober voznik tisti, ki vozi po pravilih, z glavo in defenzivno, skratka oseba, ki je osebnostno zrela in se zaveda, da ni sama na cesti in da se zna prilagodit na dane razmere.

Koga je več? Petelinov ali kur? A je važno, dovolj je eden/ena, pa si konzerva.
Default avatar
Nkeichi je napisal/a:
Potem pa pojdi v UK živet.
Bo imela Slovenija eno nepof…. feministko manj, UK pa enga napol dedca več.
Default avatar
Oh prosim, dejansko predpostavljaš, da jo je že videl?