Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kemija brez fizične privlačnosti

Default avatar

kamilic4

Kako so se vaše zveze obnesle ali se niso, če ste bili v situaciji, kjer vas je vaš partner zadovoljil v vsem, samo ni vam bil pa vizualno všeč?
Vam je ta fizična privlačnost manjkala na dolgi rok? Je to razlog zakaj ste nekateri varali? Recimo, da vam ni bil všeč niti obraz, niti postava, dejansko nič fizičnega. Mogoče vam je bilo na osebi celo kaj grdega. Čeprav ste pa kljub temu čutili kemijo, ker je bila ta oseba strastna, je kipela od seksualne energije in vas je znala potešit tudi spolno, ne samo emocionalno in intelektualno.
Trenutno sem v takšni situaciji in se nikakor ne morem sprostit in ustalit s to osebo, ker mi manjka fizična privlačnost. Enostavno ne morem rečt, da je "to to", čeprav čisto vse drugo štima. Ker iz preteklih izkušenj vem kakšen občutek ti oseba da, če jo poleg vsega še rad gledaš. Počutim se "shallow", ker tako razmišljam, zato se poleg njega trudim, da ne bi bila takšna. Da za zdravo zvezo ne rabiš tega, da je dovolj, če je vse ostalo?
Se pa sprašujem ali je odvisno od posameznika kakšne ima prioritete. Morda nekomu fizično nič ne pomeni, drugemu pa veliko? Je to potem odvisno od standarda posameznika?
Kaj vi mislite?
Priponke

1 (2).jpg
(26.86 KiB)

Default avatar

Poprečan

Daj, pejt nazaj v očkovo naročje, pa boš imela nazaj kemijo in privlačnost in metuljčke in vse ostale blesarije. Jebemti dolgočasne razvajene babe. Kako je nekaterim zapoznelo odraščanje travmatično.
Default avatar

Jajca v hladilniku

Zapisi prtegnjenega in blesavega pizdovja so neprecenljivi...
Default avatar

miles

kamilic4 je napisal/a:

Privlačnosti je vrst. Ampak vse kar ti požene hormone po žilah, je kemija. Ali ta odziv sproži lepo telo, intelekt ali denar, je v bistvu vseeno...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

farbanje samega sebe

joj kako ti samo sebe farbaš.
Daj res povej, zakaj bi morala na vsak način biti z nekom, ki ga ne preneseš?
Bolje, da se začneš prodajat in boš s seksom z moškimi, ki ti ne bodo privlačni vsaj zaslužila.
Default avatar

87847

kamilic4 je napisal/a:
Se sprašujem isto kot ti... Poznam kar nekaj moških, ki so "marriage material", pa ni kemije z moje strani. In so po mnenju mnogih žensk to izredno privlačni moški. Ampak zame očitno ne.

Po drugi strani pa je do drugih moških kemija z moje strani, pa je z njegove ni, čeprav mi ti moški rečejo, da sem zelo privlačna...

In tako še naprej ostajam samska.... Eh, zapletene so te kemične reakcije :)
Default avatar

se drugače reče

kemiji brez fizične privlačnosti se ponavadi reče ekonomija
Default avatar

Šnelca_

kamilic4 je napisal/a:
Išči dalje, dokler ne boš dobila popolne osebe. Taka si in ne bo s tabo nič bolje. To je to :)
Default avatar

Johana33333

Koliko.si stara?
Vsega v eni osebi, ki.bi hotela enako tudi tebe, ne bos nasla. Bos ostala sama.
Imam isti problem.
Kaj je bilo.z unimi ki so ti bili lepi?.so te odjebali zaradi lepsih zensk ane?

Ne razumem kako je strast, kemija, ce pravis da ti je grd.
Verjetno si ti njemu privlacna pa je zato strasten. Ti pa ne vem koliko pades noter? Te potesi kljub temu da ga med sexom ne mores gledat?
Default avatar

Izjava dneva

Johana33333 je napisal/a:
Te potesi kljub temu da ga med sexom ne mores gledat?
Default avatar

kamilic4

Johana33333 je napisal/a:
30. Z drugimi ni šlo zato, ker ni bilo kompatibilnosti. Ali pa jaz nisem bila njim dovolj fizično privlačna in se jim ni dalo trudit zaradi tega, kdo bi vedel...
Spolna privlačnost ni isto kot fizična privlačnost. Intima je super, ker sva oba isto kinky, me pa njegovo telo ne privlači in tu čutim manjko. Ne gre se za metuljčke, tako kot eni pišete bedarije. Gre se za okus posameznika. On je verjetno kakšni ženski za dol past, meni žal ni. In ne vem, če se da it preko tega, brez da s časoma pride do nezadovoljstva...
Default avatar

farbanje samega sebe

kamilic4 je napisal/a:
večjih bedarij kot jih pišeš ti že dolgo nisem prebrala.
pa nezadovoljna si že danes, kaj šele bo.
Default avatar

Jajca v hladilniku

Zakaj si pa potem sploh šla v to vezo? To bi lahko rešila že na začetku. To samo potrjuje, da so zapisi prtegnjenega in blesavega pizdovja neprecenljivi...
Default avatar

Jajca v hladilniku

Zakaj si pa potem sploh šla v to vezo? To bi lahko rešila že na začetku. To samo potrjuje, da so zapisi prtegnjenega in blesavega pizdovja neprecenljivi...
Default avatar

Jajca v hladilniku

Default avatar

Majonezna omakca

Jajca v hladilniku je napisal/a:

... zapisi fukotožnega in večno nepotešenega kurcovja pa še bolj...
Default avatar

kamilic4

Jajca v hladilniku je napisal/a:
Ne moreš dobit punce, ker si tako zelo grd in zato pišeš take stvari po forumu? Bogi revež.
Default avatar

ti tudi ne

kamilic4 je napisal/a:
ti očitno tudi ne takšnega kot bi rada in si vzela tistega, ki te je pač hotel.
Default avatar

temu se reče

kamilic4 je napisal/a:
lol
temu, kar ti imaš, se reče ugly ******
za poseksat je dober, v javnosti se pa ne bi kazal z njim
saj so že v SATC do dodobra obdelale.

ps
za dobro vezo rabiš še kaj več kot seksualno in fizično privlačnost. ti pa zgleda kaj več o tem ne moreš vedet.
Default avatar

Pikajla

Kaj bluziš?
Mislim, da je nekdo napisal tvojo resnico. Ekonomija.
Kaj te je mogoče strah, da ga bo kdo videl, pa te bo sram, ker ni lepotec?

Ti si dete brez izkušenj. A veš kaj je pravi moški? Po mojem...ta pocukrani, iz revije izrezan model, sigurno ne. Bolj kot je angelski, manj ima v glavi.