Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki se spakujejo na družbenih omrežjih

Ženske, ki se spakujejo na družbenih omrežjih

Kaj si mislite o teh neumnih droljah?

[img]https://www.tocnoto.si/wp-content/uploads/2019/06/Ivjana-Bani{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}87.jpg[/img]

Nič, ker tega sploh ne iščem na netu.

Si pa mislim kaka drolja si ti, da se obremenjuješ s tem in še več, jih spremljaš, iščeš na netu.
Bog ti pomagi, če nimaš bol pametnga dela.

A smo malo bogi? Na drek naletiš tudi, če ga sploh ne iščeš.

Bo že res, jaz si mislim “kakšna nedorasla koza” in odskrolam dalje.

p.s. a je to kakšna “znana oseba”?* Ker če je, ji buhpomagi, da nič ne da na svoj imidž 😉

Je ja, Ivjana Banić z Radia 1.

Mi ne pride na misel, da bi hodil z eno tako …

Pa niti približno ni edina, ki se dela prizadeto s temi simboli za lizanje pi*** in ne vem še česa. Babnice res pograbijo vsako primitivno ‘novo modo’ …

celulit in nedojebanost………………………..

Sedaj si pa priznala, da nisi slučajno anletela na to sliko ampaktorej si namensko in imensko iskala to osebo po googlu, če veš vse o njej :)))
Jaz danes prvič slišim za to ime.
če je kdo drek, si ti tukaj….

Sodrga, low class in ocitno tudi lezba??! Al pa sam dec v kozi zenske,ker ji manjka zenska prefinjenost,milina,neznost. Ta je harambasa. Mozaca. Otrok pa zihr vrescavi in nevzgojeni. Pa pir pije zihr.


Ej, opica, če ti niso jasne niti osnove računalništva, raje zapri svoj prizadeti gobec. Ime osebe na sliki je v imenu fajla (na koncu url-ja), pogooglat nekoga pa tudi ni ravno znanost, če te kdo že nekaj vpraša. Zdaj pa spizdi nazaj v štalo.

Fak, mi greste na kurac mongoloidi, ki s svojo idiotsko nerazgledanostjo pridete do napačnih zaključkov in potem raztresate svoje sranje po okolici.

NIč si ne mislim – se pa nasmejim včasih.

Za kozlat, a probam razumeti. Grda celulitična možača mora z nečem opozarjati nase.

Nekako tako.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sodrga, low class in ocitno tudi lezba??! Al pa sam dec v kozi zenske,ker ji manjka zenska prefinjenost,milina,neznost. Ta je harambasa. Mozaca. Otrok pa zihr vrescavi in nevzgojeni. Pa pir pije zihr.
[/quote]

Vsak lahko dela in picne kar mu pase in tako je prav. Saj ne skodi nobenemu! Ne vem zakaj se obremenjujete s takimi..


Ej, opica, če ti niso jasne niti osnove računalništva, raje zapri svoj prizadeti gobec. Ime osebe na sliki je v imenu fajla (na koncu url-ja), pogooglat nekoga pa tudi ni ravno znanost, če te kdo že nekaj vpraša. Zdaj pa spizdi nazaj v štalo.

Fak, mi greste na ****** mongoloidi, ki s svojo idiotsko nerazgledanostjo pridete do napačnih zaključkov in potem raztresate svoje sranje po okolici.
[/quote]

za oboje – tiste ki iščejo tak material in tak material objavljajo
in te, ki se javno afnajo ☺

ju knou d dril …

Saj verjetno veš, kaj ta gesta pomeni – pozivam te, da mi ližeš “vrečevinarko”… Ja, to je neokusno. Svet socialnih omrežij in tekmovanje, katera bo bolj izvirna 😛

Vsak lahko dela in picne kar mu pase in tako je prav. Saj ne skodi nobenemu! Ne vem zakaj se obremenjujete s takimi..
[/quote]

A tebi je tako javno pozivanje “liži mi p.”, čist OK? A ti tudi tako počneš, bajdevej? Ubogi tvoji otroc, no.

Nič si ne mislm, njena stvar kako se slika. Sej sploh ni bad.
Da bi pa zarad take slike sploh pomisla da je neumna drolja? Ah ja, spet, 100 ljudi 100 čudi.

Meni pa je ona tako hudo ne ženstvena, da kar boli. Njeno primitivno obnašanje odbija, vsaj mene. In na žalost so taki ljudje vedno v ospredju.

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

Luštna je in zabavna.


Ej, opica, če ti niso jasne niti osnove računalništva, raje zapri svoj prizadeti gobec. Ime osebe na sliki je v imenu fajla (na koncu url-ja), pogooglat nekoga pa tudi ni ravno znanost, če te kdo že nekaj vpraša. Zdaj pa spizdi nazaj v štalo.

Fak, mi greste na ****** mongoloidi, ki s svojo idiotsko nerazgledanostjo pridete do napačnih zaključkov in potem raztresate svoje sranje po okolici.
[/quote]

Uffff je zasmrdelo po gnojnici iz tega kljuna :)))

Boljš, da svoje slike ne objaviš, to bi bla šele štala…
Kdo bi si mislil, kaj nardi babja foušija ha-ha-haaaa

p.s. mimogrede kar se tiče slikce, je pa prav simpatična, pa takih je itak nešteto na netu

Nič narobe z njo.

Tudi meni je ta ženska zelo antipatična. Vizualno in karakterno. Če slučajno naletim na radiu da ona vodi, hitro prešaltam, jo ni za poslušat

New Report

Close