Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ki ne želi otrok?

Ki ne želi otrok?

(ima pa že enega od prejšnje veze)

Sem hotela napisat, da za veseljem, samo ne najdem takega pa je spodaj bil pripis, da že ima otroka.
Jaz bi bila s takim, ki noče otrok in jih tudi nima. Razen, če bi imel že odraslega otroka, potem bi prišel tudi tak upoštev.

Sem hotela napisat, da za veseljem, samo ne najdem takega pa je spodaj bil pripis, da že ima otroka.
Jaz bi bila s takim, ki noče otrok in jih tudi nima. Razen, če bi imel že odraslega otroka, potem bi prišel tudi tak upoštev.
[/quote]

Tudi jaz. Otrok si ne želim in bi želela tudi takega moškega, ki razmišlja podobno.
Če bi imel majhnega otroka, bi me motilo.

nova
Uredništvo priporoča

Meni bi bilo vseeno. Me ne bi motilo.
Bolj oz na prvem mestu bi mi bil ta clovek oz moski pomemben, da mi je ok, ustreza, se z njim ujamem.

Seveda.

Zakaj bi si komplicirala življenje? Če je otrok odrasel in normalna, zrela oseba,me ne bi motilo.
Če ima odraslega otroka s problemi ali mladoletnega otroka, ne pride v poštev. V takih primerih se moški pogosto zanaša na novo partnerico, da bo opravila njegove starševske zadolžitve. Njegov otrok, njegova skrb.

Mi ne bi bilo to merilo ali bi bila z njim ali ne.

Toraj bi se odrekli svoji želji po otroku? (če bi jo imeli) ker si ga partner ne želi?

Eni ne nacrtujemo vec otrok. Ce bi jih zelela bi bilo drugace.

Kaj pa v primeru če bi bila ti brez otrok?

Odvisno verjetno od tvoje želje,a ne??

Saj sem brez otrok.

Eni ne nacrtujemo vec otrok. Ce bi jih zelela bi bilo drugace.
[/quote]

Torej jih že imaš in jih ne načrtuješ več?

A eni tuki veste, da ste na starševskem čveku?

Jaz spadam v to skupino, ne hodim pa na strani za samske…

Kaj ga oddajaš v najem, posojo ali za daljši čas? Napiši.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oprosti, ampak vedno ko samohranilca slišim, da bi on žensko brez otrok, ker jih on že ima in več noče, pomislim na izkoriščanje in koristoljubje. Kot, da nima veze kaka je, samo da bo pol položnic plačevala in gospodinla. Pa, da se ne vmešava v vzgojo, ker je on starš in ne ona, in bo njegova zadnja. Težko bi verjela, da me ljubi in si mene zares želi. Verjetno bi v vsaki stvari videla le koristoljubje. Vedno rečem, mislil bi prej, ko si otroke delal, kdo je ta s katero si jih naredil. Samo takrat si z spodnjo glavo razmišljal, zdaj pa bi rad nekaj popravljal na silo.

On pravi da ga je bivša izučila…in problematičen otrok. Zato te napake ne bo ponovil.
Čeprav me je tri leta zavajal da bova imela otroka.
Ne znam vam povedat kako me je to prozadelo.
Nevem kako naprej💔

A to pomeni da ne sme nihče drug sem


[/quote]

To o koristoljubju drži. Po toči zvoniti je prepozno.

Kje pa so strani za samske, ker to me pa res zanima?
Je bil tule gor forum za samske pa veš kaj je bilo tam: zbirališče poročenih f.fehtarjev. Tako, da so forum uničili.
Zato me res zanima kam bi ti velecenjena mamica dovolila, da gredo samski?
Če si parkrat brez kontracepcije dala noge narazen, še ne pomeni, da se ves svet okrog tebe vrti.


[/quote]

Jaz poznam celo takega prepotentneza, ki je eno zensko zavrnil, ces da je raje izbral drugo si. Zavrnjena je sla normalno naprej svoje zivljenje. On je s to drugo naredil otroka in zakljucil. Zaj joka tocn tak kot pise una zgoraj, kako je bogi da sta ga bivsa in otrok izucila in on tezi na vse mozne nacine in greni zivljenje zavrnjeni, ker hoce njo, ampak ji domisljavec egoist celo pravi, da noce otrok in otroka ona ne bo imela.
Si predstavljas to je zame vrhunec egoizma in prepotentnosti, da gres k zavrnjeni nazaj in od nje zahtevas da se odpove otrokom, ker imas ti slabe izkusnje s tisto zensko zaradi katere si jo zavrnil in je bila po tvoje dobra izbira za otroka. Zdaj se mascujes ze zavrnjeni, ki je enkrat ze trpela in si upas do nje z zahtevo da se mora ona otrokom odpovedati, in trpeti in nositi posledice tvojih razocaranj in nepacnih odlocitev. In se celo ob tem ko njej prepovedujes lastnega otroka, od nje zahtevas, da sprejme tvojega.
Vrhunec egoizma in narcisizma in nespostljivosti do zenske. Najprej jo zavrnes, ker ti ni dovolj dobra, je druga boljša in jo prizadanes. Ko ugotovis da te je druga razocarala in skupni otrok, si upas pa nazaj prositi usmiljenja, in ne samo to, se celo ognorirati njene zelje in vsiljevati svoje. Opaopa mister nisi vreden da te les poscije. Po vsem kar si natedil bi moral, ce bi ti zenska oprostila sploh prvo zavrnitev, upostevati in uresniciti vse njene zelje in imeti krepko spostovanje do take zenske.Ne pa da ti pade na pamet zahteva njej, da se mora lastnemu otroku odpovedati, ker ga ti noces in ker je problematicen tvoj prvi, hkrati pa zahtevas od nje da tvojegabpa sprejme. Zakaj bi nekdo sprejel tvojega otroka, ce ti ne sprejmes njegovih zelja. Da se o zavrnitvah in tvojih slabih izbirah sploh ne ponavljamo. Egoist si, ki si zasluzi zgolj brco v rit. Niso drugi na tem svetu, da bodo ziveli podlozno tvojim ukazom… zdaj te nocem izberem raje drugo, ki je vredna otroka, potem ps pridem nazaj te se malo izkoristiti zase za svoje potrebe, samo s pogojem, da ti ne bos imela otrok, ker kaz tako ukazujem. Bos samo na voljo za moje izkoriscanje in zelje. Bruh gnoji egoisticni. Pa ce bi bil tazadnji na tem svetu, te s palco ni za dotakniti, bolje biti sam. Ja vrhunec koristoljubja ste taki osebki.

Če bi bila 50.

Jaz poznam celo takega prepotentneza, ki je eno zensko zavrnil, ces da je raje izbral drugo si. Zavrnjena je sla normalno naprej svoje zivljenje. On je s to drugo naredil otroka in zakljucil. Zaj joka tocn tak kot pise una zgoraj, kako je bogi da sta ga bivsa in otrok izucila in on tezi na vse mozne nacine in greni zivljenje zavrnjeni, ker hoce njo, ampak ji domisljavec egoist celo pravi, da noce otrok in otroka ona ne bo imela.
Si predstavljas to je zame vrhunec egoizma in prepotentnosti, da gres k zavrnjeni nazaj in od nje zahtevas da se odpove otrokom, ker imas ti slabe izkusnje s tisto zensko zaradi katere si jo zavrnil in je bila po tvoje dobra izbira za otroka. Zdaj se mascujes ze zavrnjeni, ki je enkrat ze trpela in si upas do nje z zahtevo da se mora ona otrokom odpovedati, in trpeti in nositi posledice tvojih razocaranj in nepacnih odlocitev. In se celo ob tem ko njej prepovedujes lastnega otroka, od nje zahtevas, da sprejme tvojega.
Vrhunec egoizma in narcisizma in nespostljivosti do zenske. Najprej jo zavrnes, ker ti ni dovolj dobra, je druga boljša in jo prizadanes. Ko ugotovis da te je druga razocarala in skupni otrok, si upas pa nazaj prositi usmiljenja, in ne samo to, se celo ognorirati njene zelje in vsiljevati svoje. Opaopa mister nisi vreden da te les poscije. Po vsem kar si natedil bi moral, ce bi ti zenska oprostila sploh prvo zavrnitev, upostevati in uresniciti vse njene zelje in imeti krepko spostovanje do take zenske.Ne pa da ti pade na pamet zahteva njej, da se mora lastnemu otroku odpovedati, ker ga ti noces in ker je problematicen tvoj prvi, hkrati pa zahtevas od nje da tvojegabpa sprejme. Zakaj bi nekdo sprejel tvojega otroka, ce ti ne sprejmes njegovih zelja. Da se o zavrnitvah in tvojih slabih izbirah sploh ne ponavljamo. Egoist si, ki si zasluzi zgolj brco v rit. Niso drugi na tem svetu, da bodo ziveli podlozno tvojim ukazom… zdaj te nocem izberem raje drugo, ki je vredna otroka, potem ps pridem nazaj te se malo izkoristiti zase za svoje potrebe, samo s pogojem, da ti ne bos imela otrok, ker kaz tako ukazujem. Bos samo na voljo za moje izkoriscanje in zelje. Bruh gnoji egoisticni. Pa ce bi bil tazadnji na tem svetu, te s palco ni za dotakniti, bolje biti sam. Ja vrhunec koristoljubja ste taki osebki.
[/quote]

Moj brat je eden teh koristoljubcev. Otrok živi pri njem, to je dosegel. A on ima s.p. in fotografira. Ja vsi ti dogodki se dogajajo večinoma popoldan in za vikende. Npr poroke, rd, slavja, tekme, abrahami…. malo dopoldan med tednom. In on bi sedaj nadomestek bivše, a ta naj je brez želje po lastnih otrocih, ker ga je dosedajšnja ločitev in boj za skrbništevo že dost stal in ne želi skozi te stroške še enkrat.
Ta ženska bi si naj želela bit sama doma za vikend in popoldan s 3letnikom, se z njim ukvarjat kot mama in zanj skrbet, kuhat in gospodinit, sofinancirat obleke vrtec…, a o vzgoji odloča on ker je on oče.

Moj brat je eden teh koristoljubcev. Otrok živi pri njem, to je dosegel. A on ima s.p. in fotografira. Ja vsi ti dogodki se dogajajo večinoma popoldan in za vikende. Npr poroke, rd, slavja, tekme, abrahami…. malo dopoldan med tednom. In on bi sedaj nadomestek bivše, a ta naj je brez želje po lastnih otrocih, ker ga je dosedajšnja ločitev in boj za skrbništevo že dost stal in ne želi skozi te stroške še enkrat.
Ta ženska bi si naj želela bit sama doma za vikend in popoldan s 3letnikom, se z njim ukvarjat kot mama in zanj skrbet, kuhat in gospodinit, sofinancirat obleke vrtec…, a o vzgoji odloča on ker je on oče.
[/quote]
to so goli egoisti – koga on to vzgaja otroka ali žensko,da ji bo postavljal pravila?
kakšne nočne more so šele ločenci z otroki za ženske – tako da naj se to zamisli – in ženske skozi tako trpljenje in poniževanje ne gremo.
In ključno – potem naj vsaj pusti žensko (ki si jo izbere na piko za tako sužnjo),da zaživi svoje življenje naprej tak gnoj, ne pa da jih iz ozzadja greni in otežuje življenje. to je tisto najbolj gnusno, kar počne tak človek.
kje ima pravico on zaradi svojega zafuranja življenja, ki si ga je zafural po njegovi lastni odločitvi in izbiri – on je izbral tisto zdaj bivšo, on je celo zavrnil drugo, – je že sam hotel in izbral take izkušnje.
in kaj je zdaj ta zavrnjena kriva,da bo prenašala še posledice njegovih napačnih odločitev in trpela življenjske izgube. No way da sem s takim egoistom kadarkoli niti na metre deleč skupaj, kaj šekle,da bo meni odrejal,da moram ostati brez otrok.
pa se ti odpovej svojemu, če to zahtevaš od mene. Tako gnusne so te zahteve. mater egoisti – sram je lahko mamo, ki je vzgojila takega človeka!

če si ti želiš otroke, potem ga pusti danes takoj.
Če ti pa še tri leta lagal zraven, ga pa še v k pošlji.

New Report

Close