Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za tiste, ki ste bili nekaj časa registrirani in niste več

Vprašanje za tiste, ki ste bili nekaj časa registrirani in niste več

Registrirali ste se na MON in pričeli pisati pod svojim uporabniškim imenom. Po nekem času niste več želeli, da bi vas bralci prepoznali. Zanimajo me vaši razlogi za to spremembo. Monke in Monovci.

Pridem na čvek kadar se dolgočasim ali pa ob polnih lunah. Bolj iskreno pišem v anonimnosti, če pišem registirano, dobim občutek kot da to nisem jaz, da podzavesto izbiram bolj všečno besedišče.Tako sem pa lepo svobodno multinično bitje.

Ker te potem preveč prepoznajo, obešajo se na pretekle besede.Tako se pa skriješ malo tukaj malo tam – in imaš svoj mir.
Enostavno kot pasulj.

Jaz enako pišem kot registrirana ali kot multinik. Ko se logiram, tako ostanem dokler se ne odlogiram. Ko se enkrat odlogiram, potem se mi ne da več logirat in dolgo pišem kot črna, dokler se spet ne logiram. Zakomplicirano, ampak tako je.
Kot rdeča tudi rada pišem v kakšnih debatah, ki me zanimajo in jim tako lažje sledim, ker kot multinik se izgubim in ne vem točno kje in kot kdo sem sodelovala. Jap, tudi to se zgodi.
Raje sem logirana, ampak tako pišem samo kadar sem na svojem računalniku, lepo doma. Kjerkoli drugje se ne logiram. Na svojem računalniku pa sem redko.

Najbolj fino se je na forumu razbiti na nekaj “čistih nickov”. V vsakem teh nickov se skriva nek naboj…

Meni se tudi tole zdi povsem v redu. Saj je polno ljudi tukaj gor, ki sploh niso registrirani. Če to ni obvezno za vse, zakaj bi se s tem trudil? Pa mislim, da bi tukaj potekal drugačne debate.
Pa še razumljivo je, da se ne boš branil v neki temi za deset tem nazaj (kaj si takrat baje izjavil – če se le da še iz konteksta vzeto). Ta, ki ti to očita, pa še registriran ni.

Tako pač tukaj je. Zate shizofreno, zame nič posebnega. Vsaj vsi vemo za te zadeve. Vzameš pač v zakup.
Če bi bili vsi registrirani, pa tega pač ne bi bilo. Ampak debate bi bile pa tudi na drugem nivoju.

Tako pač tukaj je. Zate shizofreno, zame nič posebnega. Vsaj vsi vemo za te zadeve. Vzameš pač v zakup.
Če bi bili vsi registrirani, pa tega pač ne bi bilo. Ampak debate bi bile pa tudi na drugem nivoju.
[/quote]

Saj meni je ravno to všeč, da je stanje na forumu lahko tudi “shizofreno”…

men se zdi bedno, da ena oseba piše pod 10 in več niki in debatira z mano, ki pišem pod enim nikom…, kako se to da zrelim ljudem počet…., pitaj Boga.
Pa pazi to, dajejo si nike glede na trenutno družbenopolitično in aktualno situacijo v tisti temi, takšni modeli so…., višja matematika, dvomljiv labilen in nezanesljiv človeški karakter, skratka…, v bistvu se takih ljudi kar malo ustrašiš.. Nekako bi rekel, da so to ljudje….., brez jajc in brez lica, seveda.., spet pa, mogeoče bi bilo dolgočasno, če bi vsi bili registrirani, navsezadnje zanimive teme odpirajo neregistrirani modeli. Zaimivo je, da tej modeli hitro nehajo sodelovat, zapnemo se pa mi stalno prisotni na sč v teh temah…, tako, daaa, jebat ga, mogeoče je prav, da je tako kot je..
Drugač pa, jst sem se registriral zato, ker je en p e d e r pisal pod “mojim” neregistriranim nikom do takrat.

Ko si registriran oziroma vedno pišeš pod istim nikom, hočeš nočeš izdaš neke stvari o sebi. To je za sodelovanje na forumu popolnoma nepomembno, prav pa pride raznim žlehnobam, ki ti potem tole mečejo pod nos ali pa kakšnim virtualnim stalkerjem. Ali pa te prepozna kdo, ki te pozna tudi v reali in bere ta forum. Potem vedno razmišljam, da se ne povem preveč o sebi. Kot ugotavljam, posledično neprijavljeno pišem bolj sproščeno. Je pa malo čudno, ko neprijavljeno debatiram z nekom, ki me sicer pozna pod mojim nikom.

Registrirajo se potrebneži in potrebnice.

Registrirajo se potrebneži in potrebnice.
[/quote]

Vsak človek je kdaj poreben (tega ali onega), ne vem pa kako registracija na forumu lahko te potrebe zadovolji. Mojih ne, moram rečt.

Vsak človek je kdaj poreben (tega ali onega), ne vem pa kako registracija na forumu lahko te potrebe zadovolji. Mojih ne, moram rečt.
[/quote]

Zasebni čet

Tebe Popaj, pa zmeraj rada preberem.

Ps
Nick za tale odgovor sem izbrala glede na trenutno situacijo ….

Podpišite se z osebnim imenom in priimkom.

Enako bi lahko rekel, da je otročje, če se registriraš, zato da si potem en virtualni lik z virtualnimi frendi. Vsak naj sodeluje na način, kot mu paše.

Še bolj hecno je, ko si nekateri uporabniki zamislijo več stalnih nickov in potem pod njimi pišejo v značilnem slogu – za vsako osebo svoj slog, svoje besedišče, svoja agenda :)))
Da se jim da no.
Kot rdeč nick si samo bolj na udaru. Ker se ne moreš skriti, si večkrat tarča, to je vse.

Aha, po zadnjih dveh stavkih torej lahko predvidevam, da ste registrirani mazohisti?

Zasebni čet
[/quote]

To je pa taka neumnost da večje ni. Sem večino časa registrirana in v zadnjih desetih letih je v moj box prišlo par ponudb za zasebni čet ali prijateljstvo, nobena za seks. Mogoče če bi dala vedet da si želim kaj več, bi tudi to prišlo, pa ni, nikoli. Tako da bedarije v stilu seks zasebnih orgijah med registriranci so mokre sanje nekaterih vas, ki zgleda niste nikoli bili registrirani.

Meni je popolnoma jasno, zakaj so se ljudje odločili, da ne uporabljajo stalnih ali registriranih nickov. Se pa razlogi razdelijo nekako v dve skupini: 1. lažje provociranje in zajebavanje, 2. težje provociranje in zajebavanje.

To je pa taka neumnost da večje ni. Sem večino časa registrirana in v zadnjih desetih letih je v moj box prišlo par ponudb za zasebni čet ali prijateljstvo, nobena za seks. Mogoče če bi dala vedet da si želim kaj več, bi tudi to prišlo, pa ni, nikoli. Tako da bedarije v stilu seks zasebnih orgijah med registriranci so mokre sanje nekaterih vas, ki zgleda niste nikoli bili registrirani.
[/quote]

Zanimivo, da pises nereg. in da te je speklo.

Zanimivo, da pises nereg. in da te je speklo.
[/quote]

Sem že na prejšnji strani pod nikom Jaz takole zapisala kako in kaj, zdaj pa razmišljaj o svojem pisanju.

Aha, po zadnjih dveh stavkih torej lahko predvidevam, da ste registrirani mazohisti?
[/quote]

Ne. Zakaj bi bili mazohisti? Meni nihče nič ne more.
In še – tisti mali bevskači, ki se zaletavajo v nek nick, itak vse povejo o sebi in nič o tistem, ki ga napadajo.

Res?

Svoje registracije ne uporabljam več po tem, ko si moral – po prenovi portala – imeti jeklene živce, da si (na različnih medijih) uspel preslalomirati reklame, da si jo izvedel. Takrat se je lepo pokazalo, kako lahko sodeluješ tudi multinično – brez “provociranja in zajebavanja”.

Uporabnike, ki se vračajo, spoznam, čeprav ne uporabljajo istih nickov – naj bodo rdeči ali črni. In ni za posploševati, da bi bili zapisi rdečih samodejno kvalitetnejši.

Res?

Svoje registracije ne uporabljam več po tem, ko si moral – po prenovi portala – imeti jeklene živce, da si (na različnih medijih) uspel preslalomirati reklame, da si jo izvedel. Takrat se je lepo pokazalo, kako lahko sodeluješ tudi multinično – brez “provociranja in zajebavanja”.

Uporabnike, ki se vračajo, spoznam, čeprav ne uporabljajo istih nickov – naj bodo rdeči ali črni. In ni za posploševati, da bi bili zapisi rdečih samodejno kvalitetnejši.
[/quote]

Jap, v glavnem res. Seveda pa imajo pravila tudi izjeme, tako da nekaj prostih strelcev s svojevrstnimi razlogi mirno tava tudi po MON. 🙂

New Report

Close