Forum.Over.Net

Starševski čvek

Močeradovec

Default avatar

Heklo

Kje bu se to dalo kupit v okolici škofje loke? A sploh še obstaja? Je legalno?
Default avatar

Julij Cezar

Heklo je napisal/a:
Bumbar...to se ni nikoli prodajalo in ja ce si hoces navleci kretene od ljubiteljev zivali na glavo ga javno propagiraj...rabis mocan snops in mocerade..ostalo je stvar interpretacije
Default avatar

Monća

Ali je to, da ko se kuha žganje teče čez živega močerada, medtem pa on spušča iz nekih žlez tekočino, katera se nato pomeša z žganjem in mu da posebno moč in okus? Samo vprašam, se mi zdi, da sem to nekje že slišala.
Default avatar

googlaj

Monća je napisal/a:
na stare objave mladine, kjer je Blaž Ogorevc to zelo dobro opisal......................
Default avatar

Monća

Ali lahko kdo opiše kako se ga dela?
Default avatar

Bla bla

Monća je napisal/a:
Pa saj si že sama napisala kako se ga dela. V okolici Škofje loke so mojstri za močeradovec.
Če ni premočan je celo zdravilen.
Če boš še naprej sitnarila se bojo dvignili zaščitniki živali.
Default avatar

Štajerska v mojem srcu

Bla bla je napisal/a:
Ni čudno, da ste Gorenjci tak pahjeni v glavo
Default avatar

Jezdim viharno

Štajerska v mojem srcu je napisal/a:

Ja, pa še kaj. Bolj pahnjenih v betice kot so Štajerci, v Sloveniji ni.
Default avatar

Julij Cezar

Jezdim viharno je napisal/a:
Ce ze hocete...najvecji gnoji..ljubljancani,zagovejeni...gorenjci.. zabiti...primorci...relativno normalni..dolenjci...normalni.stajerci..koroscu in prekmurci..mtu se vidi vpliv habsburzanov..ker kulturno spadamo pod germanski vpiv...lj in ostala primorska zalega pa pod makaronarje
Default avatar

močeradi izločajo

Močeradi izločajo strup.
Default avatar

Pridigar sp

Mater ste butasti, močeradovec zdravilen? Močerad izloča strup ko je v nevarnosti, in vi to pijete. Bedaki bebasti, mučite žival da se ga lahko napijete - zastrupite.
Default avatar

Zdenky

Odlična tema za Alenny.

Ona, namreč zelo uživa v mučenju živali.
Default avatar

ADMlN

Tema ni v skladu s pravili na forumu saj propagira mučenje živali. IP naslovi so zabeleženi in podatki so posredovani skupaj s prijavo na ustrezne preiskovalne organe.
Default avatar

vinko_č

ADMlN je napisal/a:
Mislim, da bi bilo treba tvoj IP poslati zavodu za preprečevanje dostopa do interneta slaboumnim ljudem.
Default avatar

Bla bla

Ali se to kje dobi, na črnem trgu?
Ali je to pravi postopek, kot ga opisuje Monča?
Ali obstaja še kakšen drug način?

Sicer pa, glede mučenja živali, tudi rake kuhajo žive, pa se nihče s tem ne obremenjuje.