Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samske ženske so najboljše

Samske ženske so najboljše

Ogromno ljudi se zgraža nad samskimi ženskami, češ, kaj vse je narobe z njimi. Jaz pa menim, da so samske ženske the best. Brigajo se samo zase, so pač malo vzvišene, sebične, nadute, fejk, nesposobne, nadležne, cele dneve zijajo v ogledalo, gobezdajo s svojimi fejk prijateljicami o neumnostih, se nastavljajo tipom, ampak tega seveda ne priznajo, ker one so dame, princese, zakaj bi zapravljale svoj dragoceni čas za neke nevredne kmetavze, lepo vas prosim, pa kje ste še to videli. Treba je hodit v šoping, pa potovat, ne pa se ukvarjat z neko družino. A sploh veste, koliko energije ti to pobere. Tipi so pa itak kreteni, pa vsi so isti, samo na seks mislijo, to vsi vemo.

Drage samske dame, jaz vas naravnost obožujem, razlog je pa v tem, ker mi vas ni treba doma prenašat.

Koga brigajo drugi. Vsaj sposoben si najde partnerja, ki njemu odgovarja.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tem ženskam je figo mar za sex 😀

nova
Uredništvo priporoča

Sta vidva sploh prebrala prvi post al samo nimata drugega dela?

Božček.

Dej pejt si nazaj vtikat dildo no pejt 😀

A to pomeni: ker mi vas ni treba doma prenašat. Pika. End of story (oziroma celotna zgodba) ali pomeni: ful ste fajn za popestritev, ni mi vas pa treba doma prenašat?

Res doma ti jih ni treba prenašat, hvala Bogu.
Sam tukaj na MON greš za minutko, pa jih imaš dovolj za cel teden :)))

Ker sem samska moram delat za dva.
Ker je samsko življenje toliko dražje.
Nimam časa ne za špegu, ne za butce, ki jim mogoče stoji. Moj cajt je denar. Tko.
Odkar me mami in ati ne živita več.
Ko tebe ne bosta, boš pa na istem, kot butaste in ošabne samice. Ane samec?

Bogi revčki ste eni. Če vas ženske ne šmirglajo pa jokat na mon in pljuvat po ženskah. Ta pravi kerlci ste.


Daj si še enkrat preberi zadnji stavek. Pa potem še enkrat. Pa še enkrat. Pa še nekajkrat, po potrebi. Potem si ga pa zatlači v svojo Postonjsko jamo, da ne boš več trobila neumnosti.


Daj si še enkrat preberi zadnji stavek. Pa potem še enkrat. Pa še enkrat. Pa še nekajkrat, po potrebi. Potem si ga pa zatlači v svojo Postonjsko jamo, da ne boš več trobila neumnosti.
[/quote]

Bogi, bogi revček si. Drugega ti ne morem reči. Le katera samska te je tako grdo zavrnila, da zdaj tule jokcaš in besniš?


Dej pejt si nazaj vtikat dildo no pejt 😀

Uf, danes so si pa reveži čas vzeli, kar dve temi so odprli, da pljuvajo po samskih.
Saj ste ubogi. Saj se mi smilite. Avtor te teme se mi pa sploh smiliš.
Potem pa se ti še samske ženske posmehujejo. Res grdo od njih, a ne da? Saj bo bolje. Tvoja mamica te sigurno razume in verjame, da so samske ženske res grde do tebe.

So te spet ženske odvrgle kot smet pa si prišel po tolažbo na mon?

Vidve drolji se lahko najpraj vprašata, zakaj vaju noben tip ne povoha, potem se pa lahko vrneta nazaj v temo.

Droljama možgani zaštekali hahaha

Naj vama pomagam, ker sta grdi

jaz sem uradno tudi samska. pa moj tudi. to je fino, ker familije ne misliva ustvarjat in nikomur nama ni treba računov polagat. delava vsak zase, noben nobenega ne suportira in tudi v prihodnje na to ne računava. za razliko od srečnih nesamskih. ki se tresete in travmirate.

Še ena suha veja. Ti moraš bit najgrša med vsemi v tej temi

Daj mačo, ne se smešit. IZpadel si kot največja zguba foruma.
Koga brigajo tvoje travme? Če te ženske ne marajo, nastavi rit kakemu decu pa bo.

zakaj? oba imava odrasle, preskrbljene otroke. a misliš, da bi se morala ženit/možit ali karkoli, da bi ustrezala kalupu?

Ne, samo otroci so pač grdi, tako kot njihova mtka 😀 Imajo slabo samopodobo, dobijo tudi odpadke od partnerjev … tako kot njihova mtka 😀


Lej, mej tolk dostojanstva in si zatlači dildo nazaj v rit, da ti ne bo ven kukal, ko se pogovarjaš z mano. Jaz ženske podiram kot domine, ampak seveda take, ki so nekaj vredne, se znajo dobro drgnit in za razliko od tebe ne rabijo nosit vrečke na glavi. Ne se preveč prenažirat od užaljenosti, če se boš še zredila, te pa tudi pes ne bo več povohal.

eni smo raje tako samski, kot da bi živeli kot podrte domine.
a ti potem nisi samski ali kako? nad kom sploh kozlaš, nad sabo?

Če bi jo doma prenašal pol ne bi bila samska, ane?

New Report

Close