Forum.Over.Net

Starševski čvek

Zakaj so vegani tako nasilni

Default avatar

Joj joj

seveda lažje je napisal/a:
Če ti nisi prfukjen(a).
Default avatar

Robi...

Hrana za možgane je napisal/a:
Občutke krivde imaš ti, ker veš, da imajo vegani prav, ti pa ne. Zato vam gredo na živce.

Pa spet si nakracalo kup neumnosti. Človek je od začetka bil presnojed. In to pomeni sadeži, semena..... Mogoče tu pa tam kakšna žuželka.... Zdaj, ob vsakodnevnem nažiranju z mesom pa deluje kot nek karnivor in mrhovinar.
In ker nekateri nismo blesave ovce, smo se odločili, da ni potrebe po uživanju razpadajočih trupel, ampak raje posežemo po zdravi hrani, ki je polna vitalnih in esencialnih snovi.
Trend je nažiranje z mesom, ker je to menda znak razkošja, ker si mesa včasih niso mogli privoščiti. Zato ljudje pravijo, da ni obroka brez mesa, ker je zelje in krompir hrana za reveže in prašiče.
Zato ne palamudi o trendu, če nimaš pojma in samo zagovarjaš lastno zasvojenost.
In najprej sprejmi odgovornost za svoja dejanja, ne pa spet kriviti proizvodnje, pa veganov, pa ne vem koga še vse.
Kaj boste financirali in podpirali, tisto se bo prakticiralo.
Default avatar

Robi...

seveda lažje je napisal/a:
Točno tako.
Default avatar

uboge živali

Vegani niso nasilni, bi pa morali biti. Vsak, ki želi jesti meso, naj si žival sam osebno zakolje. In potem bo hitro našel smisel v hrani brez mesa. Razen psihopatov.
Default avatar

Jericca

Zanimivooo je napisal/a:
Ti si najprej preberi, kaj je sploh človek. Mesojedec gotovo ne.
Default avatar

Saj ni res pa je

Robi... je napisal/a:
Človek je bil od začetka presnojed. Wtf? Pa kaj si ti čist skurjen ali kaj. Imaš argumente kot bi gledal Nova24. Vidva kar bodita vegana fajn skupaj pašeta tako karakterno kot intelektualno. Vidva za veganstvo in živali s takimi bolanimi naredita več škode kot vsi vsejedci ki se oglašajo v tej temi. Saj ne moreš verjeti kaj vse hodi po tej zemlji eni pa ste res ufuknjeni.
Default avatar

Človek ni mesojedec

Jericca je napisal/a:
Ampak vsejedec.
Default avatar

Provokator

Saj ni res pa je je napisal/a:
Avtor sploh ni vegan a še niste ugotovili da je vse skupaj provokacija. Avtor je pretežno mesojed in daje takšne argumente v prid veganstva da v bistvu poveličuje meso kot hrano. Se bo treba bolje potruditi ker je tole res preveč prozorno.
Default avatar

ADMlN

Brez žaljenja v temi ker jo bomo drugače brisali.
Default avatar

Zanimivooo

Saj ni res pa je je napisal/a:
Ok? Vse kar rečete je ''ne to ni res'' nato žaljenje, žaljenje in žaljenje in potem se konča. Zakaj raje ne probate ovržti argumenta z argumentom oz greste v neko normalno diskusijo.. Nevem kam to pelje..
Meni je cilj razumeti kaj vidite ljudje v mesu, zakaj ga sploh jeste? (razen tega, da ga jeste ker vam ga je mama dala kot otroku in zdaj ga pač jeste)
Default avatar

Razumevanje

Zanimivooo je napisal/a:
Tvoji in Robijevi komentarji govorijo sami zase kakšen je vajin cilj in kakšen nivo komunikacije imata.
Default avatar

Robi...

Razumevanje je napisal/a:
Hinavsko blesavo multinično, ki se skriva za tauženti multinickov, spet za svojo bedo krivi druge. :-)
Default avatar

samo malo znanja pa bo

Vegani naj si preberejo literaturo o evoluciji človeka. Tako, za štart, da ne bojo pisali bedarij. Ker ravno takšne "razlage" jim jemljejo verodostojnost pri razlagi njihovega prepričanja.
Default avatar

Heehee

Robi... je napisal/a:
No evo, dokaz, da ima Razumevanje vprav.
Default avatar

Zanimivooo

samo malo znanja pa bo je napisal/a:
Teorija evolucije je izmišljotina mesojedcev ki se prehranjujejo z trupli mladičev živali da bi s tem upravičili svojo bedno prepričanje. V resnici se je človek razvil iz rastline za kar lahko ponudim nešteto dokazov.
Default avatar

Vitamini so zdravju nevarni

Zanimivooo je napisal/a:
ti se nauči brat najprej.Ker po tvoji pisavi tudi vitamini niso zdravi.Noben ne piše v tonah holesterola in nenasičenih maščobnih kislin.Telo jih nekaj vseeno potrebuje.Tako kot vitamine le nekaj in en na tone.

Nauči se brat!
Default avatar

Moj pes je bil vegan

Tudi moj pes je bil vegan. Ampak mi je žal poginil ko je bil star pol leta. Ko je nehal piti mleko smo ga navadili na veganstvo pa je ravno ko se je fajn navadil crknil.
Default avatar

Zanimivooo

Vitamini so zdravju nevarni je napisal/a:
Ne, ne potrebujemo holesterola. Kar potrebuje si naredi telo samo. Torej vsak kos mesa je poln nepotrebnega holesterola, ki se ga telo muči znebiti, a enkrat ''obupa''.
Default avatar

Zanimivooo

Zanimivooo je napisal/a:
Zelo lepo da uporabljaš moje uporabniško ime, se počutim kot da bi vsi želeli biti jaz :D a to ti žal ne bo dalo še mojega znanja.
Default avatar

no spet ena lovska haha

Zanimivooo je napisal/a:
Tudi tega nisi sposobno razumeti, v katerih kosih mesa je holesterol oziroma, kaj sploh to je?