Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kadilci v trgovinah na blagajni in njihovi čiki

Default avatar

Sushi

Moničan je napisal/a:
Wrong! Za stres ste si krivi sami, ker se sekirate zaradi bedarij. Vladi dajte predlog, da kar v lekarne tobak uturijo zarad mene, glede na njihovo "pamet" je uspeh že skoraj zagotovljen🤣
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar

ukc žensko moška soba hhahaha

Sushi je napisal/a:
Ne moti me, se pa bere. Zadetež.
Default avatar

Gunnar

no-ja je napisal/a:
glavno da lahko v čakalnici ordinacije čakajo ure in ure, pred poštnimi in bančnimi okenci, na uradih, za šankom ipd. kamot čakajo, v štacunah pa bog ne daj bit minute v vrsti je že cel halo....
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

Moničan

Sushi je napisal/a:
Wrong!
Če ne bi bilo kadilcev, bi imeli mirno življenje.
Default avatar

Sushi

ukc žensko moška soba hhahaha je napisal/a:
Fajn. Me veseli, da imaš sposobnost dojemanja. Kako uspešna je, pa si ravno s trenutnim izbranim imenom dokazal/a. Lepo se imej v svojem super duper svetu😉
Moničan je napisal/a:
Znotraj javnih prostorov in vozil nihče več ne kadi, ker ne smemo. Tako, da boš lažje našel svoj mir. Ven pa nikar, te bomo zastrupili🚬
Default avatar

Chocolattt

ukc žensko moška soba hhahaha je napisal/a:
Ja Sushi, nikar tako z občutljivi puncami, katero si tako odpikal, da še sedaj misli na tvojo posteljo v UKC? ;)
Default avatar

sama si kriva

Chocolattt je napisal/a:
Tisto, ki ti bo dihala za vrat in z zanosom vdihovala hlape čokolade, ki vejejo od tebe.
Default avatar

Chocolattt

sama si kriva je napisal/a:
Slika
Default avatar

superr_nova

uuuu, ktera tema!
ravno danes sem izbirala čike na blagajni v štacuni (mojih niso imeli).
heh, mi gospa-druga v vrsti za mano-predlagala ene.
sem kar tiste vzela in niso švoh ♥ mislim, da bom kar na te prešaltala.

pa nobene živčnosti ni bilo zaradi tega.
trgovka mi je na široko odprla tisto roleto nad njo-je tudi želela pomagat, ampak ne kadi in se ne spozna na čike ☻
Default avatar

to so taki

Naj ukinejo je napisal/a:
No, glede boksov ne bo držalo, vsaj v trgovinah ne, povsod so nafilane vse znamke cigaret, kolikor pač so.
Pa ko jih zmanjka v boksu, blagajničarka vzame novo šteko izpod pulta - blagajne in jih proda oz. nafila v boks.

Mislim, da je resničen problem v tem, da pri izmeni na blagajni samo odnese škatlo z denarjem in prinese novo, medtem ko se ne preveri, koliko cigaret je v boksu.

Sicer pa taisti, ki bevskajo zaradi čikov, delajo gnečo na delikatesi s štirimi šnitami posebne in 6,5 g zimske salame.
Default avatar

o čem vi to

superr_nova je napisal/a:
to je sicer krivda trgovine, da ne izobrazi svojih zaposlenih, ampak izgovor, da se ne spozna, ker ne kadi, je res idiotski. kaj pa se imaš za spoznati, saj na škatli piše?

kot bi na bencinski prosil za pomoč glede olja, on pa bi rekel, da se ne spozna, ker se vozi s piciklom.
Default avatar

o čem vi to

o čem vi to je napisal/a:
ali pa v trgovini s cotami: "joj gospa, na modrce se pa ne spoznam, imam čisto male joškice"
Default avatar

Molimo za uboge na duhu MONa TM

Pejte v trafiko je napisal/a:
pozanimaj se v familiji in med znanci koliko jih je odvisnih od prodaje čikov v trgovini. Brez prodaje čikov bodo imeli nižje plače. Od čikov imajo 8% provizije, kar je bolje kot od viskija, kjer je 25% in se počasneje obrača denar.
aja - meni gredo pa na živce taki, ki pozabijo stehtati sadje, zelenjavo in pridejo na blagajno brez listka za robo

Ju knou d dril ...
Default avatar

Ti tudi ne delaj

Pejte v trafiko je napisal/a:
Gužve v trgovini.
Po kruh pejd v pekarno, po meso k mesarju, po sadje k šiptarju ........
Default avatar

isti si

ti si isti, kot jaz. Najbolj me jezi, ko kupec pred mano na koncu reče pa še ene čike, ko ravno misliš, kako bo kupec pred tabo hitro opravil. in potem traja da se trgovka stegne v stelažo nad blagajno, in da najde ta prave.
Default avatar

Nonstop pušijo

Sem reformiran bivši cigaretar in nič ne pogrešam klasičnega obreda na blagajni.

Če bi vejpali nebi zasmrajali sebe
Nebi delali gužve
Nebi drugim zasmrajali stanovanj
Default avatar

Sushi

Chocolattt je napisal/a:
Men se bolj zdi, da gre za enega zafrustruranega desca, ki je non stop po bolnišnicah in še ni imel te sreče...zdej mu gre pa že en mesec tako v nos, da še vedno ne verjame😁 Lohk tut da se motim seveda...motiti se je človeško.

Toksikološka v KC, skozi glavni vhod se držiš leve, zaviješ prvo ulico desno do dvigal, katerih sicer glih nima smisla čakat in je bolje in predvsem bolj zdravo se sprehodit po ne preveč strmih stopnicah do tretjega štuka, kjer nato zaviješ skrajno desno in se držiš sredine, kjer čakajo lepa steklena vrata, kot za v mercator, torej s senzorjem gibanja, zato se ponavadi kar same odprejo, za njimi pa je hodnik, v katerem je nekaj sob za goste in posebne za osebje, ampak pomembno je, kje sem sam imel čast spati, to pa je bilo v meni namenjenem kotičku, seveda tistemu, za goste, kjer so me res lepo stregli, to pa je bilo na desni, prva vrata oziroma druga, prva so wc, torej skozi druga vrata vstopiš v približno 30m² veliko sobo, ki obsega 6 električno pomičnih luksuznih postelj, jaz sem bil pa izžreban za drugo, torej sredinsko posteljo, saj so bile na vsaki strani po tri in smo se lahko gledali in pogovarjali, kadar nismo spali, ali pa smo opazovali prelepo Ljubljansko pokrajino, s čudovitim razgledom tako proti vranam, kot golobom, Rožniku ali Grajskem hribu, ne vem točno, edino pripombo imam pa na to, da me kaditi niso pustili prvi dan, to mi pa ni bilo všeč in bi spremenil, če bi lahko, da se vrnem nazaj na temo, vsaj približno...
Default avatar

A dej

dvigni si dozo nikotina je napisal/a:
Tudi jaz ne rabim nikotina. Se pa, za razliko od avtorice, ne živciram zaradi tistih, ki ga rabijo. Zato sprašujem, čemu tak živc. Kaj je zmanjkalo?
Default avatar

Ne delam gužve

Kadim, cigaret pa ne kupujem nikdar več. Niti državni malhi ne prispevam.
Le zasmrajam.