Forum.Over.Net

Starševski čvek

Dobro jutro! Koliko časa nosite isto pižamo, preden jo operete? :))

Default avatar

eno na teden

dobro jutro je napisal/a:
Brez posteljnih vragolij pri meni. Torej 1 x na teden!!
Default avatar

Tara_S

Moje izkušnje s takšnimi temami so, da se vedno kakšen spravi na name, pa ne glede na to, ali menjam pižamoalikarkoliže na eno uro, dva dni ali 3 tedne. Tako da tokrat napišem takole: pižamo menjam takrat, ko se rokavi in hlačnice ne upognejo več in je potem res težko spati. Pa še prašek in elektrika se prišparata.
Default avatar

Bog MONa TM

vsakič, ko se mi nova vseli v flet ☺
Default avatar

vse v stroj fliknem

a to imate je napisal/a:
ker je komplet in ne lovim posebej zgornjih in spodnjih delov. Tako,da na par dni spodnji in zgornji del :). Vsi imamo pod pižamo gate :). 10 dni ? Mora bit pa precej postan in razvlečen spodnji del ali ne?
Default avatar

Morag

po poterbi:). Večinoma na dva dni, poleti včasih vsak dan. Spim brez spodnjih gat.
Default avatar

o čem vi to

vsak večer svežo, potem pa še ob 3h ponoči (imam nastavljeno budilko). ponoči se vendar tudi potimo!

pod pižamo imam gate in pancerje.
Default avatar

redimna

Ponoči se potimo, prdimo, najverjetneje sek.samo, marsikdo se hrani v postelji, v pižami pred spanjem sedimo na kavču minimalno 1 uro in gledamo TV, beremo knjige, spet v pižami..potem so tu pršice itd..
Tako da odvisno, kdaj grem spat in koliko ur pred spanjem nosim pižamo..če grem spat zgodaj, nekje do devetih in imam pižamo na sebi pred spanjem več kot 1 uro, si zamenjam pižamo do jutra 2x, če grem spat pozno, se pravi po polnoči in imam pižamo na sebi pred odhodom v posteljo max 1 uro, zadostuje enkratna menjava do jutra.
Default avatar

normalno jo

Dve pižami imam za en teden.
Default avatar

hodeče

ene 4-5 dni

aja, tuširam se zjutraj, tako da vanjo niti ne grem sveža in dišeča :P
Default avatar

Usmrajena Pižama

Takrat ko se usmradi.
Ko se hočeš preobleči vanjo in te "butne" iz kakšnega metra, takrat veš, da je čas za menjavo.
Default avatar

a to imate

vse v stroj fliknem je napisal/a:
Ne, nimajo vsi gat pod pižamo. Preberi temo.
Default avatar

redno

Nekje 2 pižami na teden, posteljnino 1x na teden, se ne potim. V primeru bolezni seveda ustrezno več oboje. Rada spim v svežem okolju. Enako skrbim za otroka.
Default avatar

Pogosto

Jaz spim v pižami, brez spodnjic, menjam na dva dni. Poleti spim v spalnih srajcah ( oblekicah), menjam dnevno.
Default avatar

štirinajst

Na 3 tedne. Enako posteljnino. Spim v spalni srajci in ne seksam.
Default avatar

Halloo

Ja dokler ne grem v trgovino po novo.
Default avatar

dvee

Dve na noč:( Menopavza pač.
Default avatar

Oblačilo za po kuhinji

Pižamo vzamem vsak večer svežo. Gledala sem svojo mamo, ki je hodila po hiši z naluknjanimi starimi razvlečenimi frotirastimi pižamami in se mi je ta ogaben pogled tako zažrl v spomin, da svojemu možu ne privoščim kaj takega tudi v sanjah ne. Imam lepe pižame, ne ravno seksi, ampak vedno dovolj modne in udobne, da ne izgledam zanemarjeno. Tistih frotirastih s patenti tudi videti ne morem. Pižamo imam oblečeno zjutraj pri vseh opravilih, torej priprava zajtrka, kava z možem, tudi na balkonu, z dvigalom se v pižami zapeljem po časopis, tudi kaj pospravim na hitrco pred službo, nato jo odložim v košaro za pranje. Vsak dan.
Default avatar

Jaz tako

Vsak dan. Tako kot vsa ostala oblacila. Razen bunde na 14 dni. Pac moc na vadr. Ko nekaj slecem dam v pranje... vem da perem se na pol sveze stvari ampak pac tako je. Stusiram se temeljito enkrat proti veceru ko vem da ne bom sla vec ven in vecer prezivim v pizami. Zjutraj se pa na hitrco samo stusiram.... tako sem navajena od malega...
Default avatar

fryf

Pižamo ali spalno srajco na 2-3dni. Ponoči nimamo spodnjega perila. Edino najstnik vsak večer svež komplet za spanje.
Default avatar

običajno tedensko

Običajno 1 krat na teden. Ampak nimam standardne pižame. Zgornji del pižame je vedno bela navadna majica z dolgimi rokami in to menjam večkrat - ker se pač vidi, da je treba. Hlače pa so ponavadi del pižame.