Forum.Over.Net

Starševski čvek

Psihoterapevt Posavje?

Default avatar

Xrobe

Kje se pa princesa Večnosti trenutno nahaja, tega vam pa ne bi znal povedati.
Default avatar

princesa Večnosti

:)
Default avatar

Xrobe

Fantastično je, da imamo s princeso Večnosti kar preko interneta kontakt. Več kot samo fantastično, super, super, super. Očitno ji ta forum, na katerem sodelujemo ni absolutna neznanka. To je več kot krasno.
Default avatar

robotic voice

where is server of eternity Andromeda server
Default avatar

Andromeda server

problem
Default avatar

Xrobe

Hudo.
Če pravilno razumem princesa Večnosti potrebuje Večnega služabnika oziroma Večnega strežnika.
Default avatar

nečloveški terapevt

pred zimo je napisal/a:
Iskreno vam povem, da ne poznam nobenega "človeškega" terapevta.
Default avatar

princess Andromeda

Bodite brez strahu, to so samo moji služabniki, ki me ščitijo.
Default avatar

x y z

Avtor, ali avtorica, za božjo voljo, ne bodite tako trdi. Sprostite se in kaj čudovito lepega napišite kakšni neznani princesi⭐ ali princu⭐. Verjemite mi, da vam bo z veseljem odgovoril ali odgovorila. :)
Default avatar

nevidni terapevt

Ves čas sem prisotna na forumu.
Default avatar

phantasy

Večkrat sem že napisala, da neskončno rada fukam.
Default avatar

Xrobe

phantasy, čudoviti ste. Neskončno sem vam hvaležen za vašo iskrenost. Vem, da se na nek skrivnosten način skrivate v vsaki princesi.
Default avatar

Invega

Xrobe je napisal/a:
S kolkimi nicki sam sebi pišeš, onanist!

Guglej terapevta v posavju in nehaj Packat teme!
Default avatar

se strinjam

Invega je napisal/a:
Kako bi se dalo tega idiota banat?!!! Ves čas packa po raznih temah. Ne samo tukaj. Naj prilepi kakšne linke od posavskih terapevtov.
Default avatar

Gruppie

se strinjam je napisal/a:
Jaz pa sem odločno proti, da ga benate. Obožujem ga. Fantastičen je.
Default avatar

Xrobe

Nisem avtor teme. Avtorju sem neskončno hvaležen, da je odprl izredno zanimivo temo. Vedno sem zainteresiran, da se tema nadaljuje. Tudi vsem, ki sodelujete in berete to temo sem neskončno hvaležen za vaša mnenja, kakršnakoli že so...

(če Vas, ki berete te moje zapise ne bi bilo na tem svetu nimam več nikogar s kom bi se lahko pogovarjal)
Default avatar

Invega

Xrobe je napisal/a:
Pogovarjej se s svojim fotrom doma, ne pa da teme packas in se s svojimi alternicki meniš, to je nenormalno.
Se ti zdi jako zanimiva tema a ne, in kaj si knji prinesel , si odgovoril avtorju ???
Default avatar

Xrobe

Invega je napisal/a:
Ste morda Vi avtor teme?
Default avatar

Petek tukaj

Invega je napisal/a:
Skuliraj se, odpri okno, da ti sveži zrak pride v betico.
Default avatar

Xrobe

Vsem se opravičujem, en cigaret sem pokadil. Opazoval sem konico cigarete, ki je žarela v rdeči svetlobi. Pa sem razmišljal kaj počne princesa Večnosti. Ona zna zažareti tudi v intenzivno rdeči svetlobi.