Forum.Over.Net

Starševski čvek

Če bi vaš mož postal impotenten, kaj bi

Default avatar

Eric Modic

To blodi vsakemu moškemu po glavi. No, jaz sem, k ose mi je to zgodilo, vstopil v politiko.
Default avatar

čebi če bi

Popay je napisal/a:
Se strinjam!
Default avatar

jaz bi se na tvojem mestu bolj umival

Trdna volja ali je napisal/a:
!!!
Default avatar

princesa Diana

Jedi govna.
Default avatar

tkole

Trdna volja ali je napisal/a:
Pri 45 letih ima večina parov že kar nekaj let skupnega življenja za sabo. Ki (vsaj sklepam po sebi) ne temelji zgolj na seksu. Če bi se mojemu partnerju to zgodilo, bi pač se, naju povezuje še veliko drugega in bi pač živela naprej brez spolnosti. Pa niti nisem podpisala poročnih papirjev, živiva skupaj brez uradnih zaobljub in zavez.
Default avatar

mmojcaa411

Moj moz je bil pri 40 ze povsem impotenten. Jaz sem mlajsa od njega in seks obozujem ze od nekdaj. On se tega zaveda in pred nekaj leti mi je rekel, zavedam se da ti ne morem dat kaj ti potrebujes, zato si najdi nekoga, s kom se bos obcasno dobivala.
Cez cas sem res zacela z samskim sodelavcem in sedaj to traja ze leta dolgo. Meni pase, moz tudi nic nima proti. Obcasno me samo vprasa, kako kaj seks in to je to. Brez obsojanja, varanja itd
Default avatar

cimer in ne mož

mmojcaa411 je napisal/a:
je tole.
Default avatar

mmojcaa411

Ne ni res, z mozem se imava rada, skupaj sva srecna se ne kregava. Enkrat tedensko se pac dam dol z drugim. To nima veze z ljubeznijo...
Default avatar

DaDa

cimer in ne mož je napisal/a:
Bolje takšen cimer, kot pa nekaj mesečni/letni pravljičar, ljubezenski mimobežnik..
Default avatar

Jahahaha

Js mam 28 let pa zrt mene ce zdele rata..😂😂😂 seks mi je na zadnjem mestu.. vsak dan seksava zaradi njega da mam mir 🤣🤣🤣
Default avatar

Mmojcaa411

Itak daa, sva cist ok par. Verjetno imava boljse odnose kot 99 procentov idealnihhh parov. Imava se rada se spostujeva. Gre samo za seks z drugim, brez custev ljubezni...
Default avatar

Kako ti

Mmojcaa411 je napisal/a:
uspeva brez čustev?mene bi minilo vse.
Default avatar

mmojcaa411

Zaenkrat ni tezav, to moras na zacetku predelat in se tega drzat...
Default avatar

Impotentnost

bi morali tretirati kot invalidnost. Tako bi imeli cca. 400.000 novih invalidskih upokojencev.
Default avatar

kristina mandarina

Naredi si nove melone. To ubije impotentnost.
Default avatar

vau mojca to pa je nekaj

Mater Mojca men se je nekaj prebudilo v hlačah ko berem tale tvoj post.
Kaj ,ko bi jaz bil na njegovem mestu in te občasno tako kot bi ti hotela?
Pri moji partnerki je že leta in leta prava suša .
Mene pa ful rajca ta tvoja izjava ,ki si jo napisala.
Bi mi sporočila od kod si?
Sem tvojih let.
Default avatar

mmojcaa411 nepr

vau mojca to pa je nekaj je napisal/a:
S takimi luzerji se pa jaz ne ukvarjam! Pika.

Kupi si Ančko (uno napihljivo), pa se z njo ukvarjaj.
Default avatar

mmojcaa411

Kar tako pa tudi ne gre to. Vsi pa ne moremo kar po prek seksat. Stara sem 45 let...
Default avatar

Mojca Mojčika

mmojcaa411 je napisal/a:
Tole zgodbo z loverjem 1x na teden si že kar parkrat napisala. V bistvu jo pišeš skoraj v vsaki temi. Najprej si napisala, da greš z drugim, ker ima tvoj premajhnega. Potem je pa še impotenten postal? No, pa sej morda ni čudno.
Najprej si pisala, da mož gleda, ko se oblačiš za k loverju, da vztraja da oblečeš seksy perilo. Potem si spet rekla, da mu je vseeno. Ja drži se ene zgodbe, zagoga milega.
Default avatar

Ali si to ti

vau mojca to pa je nekaj je napisal/a:
B? Sem te prepoznala.