Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je Kris ze v Ameriki?

Ali je Kris ze v Ameriki?

Ali so ze odpotovali?


Revca … ene 99 post si pa že odprla na to temo, kaj?


Revca … ene 99 post si pa že odprla na to temo, kaj?
[/quote]
*postov

nova
Uredništvo priporoča


Revca … ene 99 post si pa že odprla na to temo, kaj?
[/quote]
Irena, a si ti?


Irena, a si ti?
[/quote]
??
Nisem Irena.
Sem Marija.


??
Nisem Irena.
Sem Marija.
[/quote]
Bravo, Marija 🙂

In kako ga naj po tvoje hranita v naslednjih tednih, v McDonaldcu ali s sendviči ali kako? Seveda mu bo treba nekje kuhat.

In kako ga naj po tvoje hranita v naslednjih tednih, v McDonaldcu ali s sendviči ali kako? Seveda mu bo treba nekje kuhat.

Za take bedne mezde se lahko prijaviš ti za delo v hotelu. Strežno osebje so Romuni in Bolgari, ki ne znajo niti slovensko. Podobno kot v gradbeništvu.

Super, samo da so vsi srecni in zadovoljni. A bo Pop prenasal tudi vse dogajanje v A. Ali preprosto o njih po parih mesecih ne bo ne duha in sluha,? Vse bo izpuhtelo v zrak. Glavno da rabita apartma, da mu skuhata tistih 5 kil hrane, ki jo mali Kris poje na dan. Kaksno zmisljevanje, da jih ni sram.
[/quote]

Tam bodo nekaj mesecev, kje pa bi naj bili po tvojem, v Hiltonu in se prehranjevali v restavracijah? Normalno, da bodo v apartmaju in si kuhali sami. Se vidi, da nimaš pojma o ZDA in tamkajšnjih cenah, ker govoriš take neumnisti. Vam tukaj so še naše restavracije nedosegljive, glede na debate prejšnjih dni, misliš, da bodo v Ameriki živeli od zraka?

Za take bedne mezde se lahko prijaviš ti za delo v hotelu. Strežno osebje so Romuni in Bolgari, ki ne znajo niti slovensko. Podobno kot v gradbeništvu.
[/quote]

Saj sramota, da ta takozvani dobrotnik ima cvenke za vso to preseravanje, nima pa za delavce, ki posteno delajo. In zdaj se ta tajkun predstavlja za velikega dobrotnika. In ta mamica in.ocka ga kujeta v zvezde kako srcen dobrotnik je. Tam ga pa niti malo ne ganejo usode ljudi in njihovih druzin, ki garajo za nicbredbe mezde v njegovih podjetjih.

Tam bodo nekaj mesecev, kje pa bi naj bili po tvojem, v Hiltonu in se prehranjevali v restavracijah? Normalno, da bodo v apartmaju in si kuhali sami. Se vidi, da nimaš pojma o ZDA in tamkajšnjih cenah, ker govoriš take neumnisti. Vam tukaj so še naše restavracije nedosegljive, glede na debate prejšnjih dni, misliš, da bodo v Ameriki živeli od zraka?
[/quote]

Od istega dnarja od katerega zivijo tukaj.

Od istega dnarja od katerega zivijo tukaj.
[/quote]

Moj odgovor se je navezoval na stavek
“ Glavno da rabita apartma, da mu skuhata tistih 5 kil hrane, ki jo mali Kris poje na dan. Kaksno zmisljevanje, da jih ni sram.”
Tako, da tvoj post ni v kontekstu mojega, saj nisem rekla, da jim moramo mi kupovati hrano in stanovanje.

Saj sramota, da ta takozvani dobrotnik ima cvenke za vso to preseravanje, nima pa za delavce, ki posteno delajo. In zdaj se ta tajkun predstavlja za velikega dobrotnika. In ta mamica in.ocka ga kujeta v zvezde kako srcen dobrotnik je. Tam ga pa niti malo ne ganejo usode ljudi in njihovih druzin, ki garajo za nicbredbe mezde v njegovih podjetjih.
[/quote]

Sramota je, da je takih tajkunov veliko, veliko je tudi bogatih lastnikov firm, v katerih so zaposleni na minimalcu in niso prispevali ne tokrat, ne prej in niti nikoli ne bodo. Če kdo razume stiske soljudi, so to ravno zaposleni, ki prejemajo sramotno mezdo in darujejo po svojih zmožnostih. Njim gredo pohvale, tajkuna, ki se želi odkupiti z drobtinicami (za njegov doseg) raje spreglejmo, ostale z veliko denarja pod palcem, ki nimajo posluha za soljudi, pa naj bo sram. No, so tudi taki, ki veliko darujejo in ne želijo biti imenovani – to so dobrotniki.

Sramota je, da je takih tajkunov veliko, veliko je tudi bogatih lastnikov firm, v katerih so zaposleni na minimalcu in niso prispevali ne tokrat, ne prej in niti nikoli ne bodo. Če kdo razume stiske soljudi, so to ravno zaposleni, ki prejemajo sramotno mezdo in darujejo po svojih zmožnostih. Njim gredo pohvale, tajkuna, ki se želi odkupiti z drobtinicami (za njegov doseg) raje spreglejmo, ostale z veliko denarja pod palcem, ki nimajo posluha za soljudi, pa naj bo sram. No, so tudi taki, ki veliko darujejo in ne želijo biti imenovani – to so dobrotniki.
[/quote]

Zakaj bi se moral kdo prispevati, saj imajo prek milijona in pol viska. Ta tip ke to naredil zaradi lastne reklame, mama in ata pa pozrtno vse grebeta k sebi, cim ec ce ke kdo da. Pa itak jim se obilo ostaja in za druge ne dajejo.

Naj se nikomur (danes) ne zgodi, da dobi tako bolnega otroka. In moledovat za zdravila, se valjat po bolnišnicah!
Nehajte že razpredat. Nisem verna, verjamem pa, da ta vaša negativna energija seva!
A jih lahko pustite na miru?
Dečka čaka terapija…… še od nas starih bi kdo klecnil. Sreča, da ne ve, imata pa starša vso skrb!
Ne gredo na počitnice!!
Vso srečo Kris, naše malo sonce!

Lepo napisano. Si ne predstavljam biti v vlogi njegovih staršev. Vse premslokrst se zavemo, da zdrav otrok ni samoumeven. Srečno msli junak!

Nihce od nas nima nic proti zdravljenju fantka. Malemu vse dobro iz srca. Samo dejstvo je, da ni samo on bolan, mi tudi drugim zelimo dobro in zdravje, ne samo otrokom, vsem ljudem. Za te pa se zdi, da ta starsa in palcica ostajajo slepi in gluhi. Milijoni pa jim stojijo na racunu in od novih akcij dnar se priteka. Oni pa so za,bolezni drugih gluhi. To je zalostno in zal resnicno.

Nihce od nas nima nic proti zdravljenju fantka. Malemu vse dobro iz srca. Samo dejstvo je, da ni samo on bolan, mi tudi drugim zelimo dobro in zdravje, ne samo otrokom, vsem ljudem. Za te pa se zdi, da ta starsa in palcica ostajajo slepi in gluhi. Milijoni pa jim stojijo na racunu in od novih akcij dnar se priteka. Oni pa so za,bolezni drugih gluhi. To je zalostno in zal resnicno.
[/quote]
Sprijazni se. Dobro so vas nategnili. Pamet v roke v naslednji zbiralni akciji.


Sprijazni se. Dobro so vas nategnili. Pamet v roke v naslednji zbiralni akciji.
[/quote]

me ne boli denar sploh ne, bolj krivica in to da se delajo lepe hinavci. Da non stop lepečejo, denar bomo dali za Krisove prijatelje- lapajo (hinavsko in nesikreno) že več kot mesec dni, ampak nikomur nč ne dajo, pomoči potrebnih pa ogromno. Una baba od palčice pa za druge otroke objavlja nove poste s prošnjami po donacijah. In ko ji ljudje rečejo zakaj to počne naj nakaže dnar iz viška od Krisa, napise pametno,da ta primer te punčke ni povezan s Krisom.
LOL Saj noben od drugih otrok ni povezan s Krisom, hvala bogu, vsaj po tako hudi bolezni ne, če pa je mislila na familijarne ali kakšne druge povezave vez in poznanstev, je pa itak povedala vse, ker pol smo spet pri korupciji. Glavno – ne dajejo drugim otrokom, ampak zanje prosijo za nove donacije ljudi. Dnar jim pa leži na računu – torej lažejo,da ga bodo porabili za druge otroke – Krisove prijatelje. Fuj in fej pa takšni ljudje.
In ja drugič raje ne bom nakazala in bom sama nakazala kakšnemu drugemu otroku, ki ga mediji ne protežirajo toliko- to mi je šola, ker ti, ki imajo presežek potem nikoli ne pomagajo drugim, so očitno egoisti.

me ne boli denar sploh ne, bolj krivica in to da se delajo lepe hinavci. Da non stop lepečejo, denar bomo dali za Krisove prijatelje- lapajo (hinavsko in nesikreno) že več kot mesec dni, ampak nikomur nč ne dajo, pomoči potrebnih pa ogromno. Una baba od palčice pa za druge otroke objavlja nove poste s prošnjami po donacijah. In ko ji ljudje rečejo zakaj to počne naj nakaže dnar iz viška od Krisa, napise pametno,da ta primer te punčke ni povezan s Krisom.
LOL Saj noben od drugih otrok ni povezan s Krisom, hvala bogu, vsaj po tako hudi bolezni ne, če pa je mislila na familijarne ali kakšne druge povezave vez in poznanstev, je pa itak povedala vse, ker pol smo spet pri korupciji. Glavno – ne dajejo drugim otrokom, ampak zanje prosijo za nove donacije ljudi. Dnar jim pa leži na računu – torej lažejo,da ga bodo porabili za druge otroke – Krisove prijatelje. Fuj in fej pa takšni ljudje.
In ja drugič raje ne bom nakazala in bom sama nakazala kakšnemu drugemu otroku, ki ga mediji ne protežirajo toliko- to mi je šola, ker ti, ki imajo presežek potem nikoli ne pomagajo drugim, so očitno egoisti.
[/quote]
Saj ga bodo porabili. Za Krisa in njegove prijatelje.
Kdo pa pravi, da so ostali bolni otroci njegovi prijatelji?


Saj ga bodo porabili. Za Krisa in njegove prijatelje.
Kdo pa pravi, da so ostali bolni otroci njegovi prijatelji?
[/quote]
Glede na njihova dejanja, imaš najbrž prav. Čeprav so v izjavah prav omenjali druge bolne otroke.

Nisem darovala za Krisa. In takrat sem imela precej slabo vest zaradi tega, saj je cela Slovenija padla v nekakšno poblaznelo krisomanijo.
No, danes vidim, da sem se čisto prav odločila in če bo še kdaj kakšen podoben primer, ko ne bom darovala, nimam imeti za kaj slabe vesti.

Tkole na kratko … denar človeka NE osreči. Momentalno ja, na dolgi rok pa ne.
Jaz jim privoščim vsak cent. Naj se Kris pozdravi, starša pa naj malega peljeta tudi v Dizniland.

Z denarjem se sreče ne da kupiti. To smo videli že kar nekajkrat. Tudi po TV.
Ko vidiš, da kljub bogastvu in slavi ni iskric v očeh, na obrazu se zrcali mrk pogled in usta so stisnjena v ravno črto.

ob 10.30 bo Krisova mati dala izjavo in vas napizdila

New Report

Close