Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pravi prijatelj

Pravi prijatelj

To vam bom napisal, da boste vedeli kaj pometi imeti pravega sposobnega prijatelja.

Vceraj sem zvedel, da se je prijatelj znasel v bolnici malega kraja drzave, ki je od Slovenije oddaljena 12 tisoc km. Je nemobilen, nima dostopa do interneta, ne govori lokalni jezik, niti oni razumejo njega. In kaj sem naredil? Na lokalnem portalu za zmenkarije sem si naredil profil, kontaktiral par aktivnih zensk iz tistega kraja. In se v roku ene ure z neko kvazi zdravnico, ki povrhu se relativno dobro zgleda, dogovoril, da ga bo obiskala, mu prinesla lokalno sim kartico, itd. Zal sem ze preveckrat tudi na lastni kozi izkusil, da je to dalec od dometa 99.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} “prijateljev”. But that’s how James Bond rolls. 😉

Še dobr da si na MONu to objavil, ker drugač ne bi štelo :)))))

To pa lepo, saj vemo, da si v resnici mehka duša, pa pikico adrenalina za bonus, win-win.


LEPO od tebe, tezko, da bi se kdo naredil ,nekaj podobnega,! Zelim tvojemu prijatelju, da se cimprej srecno,in zdravo vrne domov!

99,9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi je neiznajdljivih!

Še sreča, da se nisi kar tja odpeljal.

Ti tudi ne govoriš kaj prida “lokalni jezik”, a?

Ja, tudi jaz ne govorim njihov lokalni jezik. Kar vsekakor ni bila olajsevalna okoliscina. Celo zivim na cisto tretji celini. Poleg tega je bila na portalu za zmenkarije le pescica aktivnih zensk iz tega kraja. In ze prvo, ki mi je odgovorila, sem uspel skozi chit chat pripraviti do tega, da se je v roku parih ur odpeljala v bolnico, prijatelja poiskala (in poskrbela, da so ji ga dovolili obiskati!) in ze smo bili vsi na kameri. In to kljub temu, da prakticno ne govorimo skupnega jezika. Danes vec ni kaj dosti za naredit. Zato pa je obljubila, da bo sla jutri med sluzbo kupiti razne malenkosti in SIM kartico. Kaj bo dalje bomo pa se videli. Pot je se dolga.

Pa vedite, da me ni noben rabil nic prosit. Kaj sele, da bi mi moral narociti kaj naj naredim. Niti sem tocno to ze kdaj prej naredil ali prebral, da bi kaj podobnega kdo drug naredil. Enostavno sem iz bogatih zivljenskih izkusenj in prakticne/uporabne razgledanosti samostojno nasel kreativno resitev in jo na vsestransko zadovoljstvo tudi izpeljal. S tem, da se zdalec ne gre ne za prvo kaj sele zadnjo podobno zgodbo iz mojega zivljenja.

99.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} “prijateljev”, sorodnikov, …, najblizjih ne bi naredilo NIC. Pa ceprav je forum poln virtue signaling domisljavcev obeh spolov, ki se imajo za oh in sploh, z visokimi EQ, IQ, bla bla. Mene pa si domisljajo kot zadnje psihopatsko govno. Medtem, ko je resnica ravno obratna. Ravno tej veliki vecini je mar predvsem za lastno rit in za lastno materijalno situacijo. Pa se premocno zaplankani so, da bi bili v taksni situaciji tako sploh sposobni karkoli narediti.

Ne pisem tega zato, ker mislim, da si zasluzim medaljo. V zivljenju sem tudi brez “enega hvala” se pa se naredil, zrihtal in omogocil. Pisem zato, ker sem se tudi sam ze znasel v se bolj neugodnih situacijah od mojega prijatelja. In vem kak odnos ima vecina ljudi. V reali ali virtuali. Vkljucno z veliko vecino mon, ki so se ravno na to temo se kako “izkazali” kot navadna govna. Skratka, pisem o temi na katero se spoznam.

Morda pa tudi po taksni zgodbi komu “svane” zakaj nekdo zasluzi 10x ali 100x vec od povprecnega levaka na minimalcu. Morda se komu posveti kaj pomeni pojem ‘sposobnosti’. In zakaj mi seksa, ipd pac ni treba stradati. In, da je lahko zenska samo srecna, da si hocem z njo kaj imeti.

Si ti sam svoj PR?

Stari, a bi bil moj prijatelj? 🙂
Čudna so tvoja pota, samo to lahko rečem.

In prvo kar storiš je to, da se prideš hvalit po forumu? Tebi je bolj do tega, da se lahko sedaj hvališ, kot pa do tega, da si nekomu iskreno pomagal. In ne jokcaj sedaj, da imaš na forumu slabo podobo, ker kar daješ, to dobiš.

Mislim za frenda napišeš en mini sestavek, zase pa cel roman. Diši na samovšečnost. Ti si “nice” ampak ne “good”. In dobri ljudje nimajo nobene potrebe, da se v isti sapi hvalijo, da so “najboljši prijatelji”, a hkrati prekurcajo vse ostale. To ne gre skupaj.

Če napisano drži.. si pravi frend. Dobrosrčen.

Absolutno…pa ti si mesija,tebi je treba takoj dati oblast nad zemljo :))
Zdej pa vklopimo mal mozak in custva na stran in premislimo (jebat ga ta svet ni tak kot bi zeleli da je) in poglejmo:
Neznane zenske s spoznavnih portalov so takoj letele v vec km oddaljeno bolnico na svoje stroske seveda,ker jih je mesija dxb početal prek neta ,pa ne samo to, celo drug dan bojo spet sle na svoje stroske v pomoc neznancu v nekaj ur oddaljeno bolnico in mu prinesle vse potrebno.
Slavimo gospoda mesija je koncno prisel in svetu bo koncno zavladal mir in cista dobrota

No no dxb malo si se hotel samo pohvaliti kako si hud tip,da zenske delajo kar ti hoces,ti si ko tito ,marsal okom -vojska skokom
Seveda ti ne manka seksa in oblasti nad zenskami (to je bilo tudi glavno sporocilo tvojega posta zavitega v dobrodelnost,prijateljstvo),kajti ti si vladar sveta in zensk…dej drugic si bolj verjetno zgodbico zmisli ta ni niti za sedmosolce primerna
Za crknit

Ejga, stari, TEMU se reče INTELIGENCA. Znati se znajti v situaciji, ki je prej še nismo poznali.
Bravo.
Lepo poznati tako bitje. Naj tvoj prijatelj ozdravi in tudi tebi vse najboljše.

Domišljija ti dobro dela.😂


Obstajajo dobri ljudje! Avtor je dober in iznajdljiv moški, srečna tista, ki ga dobi!
🙁


Obstajajo dobri ljudje! Avtor je dober in iznajdljiv moški, srečna tista, ki ga dobi!
🙁
[/quote]

Srečna tista, ki se mu izogne.

In prvo kar storiš je to, da se prideš hvalit po forumu? Tebi je bolj do tega, da se lahko sedaj hvališ, kot pa do tega, da si nekomu iskreno pomagal. In ne jokcaj sedaj, da imaš na forumu slabo podobo, ker kar daješ, to dobiš.

Mislim za frenda napišeš en mini sestavek, zase pa cel roman. Diši na samovšečnost. Ti si “nice” ampak ne “good”. In dobri ljudje nimajo nobene potrebe, da se v isti sapi hvalijo, da so “najboljši prijatelji”, a hkrati prekurcajo vse ostale. To ne gre skupaj.
[/quote]
Ja, jaz sem govno. Ti si pa super. Pa na planetu Mars zivimo. Pa moskost je toksicna, lol.

Kot receno, meni je kristalno jasno kaksna je velika vecina ljudi. Mon to odlicno pokaze. Pametni se lahko marsikaj nauci. Bedaki pa ostajate bedaki. Zavistni, skodozeljni, privoscljivi drekaci.

Zdaj se pa le s tem prijateljem pogovarjaj, ko končno ima telefon, pa s tisto zdravnico, da ti ne bo tu treba zgodbic pisat zlobnim ljudem.


Iz perspektive prepotetnih starih kobil, ki jim je mar le za lastno rit, je opisan splet dogodkov seveda popolnoma naverjeten. Ker ti si na svetu seveda zato, da okoriscal druge.

Ravno zaradi zaplakanosti velika vecina ljudi ni sposobna na nic pogledati sire in se vam cudo nekih malenkosti iz mojega zivljenja potem zdi znanstvena fantastika. Tudi to, da sta se dobesedno 5x objela preden sta se poslovila. Nepredstavljivo. Pa da je minilo kvecjemu dobrih 5 ur od trenutka, ko sem jo kontaktiral (poslal srcka) po do tega da je prisla v bolnico. Naj povedo moski komu bi kaj takega uspelo na vasem ona-on portalu kjer je vse polno “dobrosrcnih” Slovenk, ki se vse po vrsti imajo ze hud catch in si domisljajo, da jih taki kot sem jaz nismo vredni, lol.

Ne morete si zamisliti kaj vse niso zenske ze “zame” naredila. Ironija, a ne, ker ste tako sveto prepricani, da gre za zagrenjenca, bla bla.


Ze spita. Pa se nima SIM kartice. So bile stacune zaprte. Sem ji jaz povedal. Ker se na Google Maps vidi delovni cas. Se to sem ji povedal kjer vse jih lahko v njenem mestu kupi. Se marsikaj sem naredil kar nisem napisal. Ampak mon beda pac pocne kar pocne ze od pamtiveka. Pa tako wow se sami sebi zdite.

Pametni bodo iz zgodbe potegnili kaj koristnega. Tudi to kaj se v raznih situacijah, ki so cisto zivljenske, da narediti. Sam sem se ze iz hujsih zagat sam ven zvleku, ker sem bil pac toliko bolje pripravljen. Ker ze zaradi izkusenosti ne hodim po svetu na vrat na nos.

Pa v praksi lahko vidite kaj pomeni biti pravi prijatelj. Ne virtue signaling BS, ampak kaj ste sposobni in pripravljeni narediti, ko vas nekdo zares potrebuje. Tako zelo, da vam niti povedati ne zmore. Kar pogosto nima veze z denarjem, ipd. Tako da se lahko kar v lastna zivljenja zazrete. Ker meni je kristalno jasno, da vas 99.9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne bi z mazincem mignilo, ce bi slo za vasega prijatelja. Se stran bi vas polovica pogledala. In razumem, da tak ocitek vecino zaboli. Ampak se vedno gre za resnico. Imam vec kot prevec izkusenj, da si to lahko privoscim napisati. Pa, FYI, jaz tega prijatla ze skoraj 2 leti nisem v zivo vidu. Mirne duse ne bi rabil nic naredit. Pa mi ne bi mogel noben nic ociteti. In nobene bojazni, da bo zgodba po moji zaslugi prisla se na katera usesa kot tu na monu. Logicno pa, da najvecja govna vse skupaj interpretirajo izkljucno kot lastno hvalo. Pac projecirajo.

Ce vam odkrito povem, meni se to kar sem uspel narediti sploh ne zdi nic posebnega. Nic posebnega zame. Vem pa, da je veliki vecini znanstvena fantastika. Tako zelo, da je na meji verjetnega. Zato sem jo tudi napisal. Ker je vecini tako zelo neobicajna. Tako kot marsikaj drugega iz mojega zivljenja kar se zdi mon zaplakancev le “bujna domisljija”, ker zivijo kot vrtna salata.


lastna hvala cena mala, pa tudi pravopis in slovnica ti hudo šepata………

Ej, človek te ni pohvaliti ne more za tvoje dejanje. Ker ti to vse obvladaš predobro. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Stari ti rabiš psihološko pomoč. Tole ni več normalno.

In kljub kilometrski klobasi niti ene besede o tem, ali gre prijatelju na bolje, kako bo (nemobilen) prišel domov in podobno. Glavno, da je dbx ali kaj že heroj.

New Report

Close