Forum.Over.Net

Starševski čvek

Pravi prijatelj

Default avatar

Senza

DXB je napisal/a:
Teh očitkov ne morem ponotranjiti, pa se lahko še 43x ponoviš.
In nič te nisem poniževala, samo napisala sem svojo asociacijo, imam pač svežo izkušnjo s 4-letnim mulcem, ki je odkril besedo drekec. Jebiga, res je pretty much the same, no.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

ovčji pastir

DXB je napisal/a:
Res smešno, da sploh opletaš z raznimi izrazi kot so ad hominem, ko pa praktično čisto vsak tvoj stavek vsebuje napad na posameznika. Kaj res ne premoreš niti kančka samokritike? Ves čas ponizuješ drugače misleče, a v isti sapi sam sebe prikazuješ kot neko ubogo revo. Kdo bi to razumel.

Ti se sploh ne zavedaš, da si zaprt v čisto isto mentalno celico kakor tisti radikaliziran musliman. Ista retorika, par spremenjenih besed, mentalno pa na istem nivoju.
Default avatar

ovčji pastir

Senza je napisal/a:
Sedaj mu preostane samo še to, da ustanovi klub, pardon kult in tako začne pravi boj za slovenstvo in pravico belega človeka! Ker družba je preveč degenerirana, prazna in neumna, da bi prepoznala njegovo veličino. Ni druge, sam mora vse storiti.

Lahko ti pomagamo pri imenu, no povemo katera so že zasedena. Beli mag, Varda, Incels, Pedes, Happy - happy sekta, Mon.
Default avatar

Senza

ovčji pastir je napisal/a:
Nič ne bo on naredil. Še naprej bo na vsake toliko prišel sem povedat, koliko je on hud, mi pa slabi, to je pa to.
A ne, Dater?
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

DXB

Alternativa globalisticnem komunajzerstvu se ze tri generacije gre fair play, da bi danes bili kjer smo. Zivis v iluziji, ce verjames, da se da z drekaci kako drugace kot po njihovo.
Default avatar

Ego ga matra

Je se na primarni ravni razvoja Duse. Prva cakra. Zato tudi vsa ta obsedenost s seksom in nasprotnim spolom.
Default avatar

DXB

Druzba je dejansko absurdno degenerirana. Na njenem celu so satanisticni pedofili. Te dni je iz zgornjega stuka Buckingham Palace pri poskusu pobega padel en mladi nagec, Sedaj pa se vrnite konzumiran TV propagando. Ciao
Default avatar

ovčji pastir

Ego ga matra je napisal/a:
Ne morem se še odločiti ali je trol ali dejansko tako razmišlja.
Default avatar

DXB

Ego ga matra je napisal/a:
Ti pizdek pa tako zelo ves s cem sem jaz obseden, a ne? lol

Raje pojdi hitro v svojo luknjo, da kak podatek ne zmoti tvojega zimskega spanca.
Default avatar

DXB

Sploh je pa ironija, da mi greste drekaci o seksu na temi, ki s seksom seveda nima veza. Ampak kaj drugega pa je za pricakovati od drekacev, lol.
Default avatar

DBX za božička

Vau, DBX, maš skoraj 3k klikov:-) Ful cvenka nosiš lastniku. Provizija bo?