Forum.Over.Net

Starševski čvek

Partner me noče v kakico :(

Default avatar

Čist obupana

Pravi da je to fuj fuj. Jaz pa ga zelo rada čutim v kaki. Prejšnji tip me je skos v kako ampak me je potem prevaral z najboljšim prijateljem, ki ga tudi rad čuti v kaki. Kaj naj naredim, da me bo v kako?
Default avatar

Namaži

Namaži si jo z jekodermom. Bo po vonju mislil da je muca in bo navalil.
Default avatar

Mmmmmmm

V kaki o je nekaj najbolj božanskega. Mmmmmmmmmm
Default avatar

Mmmmmmm

In na koncu zaključek v kakico. Božanskoooooooo
Default avatar

monmonči

To delajo večinoma ped....ri. Imajo radi čokolado na "rilčku".
Default avatar

AJFSJ

Js sm sestrično u kakico k je prej isto govorila da njen tip hoče pa ona ne ker tm vn kaka. Sm pa ji lepo objasnu da je to neki najlepšga pa sm ji predlagu če probava pa je rekla da z mano bi pod pogojem da če ji bo to ušeč da bova nadaljevala. In evo sm jo lepo u kakico njej je blo to ušeč, in še dons se nabijava. Mava tud druge položaje ampak vedno hoče v kakico. Samo js njej še to kakico poližem. Je pa rekla da njenmu tipu ne pusti tok kot men pravi da je z mano boljš. Seveda je boljš če ji pa še poližem njeno kako.
Default avatar

AJFSJ

monmonči je napisal/a:
Se krepko motš. To pišejo ponavad taki ki nočte v kakico in ste nune.
Default avatar

ohhohhohh

Fant me noče u kakico. Pravi da je to fuj fuj...:)))))))))
:))))
Tvoj cicifuj te ni hotel že lupčkat tam spodi a ne? fuj fuj....:)))))
Joj joj,. bucibuci...Abucibuci...:)))))
Default avatar

Ukani ga

Šalo na stran. Saj vem da je op provokacija ampak vseeno.
Sem hotela anal probat. pa ga vprašam, če je to slučajno njegova fantazija in reče da ne, pol pa zaigram, da super pa hvala bogu da ne. Pol pa za kam mesec dni sem se en večer sklistrirala, pa fuuuuuul lubrikanta dala not in ko sva seksala sem zaigrala kao da je v napačno luknjo dal. Sem ga sama tja nastavla in sva kake tri minutke seksala ko je ugotovil, kje je. Pol pa sem zaigrala kao, v napačno luknjico si me
Default avatar

mueeemueee

...a dudika ven padla...a bububbiibiibiiibuubuu...:)
Default avatar

micika44

Ukani ga je napisal/a:
Bravo!!!Bravo!!!
Default avatar

Ker ni peder

Zame so moški ki hočejo sexat v anus pedri.No razen če ženski to paše.....
Default avatar

Joj

Sjs prtegnena
Default avatar

ohjejhata

monmonči je napisal/a:
To temo je odprl moški, ki si ga žlajfa na sex v rit. Seksa pa itak ne, ne tako, ne drugače.

Zeh, zeh ....
Default avatar

monmonči

ohjejhata je napisal/a:
Samo potrebneži in potrebnice odpirajo teme o seksu :)
Default avatar

vse smo prebral in si zapomnil

monmonči je napisal/a:
Tri leta si pisala na en forum kako si seksala na senu, na sankah, na tleh, ko so spodaj karte igrali ti pa zgoraj jahala itd. Kako komaj čakaš da pride tvoj iz tujine ter ti ga da z ljubeznijo in podobne seks opazke. Sedaj pa se delaš svetnico.
Mončika jooj.
Default avatar

monmonči

vse smo prebral in si zapomnil je napisal/a:
Dobro no, če sem napisala, da sem seksala na seniku, še ni tko hudo. Da pa hopsasa, ko je ostala družba v spodnjih prostorih, je pa samo tvoja domišljija. Še sedaj se vsak petek in soboto zberejo, pa ne upa noben gor prit, ampak se zaderejo vsi skup: kavica! 😋
Aja, pa na sankah in na tleh ne sek...am 😂 pa moj je skoču stopničko višje, ne hodi več v tujino, je raje doma na toplem. 😂😂😂
Default avatar

vse smo prebral in si zapomnil

monmonči je napisal/a:
Da je sedaj doma tvoj dragi si že zadnjič povedala, ker boš šla do njegovega šefa in mu dejala , da naj ne vozi več v tujino. A sam nim jajc, si morala ti v njegovem imenu?

Drugo... Noben ne upa gor priti...seveda ne, če se jahaš v eno in se bojijo, da te presenetijo.
Default avatar

monmonči

vse smo prebral in si zapomnil je napisal/a:
Nekdo si je dnevnik pisal o men, hahaha. Na, da boš mirno spala/l 🌺