Starševski čvek

slovenki lezbijki sta se poročili

Default avatar
httpsPIKA//novicePIKAsvet24PIKAsi/clanek/novice/slovenija/5da71be0a7e88/najlepsa-istospolna-poroka-pri-nas
Default avatar
Cool
Default avatar
In? V čem je problem?
Default avatar
Čestitke!
Default avatar
Ja, ja, do prve večje svetovne krize bodo ja take parodije, pol pa ne več.

Sej je vedno tako. Pol bo reset, pa znova iz nič.

Problem moderne družbe je, da ne ve več kaj bi sama s seboj in potem se začne izrojevati.

Naši predniki niso imeli sploh možnosti za kaj takega, mi je pa na noben način ne znamo ceniti.
Default avatar
do prve večje krize je napisal/a:
In kdaj se spomniš dobrega sexa? Najbrž že dolgo ne. Glede na živčen zapis. Saj bo bolje...:)))
Default avatar
Pa saj ne morem verjet. Joj, kakšna novica!! Lezbijki sta se poročili! Joojj.....Kot da smo v kameni dobi no! Ja, dve ženski sta se poročili. Super. Vse dobro. Poljubček obema! :))
Default avatar
Pa saj ne morem verjet. Joj, kakšna novica!! Lezbijki sta se poročili! Joojj.....Kot da smo v kameni dobi no! Ja, dve ženski sta se poročili. Super. Vse dobro. Poljubček obema! :))
Default avatar
Default avatar
današnja novica je napisal/a:

Že več kot en mesec.Je bilo v reviji Zarja...

Danes je to pač IN.
Default avatar
Čestitke tudi od mene!
Default avatar
meni se gabita. tista v pravi poročni obleki niti ne toliko, ampak tista ki izgleda kot moški... na bruhanje mi gre. to ni normalno, niti sprejemljivo. in upam da na poroko niso bili vabljeni otroci, ker bodo imeli travme.
Default avatar
Ogabno, da bolj ne more biti.
Default avatar
Sej ni čudn da ste tolk zafrustrirani. Verjeten ste zlo nezadovoljni s svojim lajfom in zato zlivate ves gnev čez istospolne pare.

Sej bo. Sej bo.

Paru želim srečen zakon.
Default avatar
nagnusni sta je napisal/a:
Meni se pa grabijo taki ljudje kot si ti.
Živi in pusti živeti!
Default avatar
nagnusni sta je napisal/a:

Obstaja še kaj bolj ogabnega, npr. gnoji tvoje vrste.
Default avatar
Zakaj se je morala ena obleči v moško obleko, če je pa njuna poroka pečat ljubezni med dvema ženskama?
Očitno se zavedata, da jima nekaj manjka, pa si je ena nadela moško obleko, tako kot vegani meso nadomeščajo z vegansko klobaso.
Default avatar
pred oltar z nadomestkom je napisal/a:

Je v paru vedno ena , ki nadomešča moškega, samo nima penisa...Me res zanima, kaj hudiča delata potem v postelji...to mora biti živ dolgčas...
Default avatar
Glavno da je na vseh naslovnicah in da je ena v opravi ženina, ena pa nevesta. 😁Mater, kam gre vse to...
Default avatar
Lepo da še nekdo verjame v poroko. Pohvalno.