Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek slovenki lezbijki sta se poročili

slovenki lezbijki sta se poročili

httpsPIKA//novicePIKAsvet24PIKAsi/clanek/novice/slovenija/5da71be0a7e88/najlepsa-istospolna-poroka-pri-nas

Cool

In? V čem je problem?

nova
Uredništvo priporoča

Čestitke!

Ja, ja, do prve večje svetovne krize bodo ja take parodije, pol pa ne več.

Sej je vedno tako. Pol bo reset, pa znova iz nič.

Problem moderne družbe je, da ne ve več kaj bi sama s seboj in potem se začne izrojevati.

Naši predniki niso imeli sploh možnosti za kaj takega, mi je pa na noben način ne znamo ceniti.

In kdaj se spomniš dobrega sexa? Najbrž že dolgo ne. Glede na živčen zapis. Saj bo bolje…:)))

Pa saj ne morem verjet. Joj, kakšna novica!! Lezbijki sta se poročili! Joojj…..Kot da smo v kameni dobi no! Ja, dve ženski sta se poročili. Super. Vse dobro. Poljubček obema! :))

Pa saj ne morem verjet. Joj, kakšna novica!! Lezbijki sta se poročili! Joojj…..Kot da smo v kameni dobi no! Ja, dve ženski sta se poročili. Super. Vse dobro. Poljubček obema! :))

Pa saj ne morem verjet. Joj, kakšna novica!! Lezbijki sta se poročili! Joojj…..Kot da smo v kameni dobi no! Ja, dve ženski sta se poročili. Super. Vse dobro. Poljubček obema! :))

Že več kot en mesec.Je bilo v reviji Zarja…

Danes je to pač IN.

Čestitke tudi od mene!

meni se gabita. tista v pravi poročni obleki niti ne toliko, ampak tista ki izgleda kot moški… na bruhanje mi gre. to ni normalno, niti sprejemljivo. in upam da na poroko niso bili vabljeni otroci, ker bodo imeli travme.

Ogabno, da bolj ne more biti.

Sej ni čudn da ste tolk zafrustrirani. Verjeten ste zlo nezadovoljni s svojim lajfom in zato zlivate ves gnev čez istospolne pare.

Sej bo. Sej bo.

Paru želim srečen zakon.


Meni se pa grabijo taki ljudje kot si ti.
Živi in pusti živeti!

Obstaja še kaj bolj ogabnega, npr. gnoji tvoje vrste.

Zakaj se je morala ena obleči v moško obleko, če je pa njuna poroka pečat ljubezni med dvema ženskama?
Očitno se zavedata, da jima nekaj manjka, pa si je ena nadela moško obleko, tako kot vegani meso nadomeščajo z vegansko klobaso.

Je v paru vedno ena , ki nadomešča moškega, samo nima penisa…Me res zanima, kaj hudiča delata potem v postelji…to mora biti živ dolgčas…

Glavno da je na vseh naslovnicah in da je ena v opravi ženina, ena pa nevesta. 😁Mater, kam gre vse to…

Lepo da še nekdo verjame v poroko. Pohvalno.

Kaj pa, ko se dva tipa poročita? A takrat je en v moški opravi, en pa v kikelci?

Njvbečkrat je drugi na pasjem povodcu na štirih z usnjenim nagobčnikom in golo ritjo, da je še lepše videt. Smo pač “zdrava in napredna” družba.😁😁😁

Je v paru vedno ena , ki nadomešča moškega, samo nima penisa…Me res zanima, kaj hudiča delata potem v postelji…to mora biti živ dolgčas…
[/quote]

Ko idiioti razpravljajo o zadevah, o katerih nimajo najmanjšega pojma…

Ko idiioti razpravljajo o zadevah, o katerih nimajo najmanjšega pojma…
[/quote]

Ker meni je smešno, da se poročita dve babi ali dva deca.

Sama sem istospolno usmerjena že odkar vem zase, ampak niti slučajno me ne privlačijo ženske, ki so oblečene kot moški oz. se tako vedejo. Na moji dragi obožujem ženstvenost, obline, petke, oblekice… skratka vse ženske zadeve. In ne, v postelji ni nikoli dolgčas, moškega organa ne pogrešam, niti si ga ne želim. Tudi z mojo ne potrebujeva nobenih pripomočkov, ker želim čutiti njo in ne plastiko.

New Report

Close