Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Moj partner mi jo noče poljubit

Moj partner mi jo noče poljubit

Imam partnerja z katerim hodiva že kako leto skupaj. Je prijazen, urejen. Pa vendar pri seksu bi mi pasalo, da bi mi poljubil muco in tudi polizal. A on pravi, da tega noče počet. Kako naj ga prepričam????

kdaj pa kdaj jo umij…

mogoče je alergičen na muce….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Reči, da če ti jo poliže, mu porineš prst v rit. Boš videla, kako bo skakla od veselja. Kot najbolj priden kuža ko vidi kos.

Seveda si jo redno umivam. On si ga ne umiva, ker kakšen krat ima vonj po ribi, a ga z veseljem vzamem v usta potem pa vonj izgine.

Koliko sta stara? Koliko izkusenj ima? Predvsem dokler ti ne bo povedal razloga, ne bosta dalec prisla.

Morda mu ne diši, morda imaš preveč kosmato, kak izcedek, morda mu je to nagnusno, morda pa le ne ve kako in ne upa da ne bi narobe naredil…. razlogov je lahko veliko….

Sicer pa ce si čista in urejena, in je vajin sex sproscen in vsaj malo divji, nimaš spodaj kakih neprijetnih vonjav, ma ni vrag da ga lahko zrajcas tako mocno da se ti bo kar prisesal nanjo…

Zakaj poljubiti? Naj ti ščebetavček poliže gor in dol, levo in desno, nekajkrat zaporedoma, nato jo narahlo pogrizlja, pocuza.
Moram nehati, da si ga ne bo še kdo na roke vrgel.
Moničan, ku, ku.

Dvigni standarde ženska.
Če ti ne mene ne misliš oralno zadovoljit, jaz ne tebe. Če ti mene dvajset sekund jaz tebe dvajset.

Tu pa se ne hecam. Oralni seks je za moj orgazem nujen. Sicer pa ne seksam z ljudmi, ki se jim telo gabi.

Ti šteješ sekunde kako dolgo ga ima v ustih?

Normalno,da vonj po ribi izgine, ker v tvojih ustih ostane. Packa, nauč ga higiene!


Namaži jo z nutello, če jo ima rad. 🙂

Jaz ti jo z veseljem poližem.
Sem velik ljubitelj muck.

Hvala za poduk!
[/quote]Prosim. Da boš vedela za vnaprej, mlada si še in lahko pogoltneš marsikatero svinjarijo.
P.S. Koliko že nisi.

Upam, da je provokacija, ker si težko predstavljam, da obstajajo take obupanke. On je tebi noče, ti pa mu ga vseeno, pa še umazano prase je povrhu. Malo samospoštovanja, če je to resnično.

Prosim. Da boš vedela za vnaprej, mlada si še in lahko pogoltneš marsikatero svinjarijo.
P.S. Koliko že nisi.
[/quote]

Sem enkrat napisala, da ga moj ne prazni in ga ni praznil v moja usta. Sedaj je OK, zato ga še vedno daje tja, kjer mu je mesto.

Sem enkrat napisala, da ga moj ne prazni in ga ni praznil v moja usta. Sedaj je OK, zato ga še vedno daje tja, kjer mu je mesto.
[/quote]

V gatah? No ja, ga vsaj prehladil ne bo.

Jaz rada ližem in vlečem penis, spermo tudi obožujem, je kot energetski liker, tako, sa ne mislim tega nehati počet mojemu dragemu. Poleg tega pa kakšen krat v službi ko delam ponoči kakemu sodelavcu pomovzem dudo, kaj več pa ne, ker bi že varala.

Rada molzem moško vimo. Tudi kako neznano, da mi da beljakovine. Enkrat sem prijateličenemu očetu, hi, hi,….


Res je, dokler ne pogoltneš ni varanje.

Sem enkrat napisala, da ga moj ne prazni in ga ni praznil v moja usta. Sedaj je OK, zato ga še vedno daje tja, kjer mu je mesto.
[/quote]

https://youtu.be/QUj8MqEHNmg

Saj če ti jo kakšen sodelavec poliže, to tudi ne bo varanje, ker tvoj itak tega ne počne. Varanje je samo, če si nekdo drug sprazni jajca v tvojo vagino, ti pri tem ostaneš brez orgazma, potem mu pa perilo opereš in skuhaš – to je pravo varanje, vse drugo pa ni varanje.

Jaz sem bila na istem ampak sem partnerja na koncu le prepričala da mi jo sedaj redno poliže kadar si zaželim. Spodbujaj ga in večkrat mu povej da si to želiš. Najbolje da kakšen večer preskočiš večerjo potem pa si jo namaži s pašteto in mu jo ponudi. Če ne mara paštete lahko namažeš tudi z marmelado ali evrokremom. Tudi zenf imajo nekateri radi. Po nekaj podobnih večerjah če bi dovolj lačen se bo omehčal in navalil.

hahahaha………:))))

hahahaha………:))))

Moj je nor na ajvar ali na francosko solato. Orgazmi so božanski.

New Report

Close