Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kris bo zdravilo prejel v Los Angelesu

Kris bo zdravilo prejel v Los Angelesu

Zdaj je znano, Kris bo zdravilo prejel na zahodni obali ZDA, v Los Angelesu. Morda pa se jim uresniči velikanska želja in bo deček obiskal še Disneyland, ki tudi ni daleč.

ali pa bo še v kakšnem filmu zaigral

LA, saj. Miljonar je že zdj.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj ve še ne dveletnik o diznejlendu. Ta velikanska želja je očkotova in si jo bo gotovo uresničil, za začetek.

Vas ni nič sram da take pišete? Moničan, tvoj otrok pa zagotovo ne bo v nobenem filmu igral, ker ga očitno nikoli neboš imel, in bolje je tako.

Tistim, ki pišete take podle komentarje, bi pa jaz privoščila, da se vam vse duplo vrne.

Eno je zdravje, povsem drugo pa preseravanje. Na račun drugih. Kajne!
Kam gre 100.000ojrov viška? Lahko poveš?
So bile v donacije za zdravje nekega otroka vštete tudi preseravanje? Ma, nemoj!
Bodo tudi ti računi v javnosti?
In kdaj?
No, odgovori, ko že groziš!
Lej, še v štacuni za kilo kruha MORAŠ vzeti račun! Ali sledi globa!
In tu? S TUJIM denarjem, ki je namenjen v popolnoma druge namene!
Luksuz ni bil vštet v NOBENO DONACIJO! Samo zdravilo. Basta!

Eno je zdravje, povsem drugo pa preseravanje. Na račun drugih. Kajne!
Kam gre 100.000ojrov viška? Lahko poveš?
So bile v donacije za zdravje nekega otroka vštete tudi preseravanje? Ma, nemoj!
Bodo tudi ti računi v javnosti?
In kdaj?
No, odgovori, ko že groziš!
Lej, še v štacuni za kilo kruha MORAŠ vzeti račun! Ali sledi globa!
In tu? S TUJIM denarjem, ki je namenjen v popolnoma druge namene!
Luksuz ni bil vštet v NOBENO DONACIJO! Samo zdravilo. Basta!
[/quote]Imaš nevrotične napade?

Imaš nevrotične napade?
[/quote]
Že ves mesec divja kot hijena. Čist je penasta. Če jo pa kdo vpraša, kaj bi rada s tem dosegla, ponavlja stavke od začetka, brez konteksta.
Malemu Krisu pa srečno in naj ga zdravilo pozdravi!

Imaš nevrotične napade?
[/quote]

Pa veš, kaj je nevroza?

Imaš nevrotične napade?
[/quote]

Tako, kot ti? Ne, in tudi naivnih ne.


Že ves mesec divja kot hijena. Čist je penasta. Če jo pa kdo vpraša, kaj bi rada s tem dosegla, ponavlja stavke od začetka, brez konteksta.
Malemu Krisu pa srečno in naj ga zdravilo pozdravi!
[/quote]

Itak, boš vse sama požrla?

Imaš nevrotične napade?
[/quote]

Glede na zdajsnje dogodke, ko zenska iz drustva odreka drugim placilo zdravljenj, ker jih ona ne odobrava, pa ker zmoznosti zdravljenja v slo nido bile vse izrabljene, pa ker ni zagotovil, da jo tisto zdravljenje resilo in ozdravilo bolnika, no v tej luci ima zgornja prav. V tej luci neenakih pogojev, meril pomoci in vatlov za vse pomoci potrebne, ima zgornja avtorica potemtakem kar prav. Ce Bilu odreka denar za zdravljenje, potem je tufi denar za disney za Krisa se kako sporen, pa ne samo ta, tudi on za zdravljenje. Saj glede na pogoje, ki jih drustvo pistavlja ostalim, potemtakem bi jih morali tzdi Krisovim starsem in zahtevati , da se namesto zbiranja denarja najprej obrnejo na zavod, saj tega nikoli niso niti poskusili in zorej s tem v slo se vse moznosti niso nile izčrpane. Takisto v prvem clanku slo novic o Krisu njegov zdravnik jasno pise, da nihce ne more zagotoviti, da bo Kris s tem zdravilom ozdravljen in da ne bo umrl. Nihce. Je pa moznost pomoci. Ampak ce gospa ima merila, da drugim ne da denarja za terapijo, ce ta ne zagotavlja koncnega uspeha, potem ga tudi Krisu ne bi smela dati. Vse kar najbolj bode v oci so dvojna merila… in predvsem neumne in neupravičene restrikcije zdaj za druge pomoci potrebne, ki jih Kris hvala bogu ni.bil delezen. Ampak takisto jih ne bi smelo biti niti za ostale otroke, ki imajo enako pravico do zdravja kot Kris.

Plus tega, da je društvo prejelo doniran denar le za zdravljenje bolezni otrok in ne v lastno last, kot se sedaj dogaja, ko se denarja, ki je humanitarne narave, ne da v taiste namene, še sploh, ker društvo sploh ni humanitarno.

Glede na zdajsnje dogodke, ko zenska iz drustva odreka drugim placilo zdravljenj, ker jih ona ne odobrava, pa ker zmoznosti zdravljenja v slo nido bile vse izrabljene, pa ker ni zagotovil, da jo tisto zdravljenje resilo in ozdravilo bolnika, no v tej luci ima zgornja prav. V tej luci neenakih pogojev, meril pomoci in vatlov za vse pomoci potrebne, ima zgornja avtorica potemtakem kar prav. Ce Bilu odreka denar za zdravljenje, potem je tufi denar za disney za Krisa se kako sporen, pa ne samo ta, tudi on za zdravljenje. Saj glede na pogoje, ki jih drustvo pistavlja ostalim, potemtakem bi jih morali tzdi Krisovim starsem in zahtevati , da se namesto zbiranja denarja najprej obrnejo na zavod, saj tega nikoli niso niti poskusili in zorej s tem v slo se vse moznosti niso nile izčrpane. Takisto v prvem clanku slo novic o Krisu njegov zdravnik jasno pise, da nihce ne more zagotoviti, da bo Kris s tem zdravilom ozdravljen in da ne bo umrl. Nihce. Je pa moznost pomoci. Ampak ce gospa ima merila, da drugim ne da denarja za terapijo, ce ta ne zagotavlja koncnega uspeha, potem ga tudi Krisu ne bi smela dati. Vse kar najbolj bode v oci so dvojna merila… in predvsem neumne in neupravičene restrikcije zdaj za druge pomoci potrebne, ki jih Kris hvala bogu ni.bil delezen. Ampak takisto jih ne bi smelo biti niti za ostale otroke, ki imajo enako pravico do zdravja kot Kris.
[/quote]
Glej, ta ženska iz društva ne more po svoji volji nakazovati denarja komurkoli.
V tem primeru so bila vsa družabna omrežja polna protestov ljudi, ki so donirali. Protestov zato, ker je uradna medicina z dr.Kozjekovo na čelu s svojim mnenjem, da dotična terapija NI STROKOVNO UTEMELJENA, povzročila vihar dvomiv in nezaupanja.
Ker gospa iz društva transparentno skrbi za ta sredstva, ne more in ne sme mimo strokovnega mnenja.
Še kaj?


Glej, ta ženska iz društva ne more po svoji volji nakazovati denarja komurkoli.
V tem primeru so bila vsa družabna omrežja polna protestov ljudi, ki so donirali. Protestov zato, ker je uradna medicina z dr.Kozjekovo na čelu s svojim mnenjem, da dotična terapija NI STROKOVNO UTEMELJENA, povzročila vihar dvomiv in nezaupanja.
Ker gospa iz društva transparentno skrbi za ta sredstva, ne more in ne sme mimo strokovnega mnenja.
Še kaj?
[/quote]
JA SEEEEE MNOGO:
-zdravilo za krisa pri nas ni strokovno priznano, pa mu ga ne odreka
-tudi v zda je se novo in je se del preiskusanj in testiranj se niti slucajno ni vse znano v zvezi z.njim, pa mu ga ne odreka, zakaj ker fantek nima kaj izgubiti, ker tako ali tako gleda smrti v oci
-in enako je z bilom… vsa ta glasna strokovno uteneljena zahodna.medicina zdravi bila ze 12 let, zakaj ga niso pozdravili, ce se tako sposobni.in edini pravilni
– terapija, ki jo zeli bil je strokovna, ppd zdravniskim vodstvom, ampak ni pa del uradne medicine ampak alternativne medicine, da nasi uradni dohtarji alternativo napadajo te dolgo vemo, ampak to se ne pomeni, da alternativa ne deluje in da ne pomaga in sploh, ko je uradna medicina zasrsla in nic naredila v dvanajstih letih zdravljenja, potem vsak normalni bo preiskusil tudi alternativi, saj izgubiti nima kaj. Ti ne bi?
– ko kozjekova govori, da lahko ta,alternativa kao skoduje… no pri tem pocem primer mojega sorodnika… imel raka odsel na priporocilo zdravnika na obsevanje, ki je tako zazgalo ne samo rakaste celice, ampak tudi zdrave, da je kmalu po ovsevanju umrl. Sam zdravnik je povedal, da se mu je zdravje zaradi prejetega obsevanja rapidno poslabsalo, ker je obsevanje unicilo zdravo tkivo. Ce obsevanja ne bi dobil, bi mu verjetno ostalo vsaj se nekoliko vec casa, saj sam rak ne bi tako hitro unicil zdravega tkiva kot ga je obsevanje. Torej z uradno priznano terapijo zdravljenja je utrpel skodo. Pa to metodo kljub temu ti nasi pametni zdravniki se vedno svetujejo in uporabljajo. Kaj potem pljuva kozjekova cez druge da skodujejo, ce sami prav tako v um uporabljajo metode ki skodujejo.
– nadalje pacientova pravica je da,se sam odloci za zdravljenje na svojem telesu in mu noben zdravnik tega nima pravice odrekati, se najmanj se mi zdijo do tega upraviceni ti zdravniki, ki jim je 12et zaupal, paga nudo pozdravili z njihovimi metodami, ki jih tsko zagovarjajo.
-in kot zadnje, ki mi zdaj pride na misel… zenska v drustvu se oglasa, da bodo krili zdravljenja zivljenjsko ogrozenih primerov, ki so del uradne medicine in priznana pri nas… za taka zdravljenja ne rabimo nobenih humanitarnih drustev, jer jih mora po zakonu kriti zavod za zdr. Zavarovanje. Nujna zivljenjsko ogrozujoca stanja in terapije gredo po zakonu iz obveznega zdr. Zavarovanja.
-pa se ja sem se spomnila… metode, ki jih uporablja dr. Paley v ameriki tudi zdravniki trdijo, da niso strokovno priznane in zato jih zavod ni kril. Pa otroci po njegovih operacijah hodijo in inajo sboje okoncine. Zahvaljujoc drustvom humanitarnim, ki so v teh primerih odigrala sbojo vlogo in pomagala do zdravja otrokom in ne slefila hujskanju nesposobnih zdravnikov, ki očitno s svojimi sposobnostmi niso uspeli pozdraviti pacientov, nekdo drug jih pa je. Pa verjamem da vsemstarsem in otrokom dol vusi kaj birokratsko je priznano na papirju in kaj ni, njim je vazno, da njihov otrok hodi in ima lastne.okoncine. naši dohtarji pa bi jih zaradi birokracije raje rezali, amputirali in naredili invalide, ker sami nimajo tovrstnega drugega znanja in se gredo raje egotripe. Grizljivo je, da ena humanitarka nasede tem zdravnikom. Nihce ne obsoja prav nobenega drustva, ki je ponagalo tem otrokom zbrati denar nihce, vsi smo veseli da hodijo. Ce bi naleteli na palcico in to Stoko bi bili danes invalidi, ker bi jih nsjprej zavrnil zavod, ker jim je zdravniski ceh tsko narocil, potem bi jih pa zavrnila se ta štoka, ki bi poslusala te zdravnike. Njej ni treba nobenih zdravnikov poslusati, ce jih mira zzzs po zakonu, jih njej ni treba, celo ne bi jih smela, saj jenjen namen zato, da prisluhne cloveku v stiski in mu pomaga, ko mu institucije iz takih in drugacnih razlogov obrnejo hrbet. To je humsnitarstvo. In glede na to, da Bilu je uradna medicina obrnila hrbet s tem ko se ni pokazala za uspesno, da alternative institucihe ne krijejo, bi mu mirala to kot humanitarka kriti ona. Morala bi spostovati njegovo zeljo, da zeli na to zdravljenje in vanj verjame. Ker je njegova pravica izbor zdravlhenja in TO po zakonu… in s tem ko mu zdaj to zdravnica in ona to oporekata, mu tudi krsita pacientove pravice.
Tako zenska je falila vlogo in pomen humanitarke, ocitno ima pri njej samo Kris neko priviligirano vlogo, ker pri njemu pa ni popolnoma nic preverjala… ce bi bi se morala ustaviti ze pri tem, da moznosti v slo sploh se niso bile vse izkoriscene (to zdaj drugim ocita pa sploh ni nobena poklicana za te sodbe) saj starsa dokazano se sploh nokoli z.nobeno prosnjo nista obrnila na zzzs. Tukaj z vsemi temi zahtevami in diskriminatornostjo do prosilcev krepko pade na celi crti kot humanitarka.

Se strinjam, da doniran denar ni od Palčice in ga mora vrniti oz predati naprej, humanitarnemu društvu, magari ZPMS.
Denar se skriva pred javnostjo, kar je zloraba javnosti, ki ga je donirala v točno določen namen!

Jasno je, da se pri 4mio denarja priklopi nebroj zajedavcev, sploh tistih “pro bono”, ki bodo levji delež prekanalizirali skozi pralnico v oaze, ljudje, ki jim je namenjen, pa bodo ostali brez pomoči.

Jaz sicer nisem donirala ampak tisti, ki ste, ali ste res donirali za to, da bo nekdo sedaj šel na vaš račun v Disneyland, ki si ga niti vi ne morete privoščiti? Ali vas res nič ne moti, da preostalega denarja ne želijo razdeliti drugim, ampak se izgovarjajo, da more biti najprej zaključeno Chrisovo zdravljenje? Ponelod celo berem, da bi naj družina ostala v Ameriki 4 mesece, spet na vaš račun. Ne vem, no, mene bi zmotilo, počutila bi se nategnjeno…

Jao Slovencki.. Skocili na prvo zogo, UBOGI OTROK!

Zdaj mamo pa:
– Prevec zbranega denarja, ki je na racunu folka, ki ze apriori ni dovolj pameten, da bi se pozanimal kako ga lahko ponucajo brez davka
– Itak, da nakazejo z racuna samo strogo tisto kar je bilo potrebno
– Oci in mami drkata na Diznilend

A ni bilo tako, da mora otrok dobiti to “zdravilo” TAKOJ ZDAJ, drugace bo ZA VEDNO PREPOZNO?

Vse to, in se vec v nasledji oddaji “Kdo je rajo danes nategnil?”

Oni denarja, legalno, brez plačanega DDV, sploh NE MOREJO nikomur darovati!
Ker niso humanitarno društvo.
Morali bi ves denar, ki so ga in ga še, prejemajo/li, prenakazati humanitarnemu društvu, ki bi lahko to tudi udejanjilo.

Zakaj tega še niso/ne storijo, je vprašanje za 4mio ojrov.

Jaz pa sem darovala. Nihce me ni v to silil, in sama sem sem se odlocila. Upam da bo Krisu to pomagalo in ce bo za ta denar res se kaj drugega dozivel in videl-naj. Naj ozdravi, in ce bo zaradi mojih 50 evrov sedaj poleg zdravila prejel se kaj dodatnega naj…. zbiralo se je zanj in naj samo ozdravi…. vi ki vas pa bili od folsije za vsak cent pa neka… to je vas problem. Nihce vas ni silil da donirate, in ko ste se odlocili da boste je to to. Fant bo prejel zdravilo, vi se boste pa po zobeh metali za vsak cent….
Tisti ki pa ni nic daroval pa naj se se bolj zase briga in s sabo ukvarja…. si kaj prikrajsna zato? Al ti je le hobi pozresnost in hujsanje…. ko se odlocis da nekaj das das in basta. Ce te te to boli ali skrbi da ne bo slo v prave roke potem ne das in se ne ukvarjas s tistimi ki so dali.

Folsija in zavist vas bodo pokopale….

Jaz pa sem darovala. Nihce me ni v to silil, in sama sem sem se odlocila. Upam da bo Krisu to pomagalo in ce bo za ta denar res se kaj drugega dozivel in videl-naj. Naj ozdravi, in ce bo zaradi mojih 50 evrov sedaj poleg zdravila prejel se kaj dodatnega naj…. zbiralo se je zanj in naj samo ozdravi…. vi ki vas pa bili od folsije za vsak cent pa neka… to je vas problem. Nihce vas ni silil da donirate, in ko ste se odlocili da boste je to to. Fant bo prejel zdravilo, vi se boste pa po zobeh metali za vsak cent….
Tisti ki pa ni nic daroval pa naj se se bolj zase briga in s sabo ukvarja…. si kaj prikrajsna zato? Al ti je le hobi pozresnost in hujsanje…. ko se odlocis da nekaj das das in basta. Ce te te to boli ali skrbi da ne bo slo v prave roke potem ne das in se ne ukvarjas s tistimi ki so dali.

Folsija in zavist vas bodo pokopale….
[/quote]

No ce gledamo iz tvojega vidika obtozb in fovsije, kako so sele fovs tisti, ki zdaj ne dovolijo pomoci se drugim otrokom, Bilu, Galu… in gre za krepko manjse zneske, oa se ljudje tako postavljajo na okope, da naj se jim tega denarja ne da. Eni tam na fb prav zlobno pisejo, ko gre za pomoc drugim otrokom. Ni samo Kris otrok lljubezni in ne zasluzi si samo on se kaj doziveti, tudi ostali otroci si. Zakaj ste torej potem drugim otrokom tega fovs in zakaj ste vkljucno s to Štoko vsi tako nastrojeni proti zdravju in pomoci drugim. Za krisa je dala ta zenska denar, brez da bi sploh karkoli imela od bolnisnic imen, nic, pa mu je dala denar, tudi ko je prislo ven, da bi lahko zdravilo prejel tukaj ce bi se starsi obrnili na zzzs in.oddali vse potrebne vloge in prosnje, se placano bi.morebiti lahko bilo, pa nic od tega niso naredili in jim.ni zaustavila nakazila, druge pa zdaj secira in studora vse neke mogoce birokratske razloge zakaj jim ne bo pomagala. In to za jrepko manjse zneske. Zakaj je torej drugim tako fovs zdravja, ce je bilo za Krisa dovolj razlog, da je otrok ljubezni, ki je zdruzil Slovenijo, da zbere zanj milijonsko pomoc, potem naj bo dovolj to isto tudi za ostale otroke, ki so tudi enako otroci ljubezni in jim naj ne sicira vseh mogocih papirjev in postopkov. Ker jih krisu tudi ni. Naj bo pravicna in da denar za zdravljenje.

Obup!

Jaz pa sem darovala. Nihce me ni v to silil, in sama sem sem se odlocila. Upam da bo Krisu to pomagalo in ce bo za ta denar res se kaj drugega dozivel in videl-naj. Naj ozdravi, in ce bo zaradi mojih 50 evrov sedaj poleg zdravila prejel se kaj dodatnega naj…. zbiralo se je zanj in naj samo ozdravi…. vi ki vas pa bili od folsije za vsak cent pa neka… to je vas problem. Nihce vas ni silil da donirate, in ko ste se odlocili da boste je to to. Fant bo prejel zdravilo, vi se boste pa po zobeh metali za vsak cent….
Tisti ki pa ni nic daroval pa naj se se bolj zase briga in s sabo ukvarja…. si kaj prikrajsna zato? Al ti je le hobi pozresnost in hujsanje…. ko se odlocis da nekaj das das in basta. Ce te te to boli ali skrbi da ne bo slo v prave roke potem ne das in se ne ukvarjas s tistimi ki so dali.

Folsija in zavist vas bodo pokopale….
[/quote]

Saj je dobil denar, ni problem v tem. Problem je, ker so ljudje takoj rekli, naj gre višek drugim otrokom. Ki ne gre. Stoji na lagerju. Je bila to volja darovalcev? Ni.
In bdw, denar se nikoli ne donira iz javnosti za luksuz. Nikoli in nikomur.
Kar je počel RK in UNICEF! To je bila zloraba.
In zopet ponavljam, društvo ne more nikomur nakazati ničesar, ker ni humanitarno. Kar je bila že v samem štartu javnost namerno zavedena. In to naj nikogar ne skrbi, kaj šele zanima? Pač, ne bo šlo. Javnost še zmore kritične distance.
Če je vodstvo društva po srcu humanitarno in plemenito, naj preostali denar prenakaže tistemu društvu, ki je sprejelo denar za dečka, da bo opravilo poslanstvo tega denarja, kot se zagre in naj ga ne zadržuje v lastne namene, ker po zakonu ni njihov!

Glede na zdajsnje dogodke, ko zenska iz drustva odreka drugim placilo zdravljenj, ker jih ona ne odobrava, pa ker zmoznosti zdravljenja v slo nido bile vse izrabljene, pa ker ni zagotovil, da jo tisto zdravljenje resilo in ozdravilo bolnika, no v tej luci ima zgornja prav. V tej luci neenakih pogojev, meril pomoci in vatlov za vse pomoci potrebne, ima zgornja avtorica potemtakem kar prav. Ce Bilu odreka denar za zdravljenje, potem je tufi denar za disney za Krisa se kako sporen, pa ne samo ta, tudi on za zdravljenje. Saj glede na pogoje, ki jih drustvo pistavlja ostalim, potemtakem bi jih morali tzdi Krisovim starsem in zahtevati , da se namesto zbiranja denarja najprej obrnejo na zavod, saj tega nikoli niso niti poskusili in zorej s tem v slo se vse moznosti niso nile izčrpane. Takisto v prvem clanku slo novic o Krisu njegov zdravnik jasno pise, da nihce ne more zagotoviti, da bo Kris s tem zdravilom ozdravljen in da ne bo umrl. Nihce. Je pa moznost pomoci. Ampak ce gospa ima merila, da drugim ne da denarja za terapijo, ce ta ne zagotavlja koncnega uspeha, potem ga tudi Krisu ne bi smela dati. Vse kar najbolj bode v oci so dvojna merila… in predvsem neumne in neupravičene restrikcije zdaj za druge pomoci potrebne, ki jih Kris hvala bogu ni.bil delezen. Ampak takisto jih ne bi smelo biti niti za ostale otroke, ki imajo enako pravico do zdravja kot Kris.
[/quote]Same nevrotične gospodinje.

New Report

Close