Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Anonimna prijava na inspektorat za delo

Anonimna prijava na inspektorat za delo

Zivjo, imam zelo zanimivo prijavo na inspektorat za delo pa se bojim, da ni anonimno, cetudi tako pise. Kdo tukaj mogoce dela tam, da mi pove iz prve roke. Prijava bi bila elektronska preko obrazca, odgovora o resitvi problema ne zelim.

Dej pejt vun pa uživi.

Anonimno v tej državi ni nič. Dokaz? Raznovrstne še aktualne zgodbe iz medijev, ko novinarji sami povedo kdo je bil tisti anonimni vir, pa vsi vemo, da so sveto zavezani, da tega ne smejo početi.

Ne rečem, da to pomeni, da ne smeš dati prijave, vendar imej v glavi, da se načela anonimnosti v Sloveniji ne spoštuje.

Ne nasedajte

Ne delam sicer na Inšpektoratu za delo, ampak na nekem drugem inšpektoratu, dokaj podobno delo.
Anonimne prijave SO ANONIMNE, ti lahko potrdim iz prve roke.

Ne delam sicer na Inšpektoratu za delo, ampak na nekem drugem inšpektoratu, dokaj podobno delo.
Anonimne prijave SO ANONIMNE, ti lahko potrdim iz prve roke.
[/quote]

Hvala. Gre za resno krsitev. Lp

Če dvomiš, si lahko ustvariš e-mail naslov na enem od zastonj ponudnikov (imaš tudi takšne, ki se po določenem času sami uknejo), se usedeš v nek lokal z odprtim wi-fijem in prijavo oddaš od tam.

Hvala. Ja itak, to so nori ljudje, itak, da mi ni ok, ampak kar delajo se manj.

A ID telefona ne najdejo?

Hvala, lp

Hvala. Ja itak, to so nori ljudje, itak, da mi ni ok, ampak kar delajo se manj.

A ID telefona ne najdejo?

Hvala, lp
[/quote]

bi jim ga moral posredovat ponudnik interneta ali pa google, če bi bil gmail. to je pa že malo težje dobit. morda, če imaš kakšno vezo pri ponudniku, ki ima dostop do podatkov, od googla paskorj nemogoče. lahko pa greš tja s prenosnikom s skrekanimi windowsi.

zakaj se hočeš skrivat, če že nekoga prijaviš? 🙂

Hvala. Ja itak, to so nori ljudje, itak, da mi ni ok, ampak kar delajo se manj.

A ID telefona ne najdejo?

Hvala, lp
[/quote]

o čem se gre


[/quote]

Se strinjam, naj direktno vejo, da so p.

Jz tud ne štekam, recimo prej kupim številko v trafiki, pokličem, rečem da sem Jana iz Borovnice in dam prijavo, kk me bojo dobil? Jz tud mislim da je anonimno če se tega lotiš anonimno.

so že pisali o tem tu, oseba ki je prijavljena pa gre k advokatu in se začne proti tebi tožba

Jana iz Borovnice haha,
simpatično

A imaaš kje kak internet kafe v bližini? Ali pa knjižnico? Ne s svojega telefona to počet.

V mojem primeru, ko sem dozivljala mobing je tudi nekdo poskal pisno anonimno prijavo, mislim da na inšpektorat za delo. Ta pa naprej policiji, kot mi je razložil policist. Pa še danes ne vem kdo je to bil…. pa je od tega že 11 let.


[/quote]

o kakšni kršitvi se gre?

o kakšni kršitvi se gre?

kot prvo si glupa, tipa, neumna, zabita .te tako zvane anonimne števile in emaili so ravno za take bedake kot si ti, da padejo na finto ti anonimna ti pač ne znaš biti
jaz sem
pijavi in te boido takon pofukali v rit
sicer pa si inšpektorji s tvojimi prijavami rit obrišejo ker so skorumpirani in klientelno povezani.menda ne misliš da bodo zaradi tebe si probleme delali ampak norih slovencev in slovenceljčič pa ni konca v tej propadli državi
[/quote]

Še vedno jih lahko anonimno medijsko izpostavi, če drugače ne gre.

kot prvo si glupa, tipa, neumna, zabita .te tako zvane anonimne števile in emaili so ravno za take bedake kot si ti, da padejo na finto ti anonimna ti pač ne znaš biti
jaz sem
pijavi in te boido takon pofukali v rit
sicer pa si inšpektorji s tvojimi prijavami rit obrišejo ker so skorumpirani in klientelno povezani.menda ne misliš da bodo zaradi tebe si probleme delali ampak norih slovencev in slovenceljčič pa ni konca v tej propadli državi
[/quote]

Daj nauči se najprej pisat, potem pa lajaj tu gor

New Report

Close