Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Luka Dončič

Luka Dončič

Kot sem nekje prebrala, naj bi Luka Dončič kmalu postal očka. Njegovo dekle naj bi bilo v veselem pričakovanju.
Glede na to, da je on tako znana oseba, me zanima, če je kaj resnice v tem.

Lepo.

Pa je danes šel kakat, je kaj prdnil?

Mam že mal poln kufer tega modela stalno na naslovnicah…

kerga briga en brezveznik

Če si to nekje prebrala potem sigurno drži. A tega še ne veš?

Kdo pa je to? Je to kakšen pomembnež ki je naredil kaj dobrega za Slovenijo in njene državljane?

To je tisti Luka, ki je že dve leti v Ameriki. Bo pa očka, pa kaj.

Jaz sem pa mislil da je kakšen pomembnež.


kdu je zarodek naredil

Jaz sem pa mislil da je kakšen pomembnež.
[/quote]
Ne se bat, ti si vecji pomembnez. Uspesnejsi, bogatejsi, z zlato medaljo in titulo najboljsega. Cesa ze?


Ne se bat, ti si vecji pomembnez. Uspesnejsi, bogatejsi, z zlato medaljo in titulo najboljsega. Cesa ze?
[/quote]

Če ti meriš veličino človeka s merili kot si jih napisal zgoraj imaš pa res prazno življenje.

Če ti meriš veličino človeka s merili kot si jih napisal zgoraj imaš pa res prazno življenje.
[/quote]

Pa če pljuvaš po človeku, ki je v 20 letih dosegel več, kot 5 generacij tvoje družine. Bogi revčki kako vas peče Luka in njegovi uspehi. Me zanima kdo od vas pomembnezev je bil pri 20 letih tak mojster svojega poklica

Tukaj si je to nekdo izmislil Tu si prebrala 🤣
Nekoga je malo 🌒 trkala .
Ena je kar videla, da ima punca trebušček. Na eni sliki v časopisu.

Pa če pljuvaš po človeku, ki je v 20 letih dosegel več, kot 5 generacij tvoje družine. Bogi revčki kako vas peče Luka in njegovi uspehi. Me zanima kdo od vas pomembnezev je bil pri 20 letih tak mojster svojega poklica
[/quote]

Nikogar ne peče taLuka, meni dol visi. Po tati Srbin, mediji navijajo, da bruhaš, saj imamo v Sloveniji povsod Srbine, ni čudno da so obsedeni s svojim rođakom. Bljak, naj gre v Srbijo, ga ne potrebujemo…

Pa če pljuvaš po človeku, ki je v 20 letih dosegel več, kot 5 generacij tvoje družine. Bogi revčki kako vas peče Luka in njegovi uspehi. Me zanima kdo od vas pomembnezev je bil pri 20 letih tak mojster svojega poklica
[/quote]

Kdo pljuva? Kje si to ti prebral da bi jaz kaj pljuval čez kogarkoli v tej temi? Vsak je lahko mojster svojega poklica od cestnega delavca do zdravnika ali pa košarkaš. Ni pa nek pomembnež, mogoče za kakšnega ki nima svojih uspehov v življenju in se mora zato poistovetiti s tujimi. Normalnim ljudem ki sami krojijo svoje življenje je večji pomembnež cestni delavec ki popravlja ceste v Sloveniji in plačuje davke v Sloveniji, kot pa nekdo ki dela in plačuje davke v tujini pa čeprav je tudi ta mojster svojega poklica. Pomembnež je tudi katerikoli zdravnik ki v Sloveniji rešuje življenja ne pa nekdo ki igra košarko v Ameriki. WTF? O čem ti govoriš?

New Report

Close