Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najboljši seks sem doživela z moževim najboljšim prijateljem

Najboljši seks sem doživela z moževim najboljšim prijateljem

Prvič sva se poljubila pri fantu doma, ko sem po naključju vstopila v kopalnico, kjer je bil on. Potegnil me je k sebi in poljub je bil, milo rečeno, strasten, čeprav je trajalo le nekaj trenutkov. Naslednji dan sva se strinjala, da morava s tem prenehati. A nekaj tednov po prvem poljubu smo se znašli na zabavi, na kateri je moj fant kmalu omagal. Ostali smo nadaljevali in proti jutru pospali v dnevni sobi. Jaz sem bila na kavču, David je spal v spalni vreči na tleh. Vsi so spali, jaz pa sem bila še budna in sem se še kako zavedala njegove bližine. Očitno je čutil, da ne spim in se premaknil k meni na kavč in začela sva se poljubljati. Da ne bi zbudila ostalih, sva morala biti previdna, zadrževati vzdihe in se premikati počasi. Počasen seks, val strasti, adrenalin ob dejstvu, da bi naju lahko kdo opazil, vse to je ustvarilo neverjetne pogoje za seks, ki ga ne bom nikoli pozabila. Orgazem je pretresel celo moje telo in naslednji dan sem vedela, da sem prestopila mejo ter da ni poti nazaj. Opravičevala sem se, da če sem šla tako daleč, lahko nadaljujem. In sem. Seksala sva ob vsaki priložnosti. Tudi v fantovi postelji, kadar njega ni bilo doma. V resnici je bilo to nevarno, a na moč vznemirljivo obdobje, polno prepovedanih strasti ter izjemnih orgazmov. Na koncu sva s razšla, vendar ne zaradi tega. A ne obžalujem ničesar. Če bi imela priložnost, bi vse ponovila.

…a je moz al fant? Al se se nisi odlocila?:)

Še dobro, da imaš tega fanta oziroma, kako mu že praviš, mož, ne, fant. No v glavnem, še dobro, da ga imaš, vidiš. Zahvali se mu. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

sem se zbudila. V prazni postelji.

Še dobro, da imaš tega fanta oziroma, kako mu že praviš, mož, ne, fant. No v glavnem, še dobro, da ga imaš, vidiš. Zahvali se mu. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Okoli seksa se svet vrti …
Spolnost je pač najmočnejša sila, gravitacija življenja. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

ok., njemu je ime David, zdej pa napiš še fantovo ime… Drugač pa…, sex, posebej strasten je zakon, zato je kar prav, da si se s fantovim kolegom kresala, če on raj spi, kot kreše..

Prvi seks je dobro opisan, počasi…in to….
[img]http://gifgifmagazine.com/wp-content/uploads/2017/07/Uspaljena-djevojka.gif[/img]

Tudi jaz sem najboljši sex doživel z ženinim najboljšim prijateljem.

Kričanja

Sve su žene kurve,izvini majko i ti si žena.

    IN?

    Nisi čisto dihtih a ne? Revca

    New Report

    Close