Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Privlačen, dobro situiran in uspešen moški

Privlačen, dobro situiran in uspešen moški

Kdo so ti “privlačni, dobro situirani in uspešni moški”?
In kaj konkretno pomenijo vam besede “privlacen”, “dobro situiran” in “uspesen” pomenijo?

Ne vem kaksni so vasi kriteriji privlacnosti, situiranosti in uspesnosti. Vsekakor pa vam predlagam, da se na koncu vprasate koliko je Slovencev, ki jih izpolnjujejo.

Znana dejsta:
1) Raziskava znanega portala za zmenkarije je razkrila, da moderne zenske kvecjemu 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moske populacije vidijo kot fizicno privlacne. Kar 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih pa se uvrstile med vizualno podpovprecne.
2) Zgolj 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Slovencev ima mesecne dohodke v visini 2000€ ali vec. Pa se vecina teh zivi v okoljih z najdrazjimi nepremicninami kjer jim poleg kredita za samostojni nakup majhnega stanovanja ostane za sila povprecno zivljenje.
3) Forumske teme o uspesnosti so razkrile, da se ima skoraj vsak za uspesnega. Magari, ce se iz dneva v dan le upesno poserje. Neskoncno bolj kriticni pa ste, ko ocenjujete uspesnost drugih. Takrat je, ce malo zapretiravam, minimalni pogoj patent zdravila, ki cez noc pozdravi vse vrste raka.

Zakljucki na osnovi zgoraj nastetega:
1) Moskih, ki bi bili hkrati fizicno, intelektualno, karakterno, … privlacni, je kvecjemu kak odstotek.
2) Ko dodamo se dobro situiranost, ki zahteva kombinacijo dedovanja in/ali izrazito nadpovprecne dohodke, katere dosega zgolj kak odstotek populacije, spoznamo, da zenske kriterije izpolnjuje kvecjemu promil moske populacije.

Moje mnenje:
Kaj, ce bi od cca. tisoc “privlačnih, dobro situiranih in uspešni moških” odsteli vse porocene in drugace oddane ter geje? In kaj, ce bi upostevali dejstvo, da se ogromni vecini zahodnjakinj zdi primeren le moski njenih let? Koliko teh “privlačnih, dobro situiranih in uspešni moških” potem obstajajo? Prakticno noben! In se temu “nobenemu” si domisljate, da ste enakovredne.

Skratka, danasnja zahodnjakinja je kar se tice ljubezenskih pricakovanj na nivoju 12 letnice, ki v svoji otroski sobici onanira na poster svetovne zvezde. Delusional prepotentnost je presegla vse meje zdravega razuma. In taksne zenske vzeti resno je cista zguba casa. Vecina jih ni vredna niti pofoka.

Jaz bi raje govoril o zadovoljstvu, kot o nekem pojmu, kot je uspešnost. Če si ti v očeh večine, uspešen, še ne pomeni, da si tudi zadovoljen oziroma da tebe ta uspeh na dolgi rok zadovoljuje, osrečuje. In to je na prvem mestu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, mimaš prav – eno je zadovoljstvo in uspeh na delovnem mestu, drugo pa je odraz in odnos za 4imi domačimi stenami. Poznam kar nekaj primerov, ko se ženejo na delovnem mestu in dobesedno gonijo za denarjem na pošten in nepošten način, v zasebnem življenju jim pa nikakor ne znese in ne gre ( večkrat ločeni, pa živeli z popolnoma karaterno različnimi partnerji, ipd). Gre za očitno nekakšno notranjo hibo, dokazovanje samemu sebi nečesa, pehanjem za tisto potrditvijo, ki jo s samopotrditvijo ne morejo doseči. vse bazira pa na nezadovoljeni psihi.

Marko, mimaš prav – eno je zadovoljstvo in uspeh na delovnem mestu, drugo pa je odraz in odnos za 4imi domačimi stenami. Poznam kar nekaj primerov, ko se ženejo na delovnem mestu in dobesedno gonijo za denarjem na pošten in nepošten način, v zasebnem življenju jim pa nikakor ne znese in ne gre ( večkrat ločeni, pa živeli z popolnoma karaterno različnimi partnerji, ipd). Gre za očitno nekakšno notranjo hibo, dokazovanje samemu sebi nečesa, pehanjem za tisto potrditvijo, ki jo s samopotrditvijo ne morejo doseči. vse bazira pa na nezadovoljeni psihi.
[/quote]

Kaj pa nimam prav? Jaz samo pravim, da je zame kot kriterij bolj pomembno osebno zadovoljstvo, kot pa to, ali se ostalim zdimo uspešni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja če mi ni privlačen mi pač ni, kaj naj bi po tvoje naredila?

Ja če mi ni privlačen mi pač ni, kaj naj bi po tvoje naredila?
[/quote]

Iz solidarnosti razširiš noge, tako kakor on iz solidarnosti naskoči tisto, ki mu vizualno ni všeč.

Ja če mi ni privlačen mi pač ni, kaj naj bi po tvoje naredila?
[/quote]
Vecina 12 letnic je vcasih odrasta. Tam kjer se zenske celo zivljenje prepricuje, da si zasluzijo le najboljse, pa se razvijejo v subclinical narcise.


Vecina 12 letnic je vcasih odrasta. Tam kjer se zenske celo zivljenje prepricuje, da si zasluzijo le najboljse, pa se razvijejo v subclinical narcise.
[/quote]

Fak ej kak si ti zatežen v svoji mukotrpni nedojebanosti. Najboljše, da se zamrznež, pa nastaviš uro, da te odmrznejo čez ene 100 let. In potem upaš, da bodo do takrat že izumili funkcionalni seks robot. Potem pa boš lahko čisto po svoji žeji programiral osebnost dotičnega robota.

Lahko pričnemo zbirat zamaške, naredimo hitro akcijo.


Vecina 12 letnic je vcasih odrasta. Tam kjer se zenske celo zivljenje prepricuje, da si zasluzijo le najboljse, pa se razvijejo v subclinical narcise.
[/quote]
Ti še zdaj ne razumeš, da če je meni privlačen samo vsak 20. moški, pa moji prijateljici tudi vsak 20. moški, to še ne pomeni, da so nama všeč isti moški. Mogoče bova za 2 res obe smatrali, da sta izjemno privlačna, za vse ostale imava pa drugačen okus.
Razumeš sedaj v čem je problem tvojega napačnega razumevanja statistike?

Pri moških ni pa nič drugače. Jaz sem všeč nekaterim moškim, ostalim pa ne. Moja prijateljica je všeč spet drugim moškim. Nek izjemno majhen odstotek žensk je všeč skoraj vsem, tako kot nek izjemno majhen odstotek ni všeč skoraj nikomur. Enako velja, če spola zamenjaš.

Gre za Gaussovo krivuljo in v tem ni nič nenavadnega, nič neobičajnega, nič novega in nič narcističnega.


Ti še zdaj ne razumeš, da če je meni privlačen samo vsak 20. moški, pa moji prijateljici tudi vsak 20. moški, to še ne pomeni, da so nama všeč isti moški. Mogoče bova za 2 res obe smatrali, da sta izjemno privlačna, za vse ostale imava pa drugačen okus.
Razumeš sedaj v čem je problem tvojega napačnega razumevanja statistike?

Pri moških ni pa nič drugače. Jaz sem všeč nekaterim moškim, ostalim pa ne. Moja prijateljica je všeč spet drugim moškim. Nek izjemno majhen odstotek žensk je všeč skoraj vsem, tako kot nek izjemno majhen odstotek ni všeč skoraj nikomur. Enako velja, če spola zamenjaš.

Gre za Gaussovo krivuljo in v tem ni nič nenavadnega, nič neobičajnega, nič novega in nič narcističnega.
[/quote]
Ti s svojim kokodakanjem predvsem dokazujes, da nimas pojma o pojmu. Kar pa ni nic novega ko govorimo o sodobnih zahodnjakinjah, lol.

Tvoji umotvori seveda nimajo nic skupnega s podatki portalov za zmenkarije.


Vecina 12 letnic je vcasih odrasta. Tam kjer se zenske celo zivljenje prepricuje, da si zasluzijo le najboljse, pa se razvijejo v subclinical narcise.
[/quote]

A otem naj bom z moškim ki me niti najmanj ne privlači,zakaj že?

Skratka, ti si grd, reven in luzer, in se pritožuješ, ker nisi všeč najboljšim, najprivlačnejšim in najpametnejšim 25 procentov žensk na Zahodu?

Ma ne morte bit fsi popolni, kaj si ti ja nor, čüj!

Si vis pacem, para bellum.


Podzavestno si opisala sebe. Ne mores se suociti z dejstvom, da si kot grda revna luzerka popolnoma neprivlacna moskemu, ki te privlaci. Potem pa svoje frustracije projeciras na ves moski svet.

Sicer se pa se tako ni rodil Slovenec, ki bi dosegal “standarde” mon. Se vsak je bil tako ali drugace popljuvan. Po drugi strani pa se svaka hvali kako privlačnega, dobro situiranega in uspešnega moškega ima doma. Dokler se gresta narazen. Takrat so vsi kar naenkrat vse najslabse. Drugace povedano, same delusional prepotentnice ste. Nevredne, da vas pes poscije, kaj sele pofuka. Kot receno, danes si ze vsaka podpovprecna butara domislja, da je niti tri stenge boljsi tip ni vreden. Za dokaj si preberite uvodni post. Sem vse lepo argumentiral. 😉

Kaj pa nimam prav? Jaz samo pravim, da je zame kot kriterij bolj pomembno osebno zadovoljstvo, kot pa to, ali se ostalim zdimo uspešni.
[/quote]

oprosti, seveda je pravilno – imap praš, ne mimaš prav….. tipkarski škrat….

Iz solidarnosti razširiš noge, tako kakor on iz solidarnosti naskoči tisto, ki mu vizualno ni všeč.
[/quote]

ji ne bo potrebno, saj ima verjetno dovolj dostojanstva in izbire, da ji tega ne bo potrebno storiti. Ženske delujemo tako, da dajemo prednost dostojanstvu in spoštovanju same sebe pred nagonom…

Kaj pa nimam prav? Jaz samo pravim, da je zame kot kriterij bolj pomembno osebno zadovoljstvo, kot pa to, ali se ostalim zdimo uspešni.
[/quote]
Ni videt, da bi se punce greble za fanti, ki vec kot zadovoljno kampirajo v mama hotelu. Povprasevanje je po “ambicioznih”, ki s tem se niso zadovoljni. Po taksnih, ki ne le, da _zelijo_ “napredovati”, celo delajo v smeri kariere, stanovanja, itd. 😀

Seka ti na polno incel DXB.😀

ji ne bo potrebno, saj ima verjetno dovolj dostojanstva in izbire, da ji tega ne bo potrebno storiti. Ženske delujemo tako, da dajemo prednost dostojanstvu in spoštovanju same sebe pred nagonom…
[/quote]
Ženske delujemo tako, da dajemo prednost dostojanstvu in spoštovanju same sebe pred nagonom…

To si pa dobro napisala. Marsikaj bi bilo drugace, ce bi tudi moski temu dali prednost. Dokler pa se je toliko moskih pripravljanih dobesedno ponizevat pred zenskami tudi, ko niti upanja ni, da do cesa vec pride, se bodo slednje lahko iz moskih se naprej norca delale.

Glej, če bi bilo tako, kot ti govoriš, ne bi bilo nič parov v Sloveniji.


Ti s svojim kokodakanjem predvsem dokazujes, da nimas pojma o pojmu. Kar pa ni nic novega ko govorimo o sodobnih zahodnjakinjah, lol.

Tvoji umotvori seveda nimajo nic skupnega s podatki portalov za zmenkarije.
[/quote]

Kot prvo se nimam kaj pogovarjati s teboj na takem nivoju. Kot drugo očitno tudi nisi pripravljen na argumentirano debato. Kot tretje pa jaz pišem o realnem svetu, ki ga opazujem okrog sebe, ti pa očitno o nekem zelo omejenem vzorcu populacije s portalov za zmenkarije – po možnosti z nam drugačnega kulturnega okolja.

Kot prvo se nimam kaj pogovarjati s teboj na takem nivoju. Kot drugo očitno tudi nisi pripravljen na argumentirano debato. Kot tretje pa jaz pišem o realnem svetu, ki ga opazujem okrog sebe, ti pa očitno o nekem zelo omejenem vzorcu populacije s portalov za zmenkarije – po možnosti z nam drugačnega kulturnega okolja.
[/quote]

Glej, če bi bilo tako, kot ti govoriš, ne bi bilo nič parov v Sloveniji.
[/quote]

Kot prvo se nimam kaj pogovarjati s teboj na takem nivoju. Kot drugo očitno tudi nisi pripravljen na argumentirano debato. Kot tretje pa jaz pišem o realnem svetu, ki ga opazujem okrog sebe, ti pa očitno o nekem zelo omejenem vzorcu populacije s portalov za zmenkarije – po možnosti z nam drugačnega kulturnega okolja.
[/quote]

Glej, če bi bilo tako, kot ti govoriš, ne bi bilo nič parov v Sloveniji.
[/quote]
Bom obema hkrati odgovoril, ker gre tako za eno in te isto zadevo.

Eno je domisljijska fikcija prepotentnic, ki si domisljajo cesa vse si “zasluzijo”, drugo pa njihov realen domet. In saj vsi vemo kako se vse skupaj odvija. Danasnje zahodnjakinje se v mladosti po vecini s taksnimi in drugacnimi jebaci, ki jih dajo po 100 skozi, znorijo. Medtem ko vecina pod prste dobi eno ali dve kvazi “resne”. Potem, ko se zenske zacenjajo masovno ozirati za “resnimi”, ker bi famijo in otroke, pa postopoma, kakor jim voda tece v grlo, zmanjsujejo kriterije. Ker, kot receno, to kar bi enostavno ne obstaja.

Kot prvo se nimam kaj pogovarjati s teboj na takem nivoju. Kot drugo očitno tudi nisi pripravljen na argumentirano debato. Kot tretje pa jaz pišem o realnem svetu, ki ga opazujem okrog sebe, ti pa očitno o nekem zelo omejenem vzorcu populacije s portalov za zmenkarije – po možnosti z nam drugačnega kulturnega okolja.
[/quote]
Sem ti ze povedal, da tvoj argument enostavno ne pije vode. Tako kot je “realni svet, ki ga opazujes okoli sebe” zanemarljivo majhen v primerjavi s statisticno verodostojnimi podatki mednarodnih dating portalov. Ti pa ravno sebi pripisujes “verodostojnost”, portalom pa pripises “omejen vzorec populacije”. Skratka, pogrnila si na celi crti. Zato lahko upraviceno recem, da nimas pojma o pojmu.

To kar ti v realnosti vidis je posledica dejstva, da je eno vasa fantazija (kaj si zenske domisljate, da si zasluzite), drugo pa realnost (kaj lahko dobite). Ker nobena med vami ne dobi “privlačnega, dobro situiranega in uspešnega moškega”. Nobena! Zato pa karkoli ze imate, dokler imate, hvalite, ko da so sami bogovi ze zato, ker si s tem pumpate ego. Ko pa greste narazen, pa so vsi le najslabse.

In tako pridemo do mpojega zakljucka, da ste naduvani nakriticni hipokriti katere je potrata casa resno jemati.

Ne štekam poante tvojega udrihanja po zahodnih ženskah. Če ti ne bi bilo do njih, pač ne bi izlival svojih čustev vsepovsod po forumu, tako kot vsi ostali, ki nimajo šans pri njih.
Have a nice day pa ne se preveč razburjat, da ne boš eksplodiral.

New Report

Close