Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so vedno vsi privlačni, dobro situirani in uspešni moški že oddani?

Zakaj so vedno vsi privlačni, dobro situirani in uspešni moški že oddani?

Opazujem dogajanje okoli sebe in kaj opažam??? Opažam, da so privlačni, premožni in uspešni moški že vsi poročeni in imajo otroke. Samski ostanejo samo izbirki, ki jih nobena ni izbrala. Zakaj je temu tako?

Kot pri babah, samo so samo take, ki jih nihče noče.

Zaradi konkurence.

Ki jim odgovarja samsko življenje. Tega je ogromno in še vec bo tega pri obeh spolih.

kako pa naj bi bilo? izbirki, ki jih nobena ni izbrala, naj bi bili poročeni in imeli otroke, privlačni, premožni in uspešni moški pa naj bi ostali samski, na voljo vam babjim izbirkom, ki jih ni noben hotel?

Tisti ki je privlacen dobro situiran uspesen… in sam…je psihopat. Zato je samski. Bivse so pa to ze pogruntale.

Zaradi konkurence.
[/quote]

Oz natančneje – zato, ker ženske tako enostavno zapadete pod vpliv popularne kulture (zgodbic, romanov, filmov, itd), da hočete skoraj vse skoraj istega moškega.
Za zraven ste pa pogosto tudi tako naravnane, da kot nekaj posebej dobrega dojemate tisto, s čimer je že zadovoljna kakšna druga.

Od tu dalje – pa res konkurenca dela svoje.

Če to drži, samskim babam ni pomoči. ne glede na to za kako uspešne se razglašajo. To samo pomeni, da samske babe nimate nobene izbire, lahko vzamete grdega in samskega, ali pa ste ljubice lepemu in poročenemu.


Bi rekla, da je res tako. Spoznala enega takega, po treh večerjah se mi je posvetilo, da je z njim nekaj narobe. Imel je čudne fetiše. Poln samega sebe. Klical me je še nekajkrat, pa sem se vsakič izgovorila.

Mene pa zanima, v katerih krogih se ti to vrtiš, da same premožne in uspešne opazuješ, dobiš ga (jih) pa ne? 🙂 V Sloveniji je take “izbire” hitro konec. Z drugimi besedami povedano, bo treba iskat razloge (za samskost, (ne)uspešnost v zvezah) drugje.

grda debela zavaljena, baba zafrustrirana pa frigidna ni čudno da si samska i vedno boš, še pes te ne bo pof.ukal a ti si mislila da bo tebe vzel privlačen situiran pa uspešen hahahahahahaha bejži pod fužinski grad bebše defektno

Tocno tako.
Govorimo tukaj o populaciji plus 30

Ni kej izbirat. Samski so vsi psihici ali grdi.
VSI tipi ki sem jih spoznala po netu in se z njimi zapletla, so bili manipulatorji in imeli po vec zensk odenkrat. In vse se vedno videvam po vseh portalih.

Potem pa tam okoli 40 let, ce so samski imajo ze kake tezke zgodbe za sabo, in hocejo le prijateljico. Ali pa se to ne.

Pa mlajsi, pri katerih prides v postev za kak fuk, dokler jim ne da njihova zazeljena 20letnica.

Ja tak je. Pri 30 si odlužena stara baba, ki je živ normalen pes ne povoha. Sori, kdo normalen bo sredi dneva pecal staro babo.

Da visiš na portalih, kaže še na večjo stopnjo obupanosti in da s ezavedaš svoje nizke cene.

Kaj pa, če so si to premoženje z dobro službo pridobili šele v zakonu? Premožen postaneš z dobro službo (ne v politiki), pridnimi rokami in veseljem do dela.

Aja pa poznam enega sedaj pol leta. Kao situiran, ampak stanovanje v centru lj podedovano. Direktorcek v neki firmi. Srednje kategorije vizualno. Ce bi mi dal res veliko materialno, bi mogoce bila z njim. Ampak tipu do zdaj nisem uspela ostat dolzna 1 eur. Ne casti mi ene pijace. Ce razumete…
In on misli da bo dobil?
Hahahahhaa

Pa zastonj lahko sexam z veliko lepsimi

Kaj pa, če so si to premoženje z dobro službo pridobili šele v zakonu? Premožen postaneš z dobro službo (ne v politiki), pridnimi rokami in veseljem do dela.
[/quote]

Ja, to sem, tudi že slišal. Da imajo uspešnega moža tiste, ki so vzele revnega ambicioznega pametnega 25-letnika.

Te koze samske neumne pa mislijo, da je to tako, da bogat dec revno babo zapeca.


Sama pašem v populacijo +30. Stara sem 32 let. Uspešna na svojem področju, situirana, zdrava in privlačna, vsaj tako pravijo drugi.
Moje izkušnje so podobne tvojim. Če je uspešen, premožen in privlačen je sociopat, če je povprečnega videza in slabšega gmotnega stanja je oportunist. Tisti okoli 20, so pa res samo za telovadbo.

Sej drugo kot za zastonj kurvo nisi.


Sama pašem v populacijo +30. Stara sem 32 let. Uspešna na svojem področju, situirana, zdrava in privlačna, vsaj tako pravijo drugi.
Moje izkušnje so podobne tvojim. Če je uspešen, premožen in privlačen je sociopat, če je povprečnega videza in slabšega gmotnega stanja je oportunist. Tisti okoli 20, so pa res samo za telovadbo.
[/quote]

A si iz lj?

Jaz sem star 37, samski po izbiri. Sem dobro preskrbljen, simpatičen in prijeten. Noben psihopat nisem, tudi gej ne, pravzaprav ni prav dosti narobe z mano.

Razložite si to po svoji ‘če je samski je ziher z njim nekaj narobe’ logiki.

Jaz sem star 37, samski po izbiri. Sem dobro preskrbljen, simpatičen in prijeten. Noben psihopat nisem, tudi gej ne, pravzaprav ni prav dosti narobe z mano.

Razložite si to po svoji ‘če je samski je ziher z njim nekaj narobe’ logiki.


pametne vedo, da je treba hitro “dati”, po možnosti še dobro in na polno ☺


Štiri mesece sem se dobivala z 23 letnim moškim atletske postave. Seks je bil fantastičen. Pijačo sem si sama plačala, ker od študenta res ne pričakuješ materialnih presežkov. Tisti mojih let ali več, pa so se izkazali za oportuniste, tako kot ta o katerem govoriš.
Zakaj bi seksala z njim in si sama plačevala pijačo, če lahko seksam z lepšim in si sama plačujem pijačo?
Popolnoma se strinjam s teboj.

Dve glupi babi se menita, kako so vsi lepi moški zabiti. Huda tema, grem po kokice.

A si iz lj?
[/quote]
Ja.

New Report

Close