Najdi forum

Bivsa

Ze nekaj casa se druzim s fantom s katerim mi je lepo, zelo skrben, imam ga rada, on pravi da me ima zelo rad, ampak ko omenim zvezo zmeraj najde nekaj da ne bi bil oz. pravi, da noce da se zgodba ponovi kakor se je z bivso. Pred tremi leti je imel dekle s katero je bil v zvezi 7 let. Zadnjic sem nekaj brskala po racunalniku in odkrila kar nekaj map z bivšo. Nevem zakaj jih ima se shranjene, ce mi je govoril, da nemore zanjo več slisati. Tudi jaz sem bila v dolgotrajni zvezi pa sem vse slike odstranila. Zdi se mi, da se z mano druzi, ker jo malo spominjam nanjo, ker po slikah sodec sva si kar podobni. Nevem, ce bi se se druzila z njim, pocutim se kot da sm jaz samo nekako “zacasno” dokler ne bo spet sansa da se vrne nazaj. Kaj bi vi storili na mojem mestu? Se prenehali druziti z njim? No, saj fantov je malo morje. Bo še čas za pravega.

Samo proč od takega.

če slišim kogarkoli, bivša/bivši je to pa to zato je zdaj mene strah,da boš ti tak/takšna in zato s tebo ne bom šel v vezo delal tega in onega…
dobi takoj jasno in glasno jaz nisem tvoja bivša!!!! jaz sem popolnoma sama svoja oseba, s svojimi dejanji vrednotami in odgovarjam za svoja dejanja. če tega nisi sposoben ločiti in videti in ceniti mene na podlagi mojih dejanj in osebnosti NIMAVA KAJ DELATI SKUPAJ SPLOH. Pika. Amen. Schluss. Takoj!
Tega,da mi nekdo namišljeno dosoja neka dejanja svojega bivšega ne mislim prenašat niti za sekundo. Konec.

tačas, ko to razmišljaš se dobiva midva pa se mal pof ukava in boš potem lažje razmišljala, kaj praviš potešena punca lažje razmišlja

tačas, ko to razmišljaš se dobiva midva pa se mal pof ukava in boš potem lažje razmišljala, kaj praviš potešena punca lažje razmišlja
[/quote]

Stavim, da si grd ko prasica. Taki se ponavadi sami ponujajo.

Če ne more slišat o njej, še ne pomeni, da je ne more gledat. 🙂
Zakaj pa bi moral zbrisati slike, če ni več z njo? Če slike zbrišeš, še ne pomeni, da si nekoga prebolel, lahko pomeni le, da delaš stvari v ihti (jezi), nepremišljeno. Po tem sklepat, ali jo je prebolel, je preveč površno.
Pomembno je bolj, kako se imata vidva skupaj in kakšne ima on stike/čustva do bivše oziroma kakšna so njegova pričakovanja za naprej.
Če po treh letih noče o tem nič slišat ali govorit, potem še ni predelal.
Če noče v neko resno zvezo s tabo, ga sigurno nekaj drži nazaj. V tem primeru se sam umaknem ali pa naredim malo več distance do tega človeka. Da se lažje odloči, ali želi nazaj. Naj pride sam, če se mu zdi vredno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

To je lahko tudi njegov nezavedni SHIT test. 🙂 In, če mu poveš tako, kot ti, je ok. Če pa oklevaš in se ustrašiš, potem že nisi ta prava. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ponucaj ga za sek.s, dobro družbo, neponovljive sekse, finančno podporo … ko se bo odločil za zvezo boš vedela, kje sta ☺


ne vem kaj razmišljaš
saj tip noče bit s tabo. če bi se zatreskal vate, bi mu za bivšo dol viselo, ne pa da ga ti gnjaviš, da bi bil tvoj tip, on te pa zavrača

pa kje vam je samospoštovanje, punce????? da se mečete za tipom, ki vam odkrito pove, da niste zanj????

Po 19.letih je moj bivši ponovno srečal svojo nekdanjo prvo ljubezen. Pa se je vžgalo. Zdaj sem jaz njegova bivša.

Če se ti zdi, da s tem prijateljstvom samo izgubljaš čas, potem se distanciraj od njega.
Ko bo prišla mimo ta prava, verjemi, da bo nehal s temi bedarijami, kako se boji, da bi se ponovilo, kar se mu je zgodilo z bivšo. Ti pač žal nisi ta prava, in to ni nič slabega, ne moreš biti za vsakega ravno ti ta prava, tako kot tudi čisto vsak fant ni pravi zate in si verjetno tudi že koga zavrnila a ne.
Fotk pa jaz ne bi zbrisala, zakaj že?


tako je, se strinjam.

Bla bla, to da ne bi rad da se ponovi kot z bivšo, mu je sam izgovor. Če bi mu kaj blo do tebe, bod brez skrbi da bi sam hotel zvezo s tabo, ker je pa noče, se pač izgovarja na prejšnjo zvezo.
Za slike bi bilo pa men vseen. Imam tud sama shranjene slike od bivših, ne vem zakaj bi jih morala brisat. Pač spomini, ane.

S tabo se tolaži, dokler se bivša ne odloči. Seveda je takoj dobil seks in zdaj ni ničesar več, da bi boril zate.
Kako pa lahko slučajno brskaš po tujem računalniku?

Slik nisem nikoli brisala, ker so del preteklosti, ki se je ne sramujem in nimam razloga, da bi jo želela brisati. Večina slik je na računalniku, nekaj jih je v albumih v omari. Skupne slike, ki sem jih imela v okvirju na polici, sem pa pospravila.

Iskreno ne bi zgubljala čas z nekom, ki si ne želi biti uradno z mano v zvezi. Torej kaj sta? Prijatelja? Intimna prijatelja? Te ima on le za seks, on pa tebe čustveno zadovoljuje?

Nekdo, ki te ima res rad, si bo želel biti s tabo, preživljati čas s tabo, skupaj bosta delala plane in načrte za vikend, novo leto, dopust poleti. Vidva počneta to?

Če ti ustreza ta situacija, ki je trenutno, potem nadaljuj, ampak če bi ti, ne bi sedaj spraševala nas za mnenja.

Srečno!

Pa ja, če si ti svoje slike odstranila avtorica pomeni samo nekaj, da zanikaš svojo preteklost oz., se je sramuješ, seveda pa tud brskat nimaš kaj po njegovem računalniku, če ti on tega ne dovoli.
Če se tip ni odločil, da gresta skup živet, mu pa itak nč ne pomeniš, kaj ima on za en brezvezen izgovor, da se opeče, hehe, če se bi vidva kresala strastno, ni izgovorov ampak samo gas do daske, pa, bi tud sam neki naredil, da bi bila čimveč skup….

New Report

Close