Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sit sem karieristk, iščem žensko, ki bo skrbela za družino

Sit sem karieristk, iščem žensko, ki bo skrbela za družino

Imam svojo IT firmo in svoje zaposlene, večino svojega časa posvečam delu. Z uspešnimi ženskami si nimam kaj pomagat, ker zveza enostavno ne funkcionira (praktično se nikoli ne vidiva). Je tukaj kakšna taka, ki je večinoma raje doma?

Za čigavo družino, da bo skrbela? Zate in tvoje ostarele starše? Kaj da ti pere, lika, kuha? Če imaš denar, si lahko vse to plačaš.

Zakaj si pa moje starše zdaj not privlekla, kakšno zvezo imajo oni s tem? Seveda si lahko plačam, ampak iščem eno, s katero se bova dobro dopolnjevala. Karieristke to pač niso.

nova
Uredništvo priporoča

V naslovu imaš, da iščeš žensko, ki bo skrbela za družino in sem prvo pomislila na to. Saj najbrž ne misliš na družino, katere še nimaš oz. si jo želiš nekoč ustvariti.
In ti res misliš, da boš s takšnim “oglasom” privabil cel trop mamljivih ponudb? Kaj če bi najel ženitno posredovalnico (če to sploh obstaja), da ti izberejo žensko po tvojih željah, profilirajo itd. Saj boš plačal, ker imaš, torej to ne sme biti problem.

Ja, pa točno to sem mislil, kaj pa drugega. Logično sklepanje ti ne gre ravno od rok. Kje iščem, je pa čisto moja stvar.

Si morda kdaj pomislil, da je kaj s tabo narobe? Karieristke imajo družino, otroke, skratka vse, za kar se odločijo. Ne drži to, kar pišeš. Zato predlagam, da si prvo nastaviš ogledalo in vprašaš kdo si, kaj počneš, da ženske bežijo od tebe.

Nobena ti ne bo igrala gospodinje.
Ženske so emancipirane.


Zanimivo, večina, ki jih jaz poznam, je samskih. Vse imajo zgolj v svojih sanjah in teoriji, v praksi pa …

Treba se je vprašat, kaj počnejo, da moški bežijo od njih.

Zadnja tvojih let bila oddana že davno. Take ženske gredo ZELO HITRO. Edino, če najdeš udovo svojih let ali pa na kmetih.

Ampak problem imaš sedaj ti. Vidiš tisto, kar se ti dogaja, tvoji zaključki so vezani na lastne izkušnje. In kaj je narobe s tem, da se zamisliš kdo si, kaj lahko ponudiš sam, kaj so bili razlogi, da se zveze niso obdržale? To, da nista našla skupnega časa zaradi njene kariere, pač ne pije vode.
Intenzivno razmišljaj, kaj lahko daš, da boš dobil.

Uspešnim nisi mogel parirati in jim ukazavati.Zdaj bi eno brez službe, da bi jo lahko po svoje obračal. 😊

Popolnoma vseeno mi je, kaj v tvoji glavi ne pije vode. Sva že ugotovila, da te logika ne mara preveč.

Do sedaj sem še vedno jaz zaključil zvezo, tako da je problem očitno na drugi strani.

V drugi temi je ena, ki piše, da jo mož vara, ona pa skrbi za gospodinjstvo in bi se rada ločila. Poskusi jo kontaktirat.

Saj vidiš, da baba nima vse pošlihtano v glavi. Pri njej nič ne pije vode, ker se spreneveda ali pa ima demenco.

Ni videti, saj pa si ti tisti, ki se oglasuje 😎

Ki se nahaja na eno izmed prejšnjih tem.


Ja in kaj potem? A to po tvoji kmetavzarski mentaliteti avtomatično pomeni, da je oglaševana roba zanič?

Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni. Kar ostanite tukaj, ta forum je itak vrhunec vašega lajfa.

Vidiš, ves si nasikan, tega nobena ženska ne bo tolerirala.

Če na podlagi ene teme odpreš novo, da beseda da besedo, je to že avtomatsko provokacija? Kako naj bo provokacija, ko pa na tisoče moških v Sloveniji išče tako ženo, kot jo avtor tukaj opisuje? To je žalostna resnica, ne provokacija. Preveč šolanih žensk s kariero. Na področju gospodarstva pa ista pesem. Preveč kadra (obeh spolov) je visoko šolanega in potem je toliko brezposelnih, ker bi vsi radi imeli fancy službe, ko enkrat zaključijo faks, služb za toliko visoko šolanega kadra pa niti slučajno ni. Kaj boste zdaj? Niste praktični. Delate to, kar vam v življenju paše, vendar je to za družbo povsem neuporabno. Kaj boste? Se zjokali ali začeli prilagajati? Aja ne? Imate previsok ego? Ne skrbite. Narava bo poskrbela za selekcijo.


Ja in kaj potem? A to po tvoji kmetavzarski mentaliteti avtomatično pomeni, da je oglaševana roba zanič?

Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni. Kar ostanite tukaj, ta forum je itak vrhunec vašega lajfa.
[/quote]
Ti iščeš deklo, ne pa ženo!

Jaz pa bi se takoj javila temu iskalcu, če bi bila 10 let mlajša.

Zadnja generacija takšna je že poročena ali ločena.


[/quote]

hej vidva, mata resne probleme! Kaj bosta z babo ki vodo pije??? Pa taki se slejkoprej žabe zaredijo(sploh če je iz žabarije) in pol reglja v nedogled od nje pa nič ni!

Bo treba rit dvignit pa mal u kakšno gorco jit in krvavi pot potit. Tam pa srečaš take, ki majo vince rade, ga tiho in pridno obirajo, dobro klopo postrežejo in rano obvežejo…

“in vino veritas”!

… to Udova? Sliši se kot udav.

Redke mladenke in mladeniči današnjega časa so vredni premisleka o skupni zvezi. Večina je fičfiričev, ki ne znajo nič. Čeprav imajo kariero…
Sex za eno noč, če je še tako božanski, nekaterih ne zanima.
Držim pesti, da jo najdeš. Tu in tam je še kakšna.

New Report

Close