Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Posiljeno dekle, iščemo dobrega odvetnika

Posiljeno dekle, iščemo dobrega odvetnika

Lahko prosim predlagate kakega dobrega odvetnika z izkušnjami na tem področju (kazenska/civilna tožba v primeru posilstva)? Hvala.

Kakega odvetnika neki ? Takoj bi se morala na urgenco spraviti ! In tam povedat, ker ima zdravnikov po uradni poti dolžnost vse prijaviti sam policiji, tudi če ona ne bi prijavila. Prijava zdravnik na policijo ima bistveno težo in policija posreduje takoj in se žrtvi lahko odvzamejo sledi storilca na njej! Če je za odvzem brisa in sperme iz telesa žrtve zdaj že prepozno, pa naj gre dekle zdaj takoj na policijo, najbolje s pričami. Drugače p je obisk urgence najboljši dokaz, čeprav ni bilo krvavitve in kaj šele šivanja! A vi pa zdaj kar na tožbe in na iztoženi denar mislite?!

To je že vse opravljeno.

nova
Uredništvo priporoča

Uboga punca. Poleg odvetnika še psihologa, in veliko vaše ljubezni.
Žal ne poznam odvetnikov.

Če ste glede policije in državnega tožilstva že vse uredili in želite zdaj še v zasebno tožbo, se obrnite na Odvetniško družbo Čeferin.
P.S. Da niso poceni, vam je gotovo že znano.

Čeferina zagotovo ne bomo, smo pa odprti za vse ostale predloge.

Zakaj pa ne? So predragi?
Kaj pa Nina Zidar oz. njena odvetniška pisarna?

Žal mi je.
Obrnite se tudi na društvo Lunina vila, ki obravnavajo zlorabljene otroke, morda imajo kako info o odvetnikih, ki imajo dobro prakso na tem področju.

Vse dobro.

Žal mi je.
Obrnite se tudi na društvo Lunina vila, ki obravnavajo zlorabljene otroke, morda imajo kako info o odvetnikih, ki imajo dobro prakso na tem področju.

Vse dobro.


Super, se bomo obrnili nanje. Lepa hvala.


Predragi, morda raje kakega medijsko nerazvpitega z veliko izkušnjami prav na tem področju.

zelo zadovoljna z družbo Krapenc. Sicer xy zadeva, ampak verjetno (kot družba) pokrivajo tudi to področje.

Srečno!

ki je bila tudi po tv in ima prav take primere dovetnica tjaša mislim da iz kolodvorske v lj, jaz sem tudi že bil pri njej za ene druge reči

Bila posiljena v najstniških letih. V letih po posilstvu nisem mogla niti razmišljati o tem kar se mi je zgodilo. Je vaša deklica pripravljena iti skozi vso kalvarijo sodnega postopka? Meni so bila samo vprašanja na policiji in pri ginekologinji kot da posilstvo še traja. Punci vse dobro. Prebolela bo, prej kot slej, če ni bila telesno trajno poškodovana. Psiha zmore…

Zdravo bi vas vprasala kaksno mnenje imate glede terapij pri lunini vili hvala za odgovor

Zakaj pa rabis odvetnika? Zdaj bi rada s posilstvom se zasluzila? To pol ni vec posilstvo ampak prostitucija

Samo v razmislek:

Pravice na sodiščih ni. Oz jo je tam še najmanj.
Človek po preživeti krivici lahko mir najde zgolj v sebi, iskanje pravičnega zadoščenja zunaj sebe pa ga od tega oddaljuje. Nemalokrat pa tudi psihično uniči.
Ljudje ki se poklicno ukvarjajo s pravom bojo naredili popolnoma vse, da bo neprava čedalje več, ker si tako zagotavljajo odličen biznis.

Ker sam poznam kar nekaj ljudi, ki se poklicno ukvarjajo s pravom, si upam trditi, da so to v večini eni najbolj pokvarjenih ljudi, kar sem jih v življenju srečal.

Zgolj en primer: Lani sem šel do odvetnice, ki se je po cajtegu promovirala kot zagovornica najšibkejših, tudi posiljenih in umorjenih otrok. Po enournem razgovoru je povedala da veliko o pravu vem, vmes pa, da ne ve, da obstajojo sodni izvedenci verske stroke. (med drugim)

Jaz imam zgolj poklicno šolo, danes je ta gospa sodnica…

Če boste koga našli ki bi zastopal žrtev, ga dobro preverite kdo je kot osebnost, vključno z njegovimi bližnjimi.

Pošten majster vedno vzame plačilo, ko je delo dobro opravil! vse ostalo je nategunski biznis!

Zgolj v razmislek…

Zob za dva zoba, oziroma lešnika, nabaviš nekaj goril in abjajcate heroja, preprosto.
Za ponarejeno dobavnico na podlagi katere so mi izstavili račun ne da bi dobavili blago bosta pri dobavitelju sedaj dva letela iz službe, pošteno, sam gledam da vedno poskrbim za ustrezen povračilni ukrep katerega si lump zapomni za celo življenje.

Uspesnost pregona je odvisna od vasega orgazma.

Se ne izplaač tožit,ker so vedno neprištevni,sedaj pa je za vse corona virus kriva in jo bo sodišče oprostilo,saj je bila pod vplivom virusa.

Zdravniki več ne ločijo vnetje slepiča od virusa,tako tudi sodišča ne.

Sicer pa srečno!Ampak dane bo čez 10 let jokanja tule o nepoštenih sodiščih,ker slovenija je nepravna država.

Bila posiljena v najstniških letih. V letih po posilstvu nisem mogla niti razmišljati o tem kar se mi je zgodilo. Je vaša deklica pripravljena iti skozi vso kalvarijo sodnega postopka? Meni so bila samo vprašanja na policiji in pri ginekologinji kot da posilstvo še traja. Punci vse dobro. Prebolela bo, prej kot slej, če ni bila telesno trajno poškodovana. Psiha zmore…
[/quote]

Pa kje piše, da je deklica? Dekle je… Lahko fant sprašuje za svojo punco ali drug sorodnik – ni nujno, da starš tukaj sprašuje.

Avtor/ica. Nekoga, ki je dober in z dolgo kilometrino po sodiščih, dobro pozna sistem in je dober predvsem v družinskem, ne gospodarskem pravi. Morda odvetnica Nuša Maček?

Pa kje piše, da je deklica? Dekle je… Lahko fant sprašuje za svojo punco ali drug sorodnik – ni nujno, da starš tukaj sprašuje.

Avtor/ica. Nekoga, ki je dober in z dolgo kilometrino po sodiščih, dobro pozna sistem in je dober predvsem v družinskem, ne gospodarskem pravi. Morda odvetnica Nuša Maček?
[/quote]

Sicer je pa zadeva od prejnjega leta, post od lani – upam, da ste uspešno rešili ta travmatični dogodek…..

Jajca odrezat pa bo mir !

New Report

Close