Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sorodna duša in naivnost

sorodna duša in naivnost

Pozdravljeni,
lani sem sem ločila, imam 45 let, sem mama treh najstnikov… čeprav se trudim, ne najdem sorodne duše…sem precej izobražena in precej inteligentna. Glede moških pa sem prav pomanjkljivo izobražena in poučena, skorajda nasedem cenenim trikom, očitno imam slabo samopodobo in me to zavede.
Ženske: kakšen nasvet kako to popraviti in izboljšati stanje in počutje?
Moški: nasvet kje se najdejo pravi fantje (ni treba, da kuhajo in pospravljajo), ki so malo več kot povprečno inteligentni in se znajo pogovarjati.
Vnaprej hvala

Pri nas:

+386(1)500-86-80

Na napačnem mestu sprašuješ. Tukaj so sami debeli, zamasceni, plešasti, grdi, grdo oblečeni tipi, brez denarja… Ženske so čisto druga zgodba, ekstremno privlačne, s kariero, polne denarja…nudijo veliko, vse, več in še več…ni da ni. Težko boš dobila uporabne nasvete. Je pa tako “ako lažu mene, lažem i ja vas.”

najprej si izboljšaj samopodobo
dokler si prepričana, da si ne zaslužiš dobrega, boš padala na ološ

Vzemi si čas za spoznavanje in ne rini na vrat na nos v neke zveze. Jaz tega ne štekam – prvih 25 let si lahko bila komot samska, zdaj se pa v pol leta ful mudi za novega moškega?
Zakaj?

Za citirano – žal ni določenega mesta. Zanesti se moraš na svoj občutek in sposobnost ocenjevanja oseb.
Mogoče malo poglej tudi med službenimi kontakti, če si v kakšni bolj intelektualni sferi.

Pr zenskah beri mamicah kurbah kelnarcah kravah kozah ….., v delavnicah skalah cerkvah …….

Najbolj: Izkusnje
Zna bit pa tudi nakljucje in sreca

Vzemi si čas za spoznavanje in ne rini na vrat na nos v neke zveze. Jaz tega ne štekam – prvih 25 let si lahko bila komot samska, zdaj se pa v pol leta ful mudi za novega moškega?
Zakaj?
[/quote]

Katerih prvih 25 let? Pred poroko? Takrat je verjetno še živela doma in se je še osamosvajala.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se pa strinjam, hiteti pri teh stvareh se ne splača, razen, če se ti mudi z nabiranjem izkušenj, ker te največ štejejo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Katerih prvih 25 let? Pred poroko? Takrat je verjetno še živela doma in se je še osamosvajala.
[/quote]

Ja in?
Bila je samska, brez težav :)))
Ne zastopim tega skakanja v zvezo za vsako ceno, kot bi je pol manjkalo, če je sama.

Se en, ki slabo izbere🤮

Marko,
hvala za razumevanje.

Imas en velik minus. To so trije najstniki. Tezko verjamem , da bi se dalo povprecnemu moskemu ukvarjati se z njimi.

aja pa še kontakt, za vse inteligentne, samske moške 😉 (malo za šalo, malo zares)

[email protected]

uf moji najstniki niso več tako majhni, starejša hči je že napolnila dve desetletji, sinova sta starejša kot 15 let in nista problematična

Meni smiselne zadeve: knjige na to temo, kakovostna psihoterapija (na to temo – pa ne s terapevtom, ki ima sam dokaj nerazščiščene zadeve), pogovor s kolegicami, ki imajo dobre partnerske odnose … Skratka delo na sebi, ki tebi ustreza.
Meni je pomagalo, da sem si razčistila kaj pri moškem absolutno hočem in zahtevam in česa res ne bom sprejela (dolg seznam obojega). Pa seveda ne zaljubi se, preden človeka ne spoznaš do zadnjega predalčka (mislim tiste, ki so zate pomembni). Če pa se ne pusti spoznavati, ali ga ti ne zanimaš (te sam ne sprašuje intenzivno), greš samo čim prej stran. Taki ljudje po mojem mnenju pač niso primerni za resno partnersko zvezo.
Pa še moškemu ne postavljaj odgovorov v usta (mu ne govori odgovorov, ki jih želiš slišati/ne slišati, ker potem samo ponavlja za tabo (pač spolne razlike). Tukaj je pogosto vzrok, da ženske govorijo, da je moški na začetku zveze govoril povsem drugače kot kasneje v zvezi. Če ne poznaš teh zadev, je po moje smiselno, da se vsaj nekoliko poučiš.
Želim ti, da ti uspe najti človeka, ki si bosta ustrezal.
Sicer nisem moški, ampak spraševati, kje se najdejo pravi moški, je zame nekoliko neumesno. Saj sama veš: povsod in nikjer.

Ne kompliciraj in si vzemi to kar dejansko ptrebujes.

Meni smiselne zadeve: knjige na to temo, kakovostna psihoterapija (na to temo – pa ne s terapevtom, ki ima sam dokaj nerazščiščene zadeve), pogovor s kolegicami, ki imajo dobre partnerske odnose … Skratka delo na sebi, ki tebi ustreza.
Meni je pomagalo, da sem si razčistila kaj pri moškem absolutno hočem in zahtevam in česa res ne bom sprejela (dolg seznam obojega). Pa seveda ne zaljubi se, preden človeka ne spoznaš do zadnjega predalčka (mislim tiste, ki so zate pomembni). Če pa se ne pusti spoznavati, ali ga ti ne zanimaš (te sam ne sprašuje intenzivno), greš samo čim prej stran. Taki ljudje po mojem mnenju pač niso primerni za resno partnersko zvezo.
Pa še moškemu ne postavljaj odgovorov v usta (mu ne govori odgovorov, ki jih želiš slišati/ne slišati, ker potem samo ponavlja za tabo (pač spolne razlike). Tukaj je pogosto vzrok, da ženske govorijo, da je moški na začetku zveze govoril povsem drugače kot kasneje v zvezi. Če ne poznaš teh zadev, je po moje smiselno, da se vsaj nekoliko poučiš.
Želim ti, da ti uspe najti človeka, ki si bosta ustrezal.
Sicer nisem moški, ampak spraševati, kje se najdejo pravi moški, je zame nekoliko neumesno. Saj sama veš: povsod in nikjer.
[/quote]

Predvsem romantične romane.

Predvsem romantične romane.
[/quote]

Ha, ha … Si me nasmejal.

Ha, ha … Si me nasmejal

Vem. Tudi ti mene 🙂

Hmmm, kej takšnega mogoče, med sexom se morta partneja pogovarjat…..

https://www.youtube.com/watch?v=ZDbhvMyusZ8

Za začetek se konkretno naseksaj potem bo boljše.

Zacela si ze slabo…

Da dec pri 45 ni sposoben vcas tud kej kuhat in kaj pospravit za sabo, potem ni vreden pol p*****. Pa tud, ce se valja v denarju.

in dozvoli si uzitek, ker se ljubis.

New Report

Close