Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj se ljudje ukvarjajo s tem kaj bomo z očetovo hišo

Kaj se ljudje ukvarjajo s tem kaj bomo z očetovo hišo

Pa folk se res ukvarja s stvarmi ki so najmanj pomembne. Vsi otroci živimo na svojem, oče ima pa hišo. In folk se v kraju ukvarja s tem ,kdo bo imel hišo . Hišo ki ni vredna več kot 150 .000 eur, a toliko debat okoli tega. A se ljudje res ne morejo ukvarjati s svojimi problemi, jih imajo dovolj? Za očetovo bajto mi dol visSploh pa ena hiša , ki ni vredna dosti, ker se v njo ni vložilo nič zadnjih 30 let, a ljudje govoriijo, kot da bi imel oče grad, ne bajto. Ma noro.

Oni upajo, da se boste stolkli, skregali, zmrcvarili za ene zidove, ko očeta ne bo več.
Pripravljajo se na dramo.
Da se jim bo kaj dogajalo in jim ne bo treba ukvarjat se s sabo.

meni je to res hecno, te stare bajte ljudje kujejo v zvezde.Ko se prodajajo, pa ni vse skupaj nič vredno. Ignor in se samo nasmejiš in to je to. Ukvarjajo se s tem predvsem reveži, ki še take stare bajte nimajo. Taki imajo največ polnih gobcev.

A ni to zanimivo, nikakva bajta vredna nič in dol nam visi – na drugi strani pa kup ljudi, ki nimajo kam it, ker nepremičnin v sloveniji ni. Narobe svet. Mi je čist vseen kaj in kako je pri vas, samo na misel mi je to prišlo.

Ja, neverjetno, kako ljudi ene stvari strašno zanimajo. Npr. mene stalno sprašujejo, kdaj se bom preselila v novo hišo, odgovorim jim, da sem vsak dan tam.
Sosedo, ki je podaljšala zaposlitev pred penzijo, so stalno spraševali, kdaj se bo upokojila.
Najbrž nimajo dovolj svojih problemov.

Ti očitno tudi nimaš drugih težav v življenju ali pa se pred njimiskrivaš za govoricami tebi nepomembnih ljudi in se živciraš zaradi tega, namesto da bi reševala svoje dejanske težave, ki jih imaš ravno tako, kt vsak človek na tem svetu!

Sem v podobni situaciji, s tem, da hišo že dedujem. Jasno, da me marsikdo vpraša, kaj bom z njo, kdo od njih še izrazi svoje mnenje, češ kaj bi oni, marsikdo me tudi sprašuje, kdaj jo bom spraznila, pospravila, obnovila, kaj bom in podobno, pa ti povem, da me to sploh ne zadane, celo komentarje in preloge poslušam, saj večina res ni uporabnih, mi pa kakšen komentar da misliti, dobim kakšno idejo, nadgradim kakšno svojo idejo in podobno, ker se še nisem odločila, kaj bom s hišo.
Imam svojih težav čez glavo in se jih trudim reševati, da bi si pa delala še probleme tam, kjer jih nimam in da bi se nervirala zaradi govoric ljudi in spraševanja, kaj bom s hišo, mi ne pade na pamet, ni šans, da se me to sploh količkaj dotakne!

Prej se je s tem ukvarjalo 5 vaskih zijal, zdaj bi pa rada, da se pol Slovenije na monu. Res, nepojmljivo.


In ti se še hvališ, da se ZADNJIH 30 let ni vložilo NIČ V OČETOVO HIŠO…
Sramota za take otroke, če že oče nima več kot za samo preživetje!
Umakni se pravočasno, da te morda kdo ne prepozna.


In ti se še hvališ, da se ZADNJIH 30 let ni vložilo NIČ V OČETOVO HIŠO…
Sramota za take otroke, če že oče nima več kot za samo preživetje!
Umakni se pravočasno, da te morda kdo ne prepozna.
[/quote]

Zakaj pa je to sramotno? A ni bolje, da je šel oče na kakšen izlet… al pa na večerjo… kot da bi vlagal v zidovje? Očitno je bila hiša (še) dovolj dobra, da ga je preživela…

Mogoče so pa zainteresirani za nakup?

Smo trije bratje in sestre. Ko smo bili stari 15 17 in 18 let sta se starša odločila, da bosta zidala hišo. V par letih je bila končana, sedaj je hiša stara ca 15 let.
Mi pa vsi šli od doma in si zgradili svoje hiše. Pa tudi vsi po vasi si belijo glave kaj bosta sedaj ata in mama sama v novi hiši.

Glej folku je dolgčas in se pač ukvarja z vsem živim, še posebaj uni 60+ stari. Pač sprašuje iz radovednosti, dokler ni škodoželen ni tako hudo.

Bolj bi rada vedela zakaj so te čenče spravile do tega da pišeš po mon-u o tem?
Kaj govorijo?
Širijo slučajno laži in neresnice? Zbadljivke?

Smo trije bratje in sestre. Ko smo bili stari 15 17 in 18 let sta se starša odločila, da bosta zidala hišo. V par letih je bila končana, sedaj je hiša stara ca 15 let.
Mi pa vsi šli od doma in si zgradili svoje hiše. Pa tudi vsi po vasi si belijo glave kaj bosta sedaj ata in mama sama v novi hiši.
[/quote]
In kaj bosta zdaj mama in ata sama v hiši?😁
Hec. Tako pač je na vasi. Jaz sem, takrat še brez otrok, pri frizerju izvedela, da imam že sina 😂 Njegovega imena si frizerka žal ni zapomnila, hehe.
Odgovorite kaj provokativnega pa se smejte odzivom.

nekaj za Swingerje. Na gorenjskem imamo samo Šobčev bajer, pa je že kar dren.

https://www.google.si/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwie5aeZqvjkAhUK6OAKHQDmA-MQFjABegQIBBAB&url=https{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.katstik.si{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F&usg=AOvVaw3ZG04qo9eiawx8xg9SDf8L

Si mogla napisat, da maste vsi vsak svojo bajto….pa da boste kmal mel še eno za prodat.
Pa koga briga kaj boste vi z njo…majbrž tudi vaščanov ne. To si sam zmišljuješ, ker nimaš kaj bolj pametnega počet.

Ljudje so zelo obremenjeni s temi hisami. Sploh v primeru ko zivijo v veliki hisi samo starsi. To sem jaz poslusala desetletja, kako sva neumna da nisva ostala pri njegovih, ker imajo dvostanovanjsko hiso. Midva sva pa zgradila svojo. No ko sta tast in tasca umrla in je moz podedoval hiso, pa spet opravljanje, ker smo hiso zrihtali, prenovili in dali 2 stanovanji v najem ( je dobra lokacija pa se je to splacalo). V glavnem gre tu za zavist. Ze to da noben otrok ni ostal doma, je za Slovenijo too much 🙂

New Report

Close