Forum.Over.Net

Starševski čvek

Za dečka Krisa

Default avatar

Pomoč 1 in 5

ZAKAJ ni možnosti tudi za KRIS1???
Tudi samo 1€ je pomoč in se nabere...Ni možnosti izbire, ampak je določeno 5€. Pa ne mislim nič slabega!
Default avatar

Nic

Ocitno nimas niti s cim misliti, zato zapri kljun in pomagaj.
Default avatar

Nisem se

A se zdaj da za krisa tudi prek mobija darovati, od kdaj? Vceraj se nisem zasledila. Kdo je pobudnik?
Default avatar

Jebemti no

Pomoč 1 in 5 je napisal/a:
Eno samo jamranje zakaj ni to zakaj ni ono. Imas st. Trrja in izpolni upn s katerim nakazes en evro.
Default avatar

dejte no dejte

Pomoč 1 in 5 je napisal/a:
5 evrov, da bo lažje! Dve zbirata, vi darujete. Dajte ljudje, zakaj pa ne 100 evrov? Bo še hitreje!
Default avatar

Nisem se

Na radiu 1 ni nic zapisano. Zelim videt crno na belem. Na banko mi je tako odvec iti, da mi je lazej po sms, banka eta pa nimam. Kje piše?
Default avatar

1919

na št. 1919 pošlješ sms z vsebino KRIS5.
Dobiš povratni sms (zahvalo društva Palčica pomagalčica, tako da veš, da si prav poslal).
Default avatar

Nategunilo

Ja, res bi mogli dati se moznost za 1 eur in 2 eura, mogoce bi res potem vsak poslal sms, za 5 eur pa res ne, to je pa prevec. Pa ze tako mi vse to ni nic vsec, vse se mi zdi, da je prenapihnjeno, samo se 4 mesece imajo cas, ja kje so pa bili do sedaj, zakaj so se sele sedaj spomnili, pa se to da naj bi v Ameriki zacasno ustavili prodajo tega zdravila zaradi nepravilnosti v vodenju. Upam, da bo res ves denar sel za zdravljenje in da starsa ne bosta imela neposreden dostop do njega. Pa tudi upam, da si bosta pot in bivanje do Zda placala sama, nekaj bosta mogla pa tudi onadva prispevat in ne samo fehtariti. Pa tudi upam, da jima bo davcna, zdravstvo in mediji skoz za petami in da bosta javno objavila vse racune, ki jih bosta dobila, 2,5 mio ni majhen denar....sicer pa bodo v tej zgodbi spet nekateri obogateli.
.
Default avatar

negativizem

Nategunilo je napisal/a:
Joj, koakšen negativizem. Če lahko pomagaš, pomagaj, če ne, pač obidi poste o tem.
Default avatar

ti grozno bitje

Nategunilo je napisal/a:
samo na monu se najdete taki pacienti - zdaj al si eden, ki serjes tvojim negativizmom in zlobo po vseh temah, ali pa vas je precej (kar je mogoče tudi sicer opaziti na temah). Eden redkih postov, ki jih še napišem tukaj, ker mi slabo rata ob takih ljudeh.
kaj te boli pomoč drugemu - če nimaš namena pomagati, ne pomagaj, in potem te naj ne briga in te tudi nima kaj brigati kam bo šel denar ostalih, ki smo pomagali.
To sta dva starša, ki sta dala ogromno skozi, ogromno stresa, pustila mama službo,da lahko skrbi za otroka - tak da nujno se jima mora plačati tudi pot da otroka lahko peljeta na ozdravitev in zaradi mene se lahko celi družini po ozdravitvi malčka plača še počitnice, da si vsi enkrat v miru naužijejo in spočijejo od vse groze, ki jo doživljajo. To jim privoščim.
Tebe pa naj skrbi tvoja zloba in škrtunstvo in nesramnost, ki te bo živega požrla od znotraj.
mater ste ljudje zlobni. Živa groza, Ko bi bil vsaj tiho, če že pomagati nočeš, ampak ne eni niste srečni da ne zlivate gnojnice po soljudeh. Šele ko to naredite imate zgleda lep in srečen dan.

samo stran od takih ljudi. Adijo mon leglo vas takih.
Default avatar

akoods

a je res treba zbrat 2 milijona?? to je nepredstavljivo..Dajmo stran nekaj od 29 mio od jankovica..
Default avatar

Daj denar in bodi tiho

negativizem je napisal/a:
Lahko dam denar ne smem pa komentirat?
Default avatar

Polna luna

Daj denar in bodi tiho je napisal/a:
Če želiš, daruj.
Če imaš kakšna vprašanja, najprej vprašaj. A to tiste, ki ti lahko dajo odgovor. Društvo, starše, lečečega zdravnika.

Če ne želiš, te noben ne sili, da v akciji sodeluješ.
Default avatar

naj ti bo jasno

Nategunilo je napisal/a:
Če bi bil to tvoj otrok, si ne bi želel-a, da se pomaga?

Srečen tisti, ki te ne pozna in nima opravka s tabo.

In ja, nimam veliko, pa sem ravnokar poslala SMS.

Pomagaj ali zapri kljub,kaj ti ni jasno?
Default avatar

naj ti bo jasno

Nategunilo je napisal/a:
Če bi bil to tvoj otrok, si ne bi želel-a, da se pomaga?

Srečen tisti, ki te ne pozna in nima opravka s tabo.

In ja, nimam veliko, pa sem ravnokar poslala SMS.

Pomagaj ali zapri kljun ,kaj ti ni jasno?
Default avatar

huh

Polna luna je napisal/a:
Ne, nihče nas ne sili! Razen takih kot si ti! To ni nobena akcija, ampak čisto navadna nabirka, ki jo nekateri podpirate. Ker 2 učiteljici zbirata denar na račun nekega društva, ki ga bosta s poštnim golobom v višini 2,5 mio nakazali neznani firmi v veliki Ameriki. Huh, to bo!
Default avatar

briši

naj ti bo jasno je napisal/a:
Našim otrokom, ki nimajo tako kao enkratnih bolezni se ne pomaga! Saj ne v takem obsegu drugače ne bi bilo potrebnih toliko nabirk. Zavedaj se, da se z 2,5 mio lahko pomaga ogromno otrokom ne samo enemu. Razlogi za tole vašo histerijo pa so:....neznani. Nista se oglasili učiteljici ki zbirata, ni se oglasil zdravnik, mama se je potožila na TV, to je pa vse. Nobenih drugih mnenj zdravnikov, ničesar. Ampak pritisk na čustva. Le kaj je zadaj!
Default avatar

pet evrov

ti grozno bitje je napisal/a:
In koliko si darovala? 5 evrov in zato ti je dovoljeno zmerjati druge. Za 5 evrov! Kristus, kam smo prišli!
Default avatar

Nategunilo

Ti grozno bitje....res si...kako si dovolis obsojat druge, drugo mnenje, ki je drugacno od tvojega? Vsak ima pravico do svojega mnenja, do svojega videnja resnice. Ti bi brez, da preveris za kaj sploh gre ali je vse res, kam bo sel denar, ali je to zdravilo res primerno, ali bo pomagalo, ali je sploh primeren kanditat za to (ce bi bil, bi zdravstvo to placalo, pa so ga zavrnili), potrebno se je informirati o taki stvari in ne samo na vsak klic euforicno zbirat denar, da izpades dobrotnik in kao dobra super oseba. To ni merilo za dobroto, srcnost in empatijo, to je samo naivnost. Mozgane imamo, da jih uporabljamo, da vsako stvar dobro premislimo, je pa res da veliko ljudem manjka logicnega, realnega razmisljanja in vidijo samo naravnost in levo in desno niti ne pogledajo.
In ja veliko stvari sem ze podarila, od stvari do denarja in to ljudem, ki so to res potrebovali in kjer nisem zaznala, da se hocejo okoristiti s podarjenim in kjer je bilo res vse crno na belem.
Default avatar

slabo spremljaš

briši je napisal/a:
Slabo spremljaš zgodbo. Otrokov nevrolog je govoril na Pop-u. Morda še kje drugje.