Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Turizem: pa naj rešujejo še Adrio Airways

Turizem: pa naj rešujejo še Adrio Airways

Tisti, ki imajo največji dobiček od turizma naj pa še odprejo mošnjiček in rešujejo še skoraj propadlo Adrio Airways!
Sobarice v elitnih Ljubljanskih hotelih delajo neprekinjeno 14 dni po 12 ur na dan , ure jim pa brišejo na račun dobička…

https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/sobarice-v-elitnih-ljubljanskih-hotelih-delamo-tudi-po-250-ur-na-mesec-za-minimalno-placilo/500355


Slovenski kriminalci! Ker je tale država ena navadna gnojna jama, ki ne zna in ne zmore ničesar, ne zna sprejemati zakonov, podzakonskih aktov in ostalih predpisov ( imamo jih 21.000- ni napaka- z besedo enaindvajset tisoč) , ki bi bili v korist državljanom, ampak v korist njim samim. Adria, Magna, 2. tir, karavanški predor, samo nekaj sra…nj iz zadnjih mesecev. Počivalšek, Alenka šivilja in ostali pa nič. Nič od nič !

Meni je žal za zaposlene pri Adrii, razumem, da so v stiski in da upajo na pomoč države, ampak vsak cent, ki bi ga v tem primeru država dala takšnim neodgovornim lastnikom, bi bil vržen v luft in ne bi prinesel neke pametne rešitve. Je res, da je delno država kriva za to situacijo, ker je Adrio zelo neodgovorno prodala, ampak to bi morali prej mislit.

Sploh mi ni jasno, zakaj sobarice to dopuščajo in zaposlitve na sp in podjemne……

Meni pa zaposlenih na Adrii ni prav nič žal. Kolikor sem imel opravka z njimi so bili arogantni in ignorantski vsi po vrsti. Da ne omenjam nategovanja pri odpovedanih letih. Bljak, zaprejo naj to greznico čimprej.

Kdo bo še vlagal v državna podjetja, ki so financ minister talevih in bivših komunistov. Zato se pa tako grebejo, da so na oblasti. 30 mio€ izginilo, država pa naj bi pomagala z davkoplačevalskim denarjem BANDA

https://www.24ur.com/novice/slovenija/razkrivamo-30-milijonov-evrov-v-adrii-airways-izginilo-neznano-kam.html

Sramota za tega zadnjega s posnetka, mar res ne razume kje živi ? Ali pa je trrrrrrrrdi levak pa zato taka neumna izjava.

Če bi bil lastnik 4k investa janez janša se nam to ne bi zgodilo

Zakaj naj bi dobila Adria, če še sobarice hotela ne dobijo tisto, kar jim pripada? Adria nima nič z gosti hotela, lahko so se ti gosti pripeljali z drugimi prevozniki v hotel ali celo z drugimi prevoznimi sredstvi in ne z letalom.

Zakaj naj bi dobila Adria, če še sobarice hotela ne dobijo tisto, kar jim pripada? Adria nima nič z gosti hotela, lahko so se ti gosti pripeljali z drugimi prevozniki v hotel ali celo z drugimi prevoznimi sredstvi in ne z letalom.
[/quote]

Ravno nasprotno, hotelirji jočejo zaradi Adrije.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/slovenski-hotelirji-zaradi-odpovedi-letov-dnevno-izgubljamo-tisoce-evrov.html

Zakaj naj bi dobila Adria, če še sobarice hotela ne dobijo tisto, kar jim pripada? Adria nima nič z gosti hotela, lahko so se ti gosti pripeljali z drugimi prevozniki v hotel ali celo z drugimi prevoznimi sredstvi in ne z letalom.
[/quote]
Če posledično pregori še Brniško letališče se bo pa kar konkretno poznalo pri poslovanju elitnih hotelov 😁

Potem so avtomatično 2 tedna frej.

New Report

Close