Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Morje se za letos počas poslavlja…

Morje se za letos počas poslavlja…

lagano sportski….

https://www.youtube.com/watch?v=zwqF7fXzf9U

Morje? Danes je to bolj fekalije in odpadki.

Morska nostalgija 🙂

Morje? Danes je to bolj fekalije in odpadki.
[/quote]

jaaa, slabo se nam piše, led na Antartiki, fekalije in odpadki v morju in begunci kamorkoli se obrneš…., jeba, skratka, zato je pa dobro slišat neki za dušo…

Kam pa odhaja?

Za pogumne je še vedno OK. 22°C je sicer malce hladno, ampak, če bo sonce se bi dalo.

s kakšno počasnostjo se pa poslavlja?
A se že ve kam bo šlo morje?

No ja…..morje “nas” bo enkrat v prihodnosti verjetno zalilo.

Vseeno pa…ja, morje. Si predstavljam, da sedim na skalah in poslušam valovanje in butanje ob skale.. Božansko.

Hej Popayće, koliko si jih izljubio letos?;-)

Zaenkrat še plavamo:) Lani sem zadnjič v letu 20. oktobra. Upam, da bo letos tudi še doooolgooo:)

Kopala sem se v soboto ( 22C), v nedeljo nisem šla v vodo, a je bila menda tudi 22. Bilo je oblačno in se mi ni dalo. V ponedeljek pa itak dež (govotim o Istri). Zelo mogoče, da je bilo v soboto moje zadnje kopanje v tej sezoni.

Relativno na motje ti odhajaš domov.

Relativno nate se morje oddaljuje od tebe na poti domov.

Si vis pacem, para bellum.

Ehhh, ti si pa tud čudn, kam odhaja…, ko se bo zemlja obrnla narobe se bo v črno lukno zlilo…

Default avatar
Banda di Lupi
25 Sep 2019 10:06
no-ja je napisal/a: ↑Relativno na motje ti odhajaš domov.

Relativno nate se morje oddaljuje od tebe na poti domov.

Banda te lupi, ti si mali veliki genijalec, hehe…

STARŠEVSKI ČVEK
Morje se za letos počas poslavlja…
Default avatar
Popay
25 Sep 2019 01:13
FacebookTwittergoogle_plusPinterestDeli
lagano sportski….

Sorodne vsebine:
Novo leto vnovič spektakularno pozdravili s skokom v morje “Vsi” gredo na morje – moda za 1. maj Morje morje Na morje ali ne ??? fehtarijo okoli, na morje pa v hotel
Kolagen UP – skrivnost lepe kože je končno razkrita
Pravi obraz modne industrije: kaj se skriva za glamuro…
Naravno zdravljenje gastritisa
Praznik piva v Münchenu
Default avatar
Ti Greta pove
25 Sep 2019 03:04
Popay je napisal/a: ↑Morje? Danes je to bolj fekalije in odpadki.

Default avatar
Ooo
25 Sep 2019 04:38
Morska nostalgija 🙂

Default avatar
Popay
25 Sep 2019 05:50
Ti Greta pove je napisal/a: ↑jaaa, slabo se nam piše, led na Antartiki, fekalije in odpadki v morju in begunci kamorkoli se obrneš…., jeba, skratka, zato je pa dobro slišat neki za dušo…

Default avatar
no-ja
25 Sep 2019 07:57
Kam pa odhaja?

Default avatar
latinolover
25 Sep 2019 08:00
Za pogumne je še vedno OK. 22°C je sicer malce hladno, ampak, če bo sonce se bi dalo.

Default avatar
Bog MONa TM
25 Sep 2019 08:06
s kakšno počasnostjo se pa poslavlja?
A se že ve kam bo šlo morje?

Default avatar
Tara_S
25 Sep 2019 08:20
No ja…..morje “nas” bo enkrat v prihodnosti verjetno zalilo.

Vseeno pa…ja, morje. Si predstavljam, da sedim na skalah in poslušam valovanje in butanje ob skale.. Božansko.

Ja ampak takrat nas več ne bo, še ene 50 let mamo fore, al pa ne, hmmm, jeba zna bit…

Miki
miško…, benti vse po spisku…, nč, neki trokiram, hehe…

Ehhh, jebenti kopiranje…, eni so celo veseli, ko se poslavlja, hehe…

https://www.youtube.com/watch?v=QIF9f6vqP2M&list=RDGMEMJQXQAmqrnmK1SEjY_rKBGAVMQIF9f6vqP2M&start_radio=1

HAHAha ha haha ;-))) ej stari, pr men je bla pa ena dons mi je sladko prinesla pa kavico sem skuhal, pol sva pa fižolete vkuhavala inu vkladala… ;-)))

Presnete babe, bl jih odrivaš bl rinejo nkol konca, če pa kero oblajaš pa pogojev ne izponjuje al ma pa spomin zlate ribice! ;-))))

Je bla pa včer pr mer ena luptna policajka, je merkala dva kolega policaja, grem konc tedna na sestanek jo moram pobarat o samopodobi…

… Sem tolk fajn da si moram sekuriti zrihtat, da me kera ne odpelje, ker sem blago državnega pomena… ;-))))

…vceraj je bilo soncno, kopanje je bilo osvežilno – danes oblačno, a še vedno milo podnebje, z jutrisnjim dnem se sonve vraca in s tem tudi plavanje … Pula 😉

Škoda. Težko se je posloviti od morja in poletja 😔 Hvala bogu me čaka še en pobeg v tropske kraje 😊

"Sometimes you will never know the value of the moment until it becomes a memory."

Sem ga srečal na poti domov, pravi, da gre v hribe na oddih in svež zrak. Upam, da bo našlo pot nazaj in da ne bo v Avstrijo zalutalo

Prekajen meso dl cajt gvera;)

So kot komarke. S pipsom jih pošpricaj, drugače se jih ne rešiš 😂

Res je….ampak bomo zdržali par mesecev, pa pride nazaj 😉

https://www.youtube.com/watch?v=vWaRiD5ym74

Ne odhaja, samo poslavlja se!
Zakaj, to pa ne vem?
Je treba Popaja vprašat, če kaj vé, kar mi ne vemo …

Letos sem naredila par fotk, moja lepota in morje v ozadju. Pa gledam in se ne morem načuditi moji lepoti, ampak še bolj pa mi ni jasno, zakaj je morje v ozadju nagnjeno na desno in se bo glih kar izlilo ven …. se mogoče počasi poslavlja ….?
Lejte, nima veze, v glavnem da sem jaz na sliki kjut.

Odhaja na zimsko prečiščevalno kuro, po vseh smeteh, sc@nju in dr€ku, ki ga je prejelo v zadnjih parih mesecih.


Hahaja…dobra. jp, trenutno škrablja, takole lahkotno, jutri pa spet soncno in za kopanje ustvarjeno. Pase tudi dan s kapljicami …

New Report

Close