Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne zmorem več, služba, slabo vreme, ubija me počasi

Ne zmorem več, služba, slabo vreme, ubija me počasi

Ah, pa je spet konec poletja. Dopust je švignil mimo, čisto premalo ga je. Delam v pisarni in imam že 29 let delovne dobe, ampak res ne zmorem več. Odnosi v službi so iz leta v leto slabši, prihajajo novi, mladi, sama sem vse bolj utrujena, pod stresom, vse več je treba postoriti jaz pa ne zmorem več. Za povrh vsega je pa tu še jesen, zima.. čas, ki mi je najmanj všeč. Vsako leto me oslabi to vreme, mraz, megla. Tako, nekam sem morala dati to ven. Že velikokrat sem razmišljala, da bi pustila službo in bila na socialni en čas, pa potem iskala naprej, ampak preprosto si ne upam.. mi preostane še kakšna možnost?

Ti sirota uboga. Zalivanje fikusa in sedenje te izmuči.


Vse težave se začnejo doma…
Zakaj te mož ceni, spoštuje, kakšno skupno življenje imata?
Morda si omisliš ljubimca za čez mrzle zimske noči, kajti pri 48 pomladih si še mladenka po duši in srcu…

Če si utrujena od vsega ti mogoče manjka vzburljivosti. Zapadla si v neko rutino, vsak dan isto. Ali si najdeš nekaj, da te dvigne, motivira, ali pa pocakaj na ponovno poletje. Nimaš kaj.
Sem pa na istem, če te kaj potolaži. Staramo se in nekako se nam zdi, da nismo izkoristili življenja, kot bi ga lahko, kot bi ga želeli. Po moje. Lp.

Ti sirota uboga. Zalivanje fikusa in sedenje te izmuči.
[/quote] Da, te izmuci, ker nimaš motivacije, volje… Pač nekako si otopel, morda depresiven, skratka pocutis se nekoristen. Zlooo utrujajoče, verjemi

enga velikega mladega tiča rabiš pa bo, boš pozabila na jesen in vse skupaj ko bo enkrat polnil noter

Ne se hecat. Jaz iz službe sploh nisem šla domov, ampak sprehod po mestu, mal v trgovine pokukala, ampak nič kupila.
Kavica tu, druga tam,….. nazadnje “vzpon” na grad, pa domov. Vreme enkratno 😂

ubijaš se sama, s takim razmišljanjem. Pojdi raje moža mal cartat pa mu kak vic povedat😂

ubijaš se sama, s takim razmišljanjem. Pojdi raje moža mal cartat pa mu kak vic povedat😂
[/quote]

Enkraten nasvet – ne bo je zeblo, še vroče ji bo 😂

Enkraten nasvet – ne bo je zeblo, še vroče ji bo 😂
[/quote]

Ostali bomo pač zakurili, a ne?😂

Ostali bomo pač zakurili, a ne?😂
[/quote]

Jp, malo kmečko peč, deko gor in cartat. Ni velika, ampak za 2 osebi čist zadost 😋

Služba ti je zgolj eden izmed izgovorov, resnični tudi tvoj problem je obolelost za boleznijo vsega preveč.

Jp, malo kmečko peč, deko gor in cartat. Ni velika, ampak za 2 osebi čist zadost 😋
[/quote]

Jaaaaaa 👌☺️

Jaaaaaa 👌☺️
[/quote]

Naka! kmečka peč mora biti pre majhna, da se z eno osebo lahko pokriješ.

Ubijajo te druge stvari, v glavnem naveličanost in pomankanje veselja nad nečim. Obvezno si organiziraj 2x tedensko (obvezno med tednom, ne med vikendom) neko zadevo, ki te veseli. Tako boš komaj čakala ta dva dneva oz. večera in se ju boš ves čas veselila. Vse ostalo ti bo šlo veliko lažje.

Ne se hecat. Jaz iz službe sploh nisem šla domov, ampak sprehod po mestu, mal v trgovine pokukala, ampak nič kupila.
Kavica tu, druga tam,….. nazadnje “vzpon” na grad, pa domov. Vreme enkratno 😂
[/quote]
Joj, kak nasvet. Mislm, niso vsi plačan za špancir po mestu in kofetkanje cel ljubi dan na službene stroške.
Avtorica, kaj pa če odmisliš tole nikakvo vreme, naliješ v banjo fajn vročo vodo, svečke prižgeš okol, en kozarec …men bi zapasal kuhan vin zdele, pol pa dekco, kavč in dobro knjigo. Ta ljubavno. Če rabiš ti še kak naslov poiščem. Sam ne smili se sama sebi, ker zato ne bo nič boljš, kvečjem slabš. Sama si zrihtaj sebi lep popoldan in večer. Služba je kaka je, sodelavci in odnosi pa tud, tu nekega preobrata ne boš naredila. Ce je pa res prehudo,.stopi do zdravnika, pojamraj za stres, zivce, ce to ne zapali križ in boš vsaj tri tedne doma. Jbg, treba se je znajt,tko al tko se boš pa potem vrnila nazaj. Vsaj za mčkn boljša.

Naka! kmečka peč mora biti pre majhna, da se z eno osebo lahko pokriješ.
[/quote]

😂😂😂

Naka! kmečka peč mora biti pre majhna, da se z eno osebo lahko pokriješ.
[/quote]

A ti znaš uživat samo takrat, ko si na vrhu? 😋

Jaz sem pa tako srecna, da je kobec poletja in vrocine, tusiranja 3x na dan zaradi nenehnega potenja in zakuhanosti v faco. To so zdej moji meseci, pol leta jeseni in zime, ko nardim najvec, ker ne razmisljam kam vse bi sla in kaj vse bi pocela, enostavno se vrzem v delo. To so tudi meseci, v katerih sem podpravila najvec izpitov kot studentka. Vrocine imam za pol leta hvala bogu dosti.
Pa dans te babnce, ki imate vec kot 20 let delovne dobe, se obnasate kot, da ste korenine pustile na vadih delovnih mestih. Nobene fleksibilbosti vec, zakopale ste se v neko rutino in 40 let na istem delivnem mestu. Ni cuda, da vas pol vse moti in ste od vsega utrujene. Na 7 let menjaj sluzbo, tako kot smo sedaj prinorane mlajse generacije, pa da vas vidim, kako boste jamrale in gagale, aja to bi za vas verjetno bil hud stres, negotovost vam je tuja, a ne…


Joj, kak nasvet. Mislm, niso vsi plačan za špancir po mestu in kofetkanje cel ljubi dan na službene stroške.
Avtorica, kaj pa če odmisliš tole nikakvo vreme, naliješ v banjo fajn vročo vodo, svečke prižgeš okol, en kozarec …men bi zapasal kuhan vin zdele, pol pa dekco, kavč in dobro knjigo. Ta ljubavno. Če rabiš ti še kak naslov poiščem. Sam ne smili se sama sebi, ker zato ne bo nič boljš, kvečjem slabš. Sama si zrihtaj sebi lep popoldan in večer. Služba je kaka je, sodelavci in odnosi pa tud, tu nekega preobrata ne boš naredila. Ce je pa res prehudo,.stopi do zdravnika, pojamraj za stres, zivce, ce to ne zapali križ in boš vsaj tri tedne doma. Jbg, treba se je znajt,tko al tko se boš pa potem vrnila nazaj. Vsaj za mčkn boljša.
[/quote]

Nč ni blo na službene stroške. Ni se mi dalo it v prazno bajto.

Nč ni blo na službene stroške. Ni se mi dalo it v prazno bajto.
[/quote]
Nism mislila danes. Zadnjic smo brali o tem. Ena taka, sploh pa pri tam nekje kot reces okol 30 ne more sodit, kako zgleda delat tolko let kot je sama na svet.

A ti znaš uživat samo takrat, ko si na vrhu? 😋
[/quote]

klabasa je pa navad na srajd vruočga sendviča sa rakl gasilc ad lašč če dačeč gari pa bliže zakurma.

klabasa je pa navad na srajd vruočga sendviča sa rakl gasilc ad lašč če dačeč gari pa bliže zakurma.
[/quote]

Aha, gasilci tud to vemo 😂

Aha, gasilci tud to vemo 😂
[/quote]

Bemo, zakaj je sploh ta BB koda? Jo pozabim izklopit. Zbrisat bi jo blo treba.


Nism mislila danes. Zadnjic smo brali o tem. Ena taka, sploh pa pri tam nekje kot reces okol 30 ne more sodit, kako zgleda delat tolko let kot je sama na svet.
[/quote]
Njo rešuje samo dejstvo , da je bolj kratke pameti. Dedec se ji okoli goni, ona pa preživlja dneve sama ali z starimi babami.

New Report

Close