Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ilegalno čez hrvaško slovensko mejo

ilegalno čez hrvaško slovensko mejo

jutri se bodo štirje pripadniki tako imenovanih dolenjskih vaških straž legalno odpeljali na hrvaško stran in potem ilegalno prestopili hrvaško slovensko mejo. vse bodo posneli z video kamero in podkrepil z gps navigacijo. želijo slovenski in evropski javnosti pokazati kako preprosto je ilegalno prestopiti zunanjo šengensko mejo. posnetke bi naj po mojih informacijah poslali vsem večjim tv hišam po evropi.

In? Za to smo se borili. Končno brez mej, zidov in ostalih neumnosti preprecevanj prehodov. Jih je bilo dovolj v zgodovini in vse so se pokazale kot nepotreben balast.

Jaz se nisem nič borilo, sploh pa ne za ukinitev mej. Boš še videla kaos, koza.

Kdaj, kje in kako tocno si se za to borilo?
Pizda ti mayerna prid ti bom kak strajfl na vratu naredil, da bos priblizno spoznalo resnico kako je, ko kugle okrog betice sibajo.

Tudi jaz nisem za meje. Kot Primorec točno vem kaj govorim.

Proti ksenofobiji, za odprte meje.

Jaz se nisem nič borilo, sploh pa ne za ukinitev mej. Boš še videla kaos, koza.
[/quote]

Kdor nima zle namenov gre cez mejo kjer je treba, kdor ne gte bi ga morali ustrrliti!

Miljarda iz Afrike in Azije v Evropo, za boljši kos kruha? Mogoče celo miljarda in pol?

Zakaj pa mi ne gremo v Švico, v Kuwait, v Emirate? Za boljšo plačo, za boljšo pokojnino?


Evropa in svet niso park, kjer se lahko vsak šeta. In mogoče vrže po tleh kakšen papirček…

K nam pa rinejo taki s pravili v glavi, ki so bila sprejeta (koran) 600 let nazaj.

Samo v razmislek: danes pišemo 2019…
Ali paše k nam/med nas nekdo z razmišljanjem iz leta 1419?

Upam, da bodo ob tem deležni enake obravnave kot drugi ilegalci. Da jim torej hrvaška policija pobere telefon in denar in malo “potipa”. Da bodo končno videli, kako fajn je biti ilegalec. Pa za par dni na hladno.

Brez zidov boš? Boš šla v šotor živet ali boš taborila kar pod milim nebom?

Kar naj naredijo reklamo še ostalim ilegalcem kako in kje se da lepo čez pride.

New Report

Close