Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Špeh bi jedla.

Špeh bi jedla.

😛

[img]https://cdn1.interspar.at/cachableservlets/articleImage.dam/si/79089/tb_sub.jpg[/img]
Ja prima.
Popeci se malo, pa enga jajčka pečenega še zraven. Kraljevsko.
Potlej pa pojdi na hrib. Lepo vreme je.
Kaj se boš silila z enimi smutiji in frutiji.

Kako slastno fotko nam je poslala predhodnica. Tudi meni tekne tak zajtrk. Če ni samo špeh, je dobra ali še boljša panceta, pa zašinek in jajca, mmm, kako se mi cedijo sline.
Pa saj sem si že privoščila obilen zajtrk, tega kar je na sliki in še zraven jajca, sveže pečen kruh in kozarec črnega vina. Mmmm, kako to tekne, kako je to dobro.
Sedaj bom ponovila, še en tak zajtrk si bom privoščila.
Ampak, imam 110 kilogramov.
Napišite mi kaj v opozorilo, da me bo vsaj malce streznilo.

Kurtna kurtna, tabule mesu…
U rori je dobra, u loncu pa tut…
Na krožnk ostane le nekaj minut…

Si vis pacem, para bellum.

Ti sam jej.

Zajtrk je najpomembnejši obrok dneva.

Zdej… pri kosilu mal manj krompirja pa en šnicel manj pojest pa bo.

Pro tip. Če se v hladnih dneh veliko gibljete zunaj pokurite več energije kot pri vsaki vadbi. Telo za vzdrževanje telesne temperature ogromno energije porabi. Ljudje ki hodijo na Himalajo imajo zaradi mraza težave z vzdrževanjem telesne teže čeprav jedo mastno.

Si vis pacem, para bellum.


…………..eno tehtnico da bo teža razporejena………………..

Ti sam jej.

Zajtrk je najpomembnejši obrok dneva.

Zdej… pri kosilu mal manj krompirja pa en šnicel manj pojest pa bo.

Pro tip. Če se v hladnih dneh veliko gibljete zunaj pokurite več energije kot pri vsaki vadbi. Telo za vzdrževanje telesne temperature ogromno energije porabi. Ljudje ki hodijo na Himalajo imajo zaradi mraza težave z vzdrževanjem telesne teže čeprav jedo mastno.
[/quote]

Torej, ven na mraz, potem pa lahko še tretji tako slasten zajtrk, mar ne ?!

Torej, ven na mraz, potem pa lahko še tretji tako slasten zajtrk, mar ne ?!
[/quote]

Ammmm zakaj ne enega in tega dobrega?

Bilanco vnosa moraš tudi uredit.

Sneg kidat je odlična ideja v zimskih mesecih. Takrat res rabiš kalorije. Tisto malo tekanja po ogravani telovadnici in sobno kolo je smešnica. Tam lahko res samo s stradanjem shujšaš.

Si vis pacem, para bellum.

Jaz mislim, da je špeh bistveno bolj zdrav, kot vse tiste z nitrati in kemikalijami preparirane salame iz trgovin. Mi se trudimo jesti samo še na zraku sušene in samo s soljo tretirane suhomesnine. Ok, dimljene tudi 😉

Saj je. Strašijo vas s holesterolom (LDL) a nihče vam ne pove da tudi tega (HDL) potrebujemo, predvsem moški. Iz česa pa mislite da se testosteron v jajcah dela?

Če moškemu zjutraj odteguješ jajca in špek, ga dietno kastriraš.

Si vis pacem, para bellum.

Saj je. Strašijo vas s holesterolom (LDL) a nihče vam ne pove da tudi tega (HDL) potrebujemo, predvsem moški. Iz česa pa mislite da se testosteron v jajcah dela?

Če moškemu zjutraj odteguješ jajca in špek, ga dietno kastriraš.
[/quote]

Nč bat 😉😉😉

Jaz pa sem si privoščila tri take zajtrke s špehom, jajci in slastnim kruhom.

Bo kar bo ampak teknilo pa je.

Sedaj pa športanje na mrazu.

Nč bat 😉😉😉
[/quote]

Wir sind Genossen, unser Zukunft ist zugrund… 😂

Si vis pacem, para bellum.

Kakšna Monklja ga ima sigurno odveč 🙂

110 kg nimaš zaradi mesa, ampak zaradi kruha, cukra in alkohola. Ja, žal, tudi alkohol je kriv 🙂
Ne verjamem ti pa nič, ne kile, ne alkohol ob zajtrku.

Pač od sladkorja se dobi sladkorno, od alkohola se uniči jetra, od mast se dobi holesterol.
Od vedno je to veljalo in od vsega preveč, se pridobi kilograme.
Če telo dobi več kot rabi, se človek zredi, ni važno česa preveč, preveč je vedno preveč in potem so odvečni kilogrami tukaj.
DRži kot pribito, če se preveč futraš, vsake hrane preveč vpliva na kakšen organ, preveč slanih reči, ti uniči ledvice, alkohol in cigareti ti uničijo žile, preveč špeha bo zamastilo jetra.
Zato lepo počasi, ne prenajedaj se in klle bodo šle pod sto. Ženska s stodeset kilogrami je nemarna in odvratna.

New Report

Close