Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Ne mores verjeti

Default avatar

Kolk je slovenija majhna

2 meseca sem se vsakodnevno dopisoval z anonimno osebo, nisva si poslala slik, le besedni opis drug drugega. Pises si o zivljenju, seksu, otrocih...kaj bova pocela drug z drugim, kje bova prvic, oba itak samska.......

Na dan srecanja pa stoji na vogalu kolegova zena. Nisem niti pokapiral da cakava drug drugega. Po 10min pa poklicem in rece v tel oj lubi....sam obrnil sem se. Sit, pa dojencka imata pol leta starega.
Default avatar

ja pa res

Kolk je slovenija majhna je napisal/a:
2 meseca sem se vsakodnevno dopisoval z anonimno osebo, nisva si poslala slik, le besedni opis drug drugega. Pises si o zivljenju, seksu, otrocih...kaj bova pocela drug z drugim, kje bova prvic, oba itak samska.......

Na dan srecanja pa stoji na vogalu kolegova zena. Nisem niti pokapiral da cakava drug drugega. Po 10min pa poklicem in rece v tel oj lubi....sam obrnil sem se. Sit, pa dojencka imata pol leta starega.
Veliko filmsko nakljucje. A zenske z dojencki so tako spocite in obveznosti proste? V Slo?? Skoraj tezko verjamem.
Default avatar

Ergesperges

ja pa res je napisal/a:
Kolk je slovenija majhna je napisal/a:

Veliko filmsko nakljucje. A zenske z dojencki so tako spocite in obveznosti proste? V Slo?? Skoraj tezko verjamem.
Babe ste povečini itak same *****. Soseda se je fjakala z drugim, ob postli v zibki dete jokalo. Dedu prit ni moglo in razlagala moji seki. Njen pa medtem v Nemčiji strehe krije in dnar nosi.
Default avatar

social class

Ergesperges je napisal/a:
ja pa res je napisal/a:

Babe ste povečini itak same *****. Soseda se je fjakala z drugim, ob postli v zibki dete jokalo. Dedu prit ni moglo in razlagala moji seki. Njen pa medtem v Nemčiji strehe krije in dnar nosi.
Babe, dedi, seke..vi zvite v nekem vzporednem svetu. Tud na Jerry Springerju se je vedno dogajalo niso pa to nikakor prototipi splosne druzbe. Ce poznas same ali vecino takih se je za vprasat kaksna je tvoja raven bivanja. V mojem svetu takih ni. So odgovorne, zrele, pametne in skrbe zenske in mame.
Default avatar

Abcghj

Štajerka je vsaka tretja ob pijači taka. Poročene, z otroci, brez in da greš na veselico se komot sprazniš. Drugje po Sloveniji veselice izgledajo bistveno drugače.
Default avatar

Kolk je slovenija majhna

Abcghj je napisal/a:
Štajerka je vsaka tretja ob pijači taka. Poročene, z otroci, brez in da greš na veselico se komot sprazniš. Drugje po Sloveniji veselice izgledajo bistveno drugače.
Veselice so tak sama kurbarija. Po nekem nakljucju sva oba stajerca sam ne gre zdaj zato. Da je dojencek doma, porocena se ne 2 leti in ona tak okoli...blizu 20 mailov in 20 smsov je ze napisala in prosila, da naj drzim lape in brisem pogovor. Ji ne ne odpisujem vec....
Default avatar

Še boljša

Še boljša je tista kurjave in ko sta se zmenila, sta se mož in žena zmenila 😂 Kesanja je blo pol velik, sam ne takega kot v dopisovanju 🤣😂😂😂
Default avatar

Na vasi

Še boljša je napisal/a:
Še boljša je tista kurjave in ko sta se zmenila, sta se mož in žena zmenila 😂 Kesanja je blo pol velik, sam ne takega kot v dopisovanju 🤣😂😂😂
Se je zgodilo točno to. Možek je bil znana varalica po celem selu, žena pa vedela in šla še ona mal okrog. Srečali so se doma pri njima vsak s svojim, mož je mislil da žene ni in obratno. Par let se je sam o tem govorilo.
Default avatar

ženapreverja

da ni tvoja žena njo "najela",da te zasači?
Default avatar

Rzt

Na vasi je napisal/a:
Še boljša je napisal/a:
Se je zgodilo točno to. Možek je bil znana varalica po celem selu, žena pa vedela in šla še ona mal okrog. Srečali so se doma pri njima vsak s svojim, mož je mislil da žene ni in obratno. Par let se je sam o tem govorilo.
Eno in zlato pravilo je sam za vezane, nikol ne vlač ljubimca domov.
Default avatar

EnStajerc

Nama z deklino-skor soseda uspeva 4 leta in oba poročena. Družini se skupaj družimo, najin starejši in njihov otrok sta sošolca. Ne smeš se zaljubit, treba se dobivat daleč stran in imet na brigi, da brišeš sledi s telefona in ne dobivaš se prepogosto. Nikoli se ne izve.
Default avatar

anonimna naivnost

glede na to, kako naiven si, je se dobro, da ni na vogalu stal kar kolega
Default avatar

Ohjej

Na vasi je napisal/a:
Še boljša je napisal/a:
Nis dojela - moz & žena sta se kurla ...
Default avatar

res ne moreš

Težko verjet, da bi se kdorkoli vezan dobil na tak način. Saj je vendar logično, da lahko naletiš na nekoga, ki pozna tebe ali partnerja.
Default avatar

Še boljša

Ohjej je napisal/a:
Na vasi je napisal/a:

Nis dojela - moz & žena sta se kurla ...
Ja 😂 kurjava na veliko preko dopisovanja, pol sta se pa mož in žena kurla 😂😂😂 ampak pol še je realno drugače kresalo kot v dopisovanju 🤣😂😂😂