Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

RTV nas stiska v kot. Upreti se je treba zdaj ali nikoli!

Default avatar

Julij Cezar

Tisti ki ste navduseni nad rtvs ,nuhce vas ne sili da prenehate gledati in placevati ,po drugi stranu pa ni potrebno posiljevati ostalih z placevanjem storitve ki je ne potrebujemi in uporabljamo,bluzenje i kvalitetnem prorogramu in o kulturnem pomenu programa so navadne blodnje...kot recimo tisti ki nimajo avta ne rabijo plscevati cestnega sklada...ampak ce sledim logiki idiotov z rtv in parlamenta je orav vsak od nas tehnicno opremljen da lahko uporablja ceste...vsak ima noge a ne..torej naj vsak placuje nadomestilo...tudi invalidi ker z vozickim soadajo ze v kategorijo tehnicno sofiticiranega sloja ker imajo celo kolesa in gume..da o kolesarjih ne govorim...zakaj kolesarji ne placujejo mi ni jasno..plus zavarovanje in letne tehnicne preglede...zdaj se boste mentalne budale vsule da to pa ne drzi...ce sledimo zakonu so to enake zadeve...a logika oblastnikov je zabitost...enkrat tako drugic drugace in pikulet je prav napisal...slepo sledenje idiotom na oblasti bo za vse usodno
Default avatar

prav imaš

Julij Cezar je napisal/a:
Tisti ki ste navduseni nad rtvs ,nuhce vas ne sili da prenehate gledati in placevati ,po drugi stranu pa ni potrebno posiljevati ostalih z placevanjem storitve ki je ne potrebujemi in uporabljamo,bluzenje i kvalitetnem prorogramu in o kulturnem pomenu programa so navadne blodnje...kot recimo tisti ki nimajo avta ne rabijo plscevati cestnega sklada...ampak ce sledim logiki idiotov z rtv in parlamenta je orav vsak od nas tehnicno opremljen da lahko uporablja ceste...vsak ima noge a ne..torej naj vsak placuje nadomestilo...tudi invalidi ker z vozickim soadajo ze v kategorijo tehnicno sofiticiranega sloja ker imajo celo kolesa in gume..da o kolesarjih ne govorim...zakaj kolesarji ne placujejo mi ni jasno..plus zavarovanje in letne tehnicne preglede...zdaj se boste mentalne budale vsule da to pa ne drzi...ce sledimo zakonu so to enake zadeve...a logika oblastnikov je zabitost...enkrat tako drugic drugace in pikulet je prav napisal...slepo sledenje idiotom na oblasti bo za vse usodno
Default avatar

A se jim fuzla

A se jim dizla. Ne gledam Rtv ne na tv, ne iz računalnika, še manj iz gsm, pa nam bodo nabili naročnine.
Naj mi pregledajo računalnik v celoti z gsm vred, pol mi naj pa kaj računajo prekleto.. . voluharji. 😡👿👺

https://www.zurnal24.si/slovenija/imate ... vek-333925
Default avatar

tajanstveni

V tej drzavi zal ne mores proti vetru scat!!!
Default avatar

Marko

A se jim fuzla je napisal/a:
A se jim dizla. Ne gledam Rtv ne na tv, ne iz računalnika, še manj iz gsm, pa nam bodo nabili naročnine.
Naj mi pregledajo računalnik v celoti z gsm vred, pol mi naj pa kaj računajo prekleto.. . voluharji. 😡👿👺

https://www.zurnal24.si/slovenija/imate ... vek-333925
Pac v obrazec vpises, da nimas teh aparatov. Itak racunajo na ovcjerejo.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

MACKON_1

Ali bi vlozili referendum?
Drzavljansko nepokorscino....
Počasi mam tega dovolj....

Ne plačujem TV, samo radio. Pa se to, ker ga imam v avtu.
Ze nekaj let nisem polsual Radia Slovenija ali gledal TV (ker je nimam).
Ni mi pa jasno, kako i lahko zatacunano nekaj, kar ne uporabljam...
NE UPORABLAJAM!!!!!!

A ko grem mimo " k..e" moram plačat, sj "k...a" imam s sabo. :)
Default avatar

Replika

Tri leta smo se dajali z rtv, ker nimamo tv in ne gledamo in končno smo našli eno varianto, da smo skenslali naročnino.
A zdaj pa jovo na novo? Evo, jaz sem načeloma proti protestom (itak so vedno režirani) ampak za tole bi pa šla. Ker so nesramni do amena😡
Default avatar

Ferencas

RTV je neprofitna organizacija.. Top shop & co reklame so samo za popestritev programa oz. del programske sheme..
Default avatar

dovolj izžemanja

Predlog vladi - obvezen prispevek v višini npr. 5 evrov mesečno (neprostovoljna podpora državnim medijem). Vsi ostali, ki dejansko gledajo tisto nacionalno sranje, naj zaprosijo za geslo in ga dodatno plačajo. Če so znali urediti (beri prinesti folk okrog) z dodatnimi zavarovanji, pa naj uvedejo še dodatno gledanje tv.
Prekle*ta greznica, razdrobljena na 200 občin in 11 regij, v kateri se ves denar steka na ljubljanski dvor. Se še spomnite OŠ zgodovine, kako je bilo v fevdalizmu kmetom hudo, ker so morali plačevati desetino gospodu, in kako so se navsezadnje uprli s kmečkimi punti?
Default avatar

Tara_S

Gremo na barikade!!!!! Jaz zahtevam, da če umrem, preden opravim s službo, naj se mi da vrečka z že vplačanim denarjem za penzijo zraven v grob.
Default avatar

kdo ti je kriv

Tara_S je napisal/a:
Gremo na barikade!!!!! Jaz zahtevam, da če umrem, preden opravim s službo, naj se mi da vrečka z že vplačanim denarjem za penzijo zraven v grob.
Kdo ti je kriv, da si jalova in nimaš nikogar, ki bi te imel rad in ti njega.
Vrečko boš najbrž namenila migrantom.
Default avatar

Tara_S

kdo ti je kriv je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:
A tis si že vstalo in začelo opravljati svojo nalogo smetenja? Ok, dobrodošlo v nov dan. naj bo lep tudi zate (morda boš potem manj ogabno).
Default avatar

Resje2

Obenem pa se vprasanje kaj bo, ko bomo vsi priklopljeni na sisteme, kot je Netflix?
Default avatar

Minka K

Jaz pa predlagam da zvišajo naročnino za 10% ampak da ukinejo vse reklame, naprej tiste bedaste z Rebeko ki ti grejo kar na kozlanje. Takšen program brez reklam bi sigurno pritegnil še tiste ki sedaj pravijo da ne gledajo tv.
Default avatar

kdo ti je kriv

Tara_S je napisal/a:

A tis si že vstalo in začelo opravljati svojo nalogo smetenja? Ok, dobrodošlo v nov dan. naj bo lep tudi zate (morda boš potem manj ogabno).
Zanimivo, sem mislilo, da je smetenje po forumih tvoja naloga, o katere ogabnosti lahko tudi razpravljamo.
Default avatar

Tara_S

Tara_S je napisal/a:

Zanimivo, sem mislilo, da je smetenje po forumih tvoja naloga, o katere ogabnosti lahko tudi razpravljamo.
Torej ne pričakuješ lepega dneva in boš ogabno še naprej? Izvoli. Ampak ne na mojih plečih.
Default avatar

bi znal kdo

Bi znal kdo to razdelat?
Imam pametni telefon, vendar živim na območju, kjer je tako slab signal, da nihče od nas, ki tu živimo ne more dostopati do interneta. Več kot 200 nas je tukaj takšnih.
Signala je dovolj samo za telefonske klice in sms. Ko poskušaš na internet se ti samo izpiše, da ni internetne povezave. Če hočeš ujeti dovolj signala, se moraš odpeljati 6 km stran.
Kaj pa zdaj?
Default avatar

Preselitev

bi znal kdo je napisal/a:
Bi znal kdo to razdelat?
Imam pametni telefon, vendar živim na območju, kjer je tako slab signal, da nihče od nas, ki tu živimo ne more dostopati do interneta. Več kot 200 nas je tukaj takšnih.
Signala je dovolj samo za telefonske klice in sms. Ko poskušaš na internet se ti samo izpiše, da ni internetne povezave. Če hočeš ujeti dovolj signala, se moraš odpeljati 6 km stran.
Kaj pa zdaj?
Po zakonu se moraš preseliti.
Default avatar

Jurte

Bi znal kdo to razdelat?
Kaj pa zdaj?
V tem primeru posebej sporocas na RTV, kje se nahajas, kaksen je signal.. Recimo se peljes v trgovino, na obisk starsem, sluzba.. Povsod kjer je signal dober, sposoben sprejemanja internetne oovezave in s tem RTVslo.. Si dolzan placati delez narocnine, ker si imel moznost ogleda.. Torej predvidevam, da pride zate v postev kaksen pavsal, recimo 9 eur na mesec..
Default avatar

bi znal kdo

Preselitev je napisal/a:
Bi znal kdo to razdelat?
Kaj pa zdaj?
Po zakonu se moraš preseliti.
Aha. Super. Potemtakem mi je RTV dolžan zagotoviti prebivališče v tem obsegu nekje v radiju 2 km od Kolodvorske- da bo ziher signal.