Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj si ženske najdete moža in narediti otroke, če nimate namena gospodinjit?

Zakaj si ženske najdete moža in narediti otroke, če nimate namena gospodinjit?

Tam se kregajo, kako je žena moža in otroke pustila pri miru, pa si je mož opral sproti, ko je rabil itd.
Kaj ste pa pričakovale od moža?
Moj recimo mi zrihta avto, tehnični, dela v garaži, popravlja, če se kaj pokvari, dela zunaj … Jaz pa pač bolj gospodinjim, kuhan, perem, likam. Ne predstavljam si, da bi šla zamenjati oljni filter ali svečko na avtu, menjala vse 4 gume, popravljala vodovod, …

Avto popravlja mehanik, vodovod pa vodovodar.

Ha,ha… lepo sta si razdelila, ti pereš in kuhaš vsaki dan ali skoraj vsaki dan on pa 2x letno gume menja. res enakovredno porazdeljena dela, pa svečke, žarnica… res ima ded dela.

Bravo on!!!!

Avto popravlja mehanik, vodovod pa vodovodar.
[/quote]

babnico pa je.be jeb.ač ☺☺☺

ju knou d dril …

Zakaj si moški najdete žensko in naredite otroke, če ne morete finančno poskrbet za njih, da morajo še ženske v službo hodit?
Včasih so imeli dovoljenje za poroko in razplod samo prevzemniki gruntov, ostali so bili neporočena nerazplojena delovna raja. Sedaj pa bi že vsak dedc z minimalcem rad seksal.

Jaz pa “moram” biti poleg tudi ko olje doliva pri avtu in kaj popravlja 🙂
Mi smo radi skupaj. Kar pomeni, da ko kuham je poleg, mi gre kaj iskati, pobriše ali pač samo sedi in govori.
Ko se pospravlja vsak pospravlja svoje – otroka sobe, mož garažo in klet pa kak hodnik, jaz ostalo. Ura in smo konec…
Edino kar se ne pritakne je likalnik – je raje pomečkan (v resnici ne vidi nekega + v tem, da se lika) in pa pralni stroj raje pusti pri miru (ko sem bila v bolnici pa je tudi obleke dal prati in posušiti).
Ko se ti ne da, se ti ne da.. tako da kak dan v stroju ostane pomita posoda, obleke v škafu, prah na policah…

Jaz sem sploh ekstra čudna. Vsake toliko vzamem prav dopust, da naredim generalko po hiši. Da sem sama in v miru.

hahahaha, tebe pa tvoj mož na suho nateguje. Vse kar si naštela pri avtu mu naredi mehanik, razen če še vedno vozite fičkota. A vodovod vsak mesec popravljate? Pri nas smo v 25 letih imeli eno samo popravilo, pa še to brez vodovodarja ni šlo.

Avto popravlja mehanik, vodovod pa vodovodar.
[/quote]

No, ne povsod. Mi vodovodarja kličemo, če je res kaj hujšega (voda pušča), drugače pa odtoke jaz čistim oz. odmašim, napeljave okoli lijakov mož.

Avto popravlja prijatelj a pomočjo moža. Je pol ceneje.

No, ne povsod. Mi vodovodarja kličemo, če je res kaj hujšega (voda pušča), drugače pa odtoke jaz čistim oz. odmašim, napeljave okoli lijakov mož.

Avto popravlja prijatelj a pomočjo moža. Je pol ceneje.
[/quote]

Saj mi tudi – čistimo odtoke, menjamo kotličke, kakšno cev ali koleno od umivalnikom, tudi pipo, če ni prevelik kunšt. Delava oba, ni nič groznega.
Avto je pa zdaj skoraj nemogoče sam rihtat, še žarnice se v večini novejših avtov že skoraj ne da sam zamenjat. Prijatelja pa nobenega takega :))

Saj mi tudi – čistimo odtoke, menjamo kotličke, kakšno cev ali koleno od umivalnikom, tudi pipo, če ni prevelik kunšt. Delava oba, ni nič groznega.
Avto je pa zdaj skoraj nemogoče sam rihtat, še žarnice se v večini novejših avtov že skoraj ne da sam zamenjat. Prijatelja pa nobenega takega :))
[/quote]

Ja dobre mojstre je dobro imeti za prijatelje 🙂 🙂

Iz teh gospodinjskih del se dela cela znanost no. Pa saj verjetno bi jaz tudi delala znanost, če bi bil partner len in nesposoben. Ker pa se loti vsega in svašta, pa je itak ves čas nekaj za delati. Bolj me moti obutek, ki ga ima, da moram biti v bližini. Ko me 103tjič pokliče v 15 minutah (da kaj prinesem ali pridem pogledati) sem resnično že morilsko razpoložena 🙂 🙂

Ma ti si ena trapa. Jaz sem pri avtu že vse to šla sama menjat. Kaj pa imaš pri tem za “znat”? Avto odpelješ k mehaniku in greš na kavo, dokler ne konča z delom. In prav tako naredi tvoj mož, le da namesto kave rukne pivo ali dva. A misliš, da sam šraufa po avtu? Daj no daj. Kaj pa ko zunaj ni dela? Se ti valja po kavču cele dneve in te gleda, medtem ko ti hitiš z vsemi opravili?

Ja dobre mojstre je dobro imeti za prijatelje 🙂 🙂

Iz teh gospodinjskih del se dela cela znanost no. Pa saj verjetno bi jaz tudi delala znanost, če bi bil partner len in nesposoben. Ker pa se loti vsega in svašta, pa je itak ves čas nekaj za delati. Bolj me moti obutek, ki ga ima, da moram biti v bližini. Ko me 103tjič pokliče v 15 minutah (da kaj prinesem ali pridem pogledati) sem resnično že morilsko razpoložena 🙂 🙂
[/quote]

Točno iz tega razloga midva večino takih stvari delava skupaj. Včasih eden dela, drugi je držurni podajalec in držalec, drugič pa zamenjava :))
Bolj mi gre na jetra njegova natančnost – ko sem jaz že zdavnaj zadovoljna in bi že zdavnaj končala , on še kar nekaj meštra 🙂

Če imata potem oba približno isto časa za peglat kavč, je vse v redu. Če pa on mirno leži z daljincem na birbauhu ali naslonjen na avto s piksno v roki modruje z vsakim sosedom, ki ima pet minut časa, medtem ko ti kuhaš, pomivaš, obešaš perilo, likaš, pospravljaš posodo, brišeš prah, sesaš, pometaš, preoblačiš posteljo, drgneš banjo, drgneš WC za njim … potem pa z vajino delitvijo dela ni vse v redu.

Točno iz tega razloga midva večino takih stvari delava skupaj. Včasih eden dela, drugi je držurni podajalec in držalec, drugič pa zamenjava :))
Bolj mi gre na jetra njegova natančnost – ko sem jaz že zdavnaj zadovoljna in bi že zdavnaj končala , on še kar nekaj meštra 🙂
[/quote]

hahaha ja natančnost.. poznano ja.

Veš kaj pomaga? Jaz grem pospravljat. Slušalke v ušesa in sesalec. Ni šanse da me prikliče, da bi me pa vsake 2 min pršel pocukat za rokav, se mu pa ne da 🙂

hahaha ja natančnost.. poznano ja.

Veš kaj pomaga? Jaz grem pospravljat. Slušalke v ušesa in sesalec. Ni šanse da me prikliče, da bi me pa vsake 2 min pršel pocukat za rokav, se mu pa ne da 🙂
[/quote]

Ma jaz rada delam z njim. Včasih se nareživa ko mačka, predvsem zaradi različnih pristopov k problemu :)) (kako najti sredino stopnic s pomočjo nihala, doktorska disertacija ) :)))
(aja, ne me vprašat kako, jaz tega še zdaj ne razumem)

Ma jaz rada delam z njim. Včasih se nareživa ko mačka, predvsem zaradi različnih pristopov k problemu :)) (kako najti sredino stopnic s pomočjo nihala, doktorska disertacija ) :)))
(aja, ne me vprašat kako, jaz tega še zdaj ne razumem)
[/quote]

hahaha z nihalom?

Jaz pa sem ala MacGyver. Vse popravim s selotejpom, potem pa ko ima končno čas, da pogleda in popravi, raje odmaglim kam… to je toliko enega govora o tem.. 🙂 🙂

hahaha z nihalom?

Jaz pa sem ala MacGyver. Vse popravim s selotejpom, potem pa ko ima končno čas, da pogleda in popravi, raje odmaglim kam… to je toliko enega govora o tem.. 🙂 🙂
[/quote]
vsak cgn je ponosen na svoje cgane

Ja z pa dela skoraj vse pa nič nisem vreden še za sex ne dobim.
Kje je tukaj poštenje in pravičnost?
Jo ni.

Saj mi tudi – čistimo odtoke, menjamo kotličke, kakšno cev ali koleno od umivalnikom, tudi pipo, če ni prevelik kunšt. Delava oba, ni nič groznega.
Avto je pa zdaj skoraj nemogoče sam rihtat, še žarnice se v večini novejših avtov že skoraj ne da sam zamenjat. Prijatelja pa nobenega takega :))
[/quote]
Če si trotel potem je res najbolje da rečeš da tega pa tega ne znam .
Doma delam in popravim vse ker sem elektro tehničen tip in mi zadeve ležijo od hiše ,gradne pa do avtomobilov.
Pa kakšne loleke in budale imate ve doma da ne znajo nič popravljat sram vas je lahko.
A vtikat v vašo ga pa znajo?????????????????????
Morda tudi za to potrebijejo serviserja.

Tudi ostali so se morali razmnoževat ker je bilo treba pridelati delovno silo. Poleg tega se je moralo delat otroke na zal9go, ker jih je več ob porodu on malo kasneje pomrlo.

1. ☺

Delovno silo na kmetiji so predstavljali samski mlajši bratje in sestre, ki so bili za hlapce (koliko jih niso uspeli pomožit/oženit na kake grunte) in pa kasneje otroci najstarejšega sina.


Sedaj bi pa že vsaka baba z minimalcem (ali celo brezposelna) rada imela otroke.


Sedaj bi pa že vsaka baba z minimalcem (ali celo brezposelna) rada imela otroke.
[/quote]

Ja kako pa? Edino pravilno. Če baba hodi v službo, je ničvredna feministka. Če pa hoče bit doma, gospodinjit in biti mati, vam pa spet ni prav. Kaj bi radi? Včasih je dedec preživljal družino. Danes morajo vsem babe reševat rit in služit svoj denar. V zahvalo je še popljuvana.


……………….moderatorska provokacija……………………….

New Report

Close