Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

koga od Monk ali Monovcev bi radi spoznali?

Default avatar

zakaj nočete povedati

Naj me že en sezuje je napisal/a:
zakaj nočete povedati je napisal/a:

a je Viharnik?😁
Mogoče je. Kaj vem koliko različnih vzdevkov ima :) Ta, ki ga jaz omenjam se drži bolj v ozadju z vzdevkom iz katerega meni piše. Ampak velikokrat neprijavljen, ga prepoznam po prepotentnem nastopu.
eni in isti imajo registriranih več vzdevkov, na forum pišejo pod enim, ostala pa uporabljajo za pecanje monkelj?
Čisto možno je.
Default avatar

Prešeren oče

zakaj nočete povedati je napisal/a:
Naj me že en sezuje je napisal/a:

Mogoče je. Kaj vem koliko različnih vzdevkov ima :) Ta, ki ga jaz omenjam se drži bolj v ozadju z vzdevkom iz katerega meni piše. Ampak velikokrat neprijavljen, ga prepoznam po prepotentnem nastopu.
eni in isti imajo registriranih več vzdevkov, na forum pišejo pod enim, ostala pa uporabljajo za pecanje monkelj?
Čisto možno je.
Da nisi padla na Veselega očeta??? Tip je psiho!
Default avatar

tajanstveni

nikogar, ker niso resnicni.
Default avatar

Popay

qurbarija, nč ne bo z žurom, nism nč zadel na jack potu, dve številke sem fulal za 1mm. dve za 4 in 6mm, peto pa za 1cm, jebat ga, aja tiste dodatne spodej sm pa eno zadel uuuu nulo, drugo sem pa fulal za en cent pa pol....
Mogoče zato, ker sem srečko kupil v pondelk, drug teden jo bom kupil v torek, tako, da žur veeerjetno bo drug teden, hehe.. sm je pa škoda, da ne bom videti katera od Mon- ovk je Dancing Queen...

Default avatar

resničnost

Tudi Bog ni resničen.
Default avatar

misst

Popay je napisal/a:
qurbarija, nč ne bo z žurom, nism nč zadel na jack potu, dve številke sem fulal za 1mm. dve za 4 in 6mm, peto pa za 1cm, jebat ga, aja tiste dodatne spodej sm pa eno zadel uuuu nulo, drugo sem pa fulal za en cent pa pol....
Mogoče zato, ker sem srečko kupil v pondelk, drug teden jo bom kupil v torek, tako, da žur veeerjetno bo drug teden, hehe.. sm je pa škoda, da ne bom videti katera od Mon- ovk je Dancing Queen...

Neeeee, kaj res?!!! A šit!! Jst sm si pa že outfit zbrala, pa plesne čeveljce, pa na koreografiji sem intenzivno delala dan in noč...a to pomen, da tud torbic ne bo, al kaj? Ne, no, ko že misliš, da ne more bit huj. Čak, a s striptizerjem tud nič ne bo?? Na, zdej se mi je pa kar solzica utrnila...
Default avatar

Tara_S

Zdaj moram odpovedati rezervacijo torbice. :-(
Default avatar

misst

Tara_S je napisal/a:
Mislim, da tolk žensk, kot jih bo Popay danes razočaral, jih pa ni v celem življenju...
Default avatar

Tara_S

misst je napisal/a:
Tara_S je napisal/a:
Mislim, da tolk žensk, kot jih bo Popay danes razočaral, jih pa ni v celem življenju...
Jap.
Default avatar

peterček

Lepi fant Michael je napisal/a:
Jaz priznam, da nikogar drugega kot Viharnega! Vsakič, ko preberem kakšen njegov post, me kar zaščemi in se moram takoj zadovoljit (no, če sem le doma). Tak mačo je, obožujem ga. Kako vehementno vsakemu pove, kar mu (ji) gte! Zelo pameten je, skratka, pravi moški.

Občudujem ga! Vesel sem, da tako kot jaz tudi on ne mara žensk.
Jaz tudi viharkota. On je naš.
Default avatar

Popay

Ej, ma res se opravičujem, kaj čes, tako to je, še Bog Mon-a mi ni hotel pomagat pri tapravih številkah...., maaa, ni problema, bom za drug teden kupil v torek srečko, tako, da vse še bo..., ima Boga, če ne Mon-a pa tistga gor pol, v glavnem, scenarij ostane ist, torbice in kondomi, hehe, aja pa šlager pjevač seveda.......
Default avatar

ext

misst je napisal/a:
Popay je napisal/a:

Neeeee, kaj res?!!! A šit!! Jst sm si pa že outfit zbrala, pa plesne čeveljce, pa na koreografiji sem intenzivno delala dan in noč...a to pomen, da tud torbic ne bo, al kaj? Ne, no, ko že misliš, da ne more bit huj. Čak, a s striptizerjem tud nič ne bo?? Na, zdej se mi je pa kar solzica utrnila...
A to pomen, da so kürbe tud avt?
Default avatar

misst

ext je napisal/a:
misst je napisal/a:

A to pomen, da so kürbe tud avt?
Evo ga na, še to. Ampak baje da drug petek pa bo!
Default avatar

Sezuta

Naj me en že sezuje je napisal/a:
koga le je napisal/a:
Ene par poznam osebno. Recimo temu, da se eni tukaj predstavljajo kot da so najači, v resnici pa precejšnje nasprotje. Simpatično zavajane samega sebe.
Tudi jaz. En posebej mi je ostal v spominu. Oh in sploh, no koncu pa en čisti japek. Ne piše velikokrat kot registriran. Mogoče ima tudi več nickov.

Čakam na enega, da me sezuje :)
Enega imaš v pasaži nasproti Name, če še sezuva.
Default avatar

sezul te ni

koga le je napisal/a:
Ene par poznam osebno. Recimo temu, da se eni tukaj predstavljajo kot da so najači, v resnici pa precejšnje nasprotje. Simpatično zavajane samega sebe.
Tudi jaz. En posebej mi je ostal v spominu. Oh in sploh, no koncu pa en čisti japek. Ne piše velikokrat kot registriran. Mogoče ima tudi več nickov.

ponavadi je to vzajemno. sezul te najbrž še ni noben, ker tudi ti nisi ena, ki bi sezula drugega.malo s eprej poglej v ogledalo, če imaš že kaj gub, kak zob manjka pa mogoče še podbradek. pri ženskah je ponavadi tako, da imajo zelo nizek prag samokritike in mislijo kaj so, ko se pa z njo srečaš, si pa rečeš, spet sem za brezveze za bencin dal
Default avatar

kaj pa ti

koga le je napisal/a:

očitno imaš tudi ti več nikov, saj to je splošno za tale foru
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Spoznati MON-kljo ali MON-ovca? Ah, kje si pa upam! Prenevarno.
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

Meni sta bila

Meni sta bila zanimiva Bmw in Glanc, inteligenca s humorjem 😂😊
Default avatar

pa ti še piše

koga le je napisal/a:

pa ti še piše, se hoče še kdaj srečati s tabo.
Default avatar

Sushi

Popay je napisal/a:

Jbg, več sreče prihodnjič. Sam če bi pa cel listek izpolnil, bi blo pa 100%😆
Prekajen meso dl cajt gvera;)