Politični čvek

tipicna komunisticna posla

Default avatar

Titov pionir

Ker mi rdecekozci po crki zakona nic ne morejo (saj je ZDR) na moji strani, so me pa zaceli provocirat, podtikat, verbalno nadlegovat, prikrito grozit, unicevat moje imetja ... Se sreca da nimam premozenja. Ker bi mi se to vzeli. Ampak jaz se ne dam. Sem pretrd oreh za njih.
Default avatar

jaka 31

kaj češ povedati, da hodiš nekam na šiht, delat ne maraš, oni tebe morajo plačati več kot ti narediš?
Default avatar

nič nimaš

Titov pionir je napisal/a:
......................pa še tist ti komunisti jemljejo..............
Default avatar

silva 19

Titov pionir je napisal/a:
Bodi previden, da ti ne bodo vzeli še tvoje skoraj edino premoženje, aja trdih orehov. Pazi !!!!!!
Default avatar

Samo veš kaj ti povem

Ko gledam, kako imajo eni papki, ki so do stanovanja prišli skoraj zastonj ob razpadu stare države, zdaj po 2, 3 ali celo 4 flate in veselo kasirajo in profitirajo in bodo kmalu tudi sami brezdelneži, ker bomo mi delali za njih, se mi zdi, da komunistični tretma za njih nebi bil tako slab. Nacionalizacija v nekih normalnih mejah bi bila nujno potrebna. Če bi Luka Mesec imel zdravo mero, bi ga podprl.
Default avatar

nagačeni Lenin

Samo veš kaj ti povem je napisal/a:
Ti si pa očitno do tega svojega pisanja preživel v Leninovem mavzoleju v Moskvi na Rdečem trgu!
Default avatar

Samo veš kaj ti povem

Vse, kar poseduješ, je v tvoji lasti tudi zaradi drugih in če se drugi ne strinjajo, da so eni PRECEJ bolj bogati in živijo 100x bolj razkošno od drugih, potem bo premoženje na svetu pač potrebno porazdeliti.
nagačeni Lenin je napisal/a:
Default avatar

nagačeni Lenin

Samo veš kaj ti povem je napisal/a:
Tipičen levičar, ki mu niso mogli oprati možganov, ker jih sploh nima.
.Privatna lastnina je TEMELJ napredka. Kjer ni privatne lastnine zaradi smešne leve ideologije, je VSESPLOŠNA revščina.