Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste dobili na vaše šole otroke migrantov

ste dobili na vaše šole otroke migrantov

sem gledala te dni zjutraj,ko peljem otroka v šolo.. kar nekaj novih otrok je, pa mame vse zadekane..
So jih verjetno malo porazdelili po šolah ali kako?

Tudi jaz sem jih opazila na naši šoli prvi dan, verjetno pa res bolj v večjih mestih in večjih šolah, na vasi ne. Moja dva otroka zaenkrat nimata novih sošolcev.

Ob kaj vse se spotaknete…


koze retardirane nazadnjaške, ki s tem pljuvajo na vse naše prednice, ki so si izborile pravice in svobodo (do oblačenja, dela, izobrazbe..). Golazen od žensk in moških. Preveč tolerance bo to družbo pripeljalo nazaj v pekel.
[/quote]

Ravno te, ki so pri nas, to želijo – pravico in svobodo. Ker tam, od koder so odšle, tega niso imele, pa čeprav so to želele!
Imate vsaj eno delujočo možgansko celico, da bi vam bile te stvari jasne?


Točno! Spotikajo se in so hkrati ogorčene, ker se gospe z rutami držijo vzvišeno, torej ne komunicirajo s tistimi brez rut.
Kaj torej hočejo? Prisilit jih v klepet ali nagnat iz njihovega vidnega polja?


bosanke in kosovarke, ki so naenkrat postale ortodoksne musličke. Seveda pri tem veselo molzejo slovensko socialno. Ne more nič delat, ne zna jezika..Slovenska država pa subvencionira to zadekano golazen in njih potomce. Joj kaki bedaki s(m)o. Zakaj niso ostali doma, če jim je tok fina njihova vera in kultura? Ne, oni bi molzli in srali pri nas ter se hkrati smejali v brk naši zabitosti in forsirali svojo kulturo, vero in običaje (oblačenje, brez svinjine..punčke sigurno ne v kopalke v šoli v naravi , ne sme sedeti poleg fantka itd itd). Kolikor preziram njih preziram tudi slovenski narod in odločevalski vrh, ki to dopušča. Sprejeli smo Trojanskega konja in požrli nas bodo od znotraj. Ne rabimo čakat na vpade samo, da jih bo dost bo dovolj en poziv, da nas požrejo odznotraj.
[/quote]

Nisem še slišala za kakšen primer forsiranja pri nas. Ti si?


SEM. Pri nas v razredu en sam muslić iz Bosne. Mama lenuhinja poseda pred blokom cele dni. Zanikrna. Delala seveda ne bo. Na srečo je še niso našli sponzorji, ki talajo novce, če zarutana promovira njihovo kulturo. In ta revež je iz razreda izobčen, ker ne sme imeti malice s svinjino. Se pravi ko so pizze ali štručke za malico samo za njega pride kos margerite. Pa ni edini na šoli. Muslič poročil Slovenko. Vsi trije otroci obvezno brez svinjine. Pa tudi ona ni zarutana. Tega je ogromno. In ne pričakuj, da pa zarutanke ne bodo zato, da njihov otrok ne sme uživat svinjine. Tako se začne. Konča pa tako, da ženske ponovno postanejo neizobražene, pretepane, zakrite..ker to MI dopuščamo.
[/quote]

Ne, nisi razumel. Sprašujem za primer, ko si ti (ali katerikoli domačin) forsiran v nekaj, kar ne želiš zaradi njih. Izmišljevanja pri prehrani so danes tako pogosta, da tista svinjina gor ali dol ni nič posebnega, Drugi so pa vegetarianci, pa veganim, pa breglutensko, pa brez mlečnih izdelkov pa ne vem kaj še vse.


SEM. Pri nas v razredu en sam muslić iz Bosne. Mama lenuhinja poseda pred blokom cele dni. Zanikrna. Delala seveda ne bo. Na srečo je še niso našli sponzorji, ki talajo novce, če zarutana promovira njihovo kulturo. In ta revež je iz razreda izobčen, ker ne sme imeti malice s svinjino. Se pravi ko so pizze ali štručke za malico samo za njega pride kos margerite. Pa ni edini na šoli. Muslič poročil Slovenko. Vsi trije otroci obvezno brez svinjine. Pa tudi ona ni zarutana. Tega je ogromno. In ne pričakuj, da pa zarutanke ne bodo zato, da njihov otrok ne sme uživat svinjine. Tako se začne. Konča pa tako, da ženske ponovno postanejo neizobražene, pretepane, zakrite..ker to MI dopuščamo.
[/quote]

Ubogo dete, ki ne sme/noče jesti svinjine. Je pa zanimivo, da ni nobenega vegana, ki sploh ne je nobenega mesa. Ali pa te tak ne bi motil? (No, tako ali tako ni noben tak nobena motnja zate, ti se le spotikaš obnje)

– So na vaši šoli kaki migranti?
– Ne, na naši šoli so samo otroci.

Očitno se spet obetajo takšni časi
[img]http://www.rhodesjewishmuseum.org/wp-content/uploads/2009/05/boy-with-star.jpg[/img]

In temu vsi, ki rovarite čez migrante prispevate. Generacije za nami pa bodo izkopavale kosti in se čudile, kako smo bili lahko tako kruti do sočloveka. Zgodovina se ponavlja.

17 otrok od tega trije romi.
Migrantskih otrok ni, je pa v bližjem večjem mesto ogromno albanskih otrok. Tudi sama opažam povečano število zavitih žensk.

Hvala za tvoj post!
Še je upanje za vse nas.

Ubogo dete, ki ne sme/noče jesti svinjine. Je pa zanimivo, da ni nobenega vegana, ki sploh ne je nobenega mesa. Ali pa te tak ne bi motil? (No, tako ali tako ni noben tak nobena motnja zate, ti se le spotikaš obnje)
[/quote]

ti se pa ob nikogar ne spotakneš??


Natanko tako!
Migracije so bile in bodo.
Je ni družine v Sloveniji, ki ne bi imela daljnih ali bližnjih sorodnikov kjerkoli v Ameriki, Avstraliji ali kje drugod.
Tudi to so bile migracije!

Ravno te, ki so pri nas, to želijo – pravico in svobodo. Ker tam, od koder so odšle, tega niso imele, pa čeprav so to želele!
Imate vsaj eno delujočo možgansko celico, da bi vam bile te stvari jasne?
[/quote]

Ne nimajo niti ene delujoče celice. Ne le, da te ženske tam nimajo nobenih pravic, tam tudi doma nimajo več. Ena zgoraj piše, da bi jih poslala domov. Če bi ga imela in bi bil varen za njene otroke, ga ne bi zapustila. Ampak to dopovedat našim, vsega polnim ritim, enostavno ni mogoče.


SEM. Pri nas v razredu en sam muslić iz Bosne. Mama lenuhinja poseda pred blokom cele dni. Zanikrna. Delala seveda ne bo. Na srečo je še niso našli sponzorji, ki talajo novce, če zarutana promovira njihovo kulturo. In ta revež je iz razreda izobčen, ker ne sme imeti malice s svinjino. Se pravi ko so pizze ali štručke za malico samo za njega pride kos margerite. Pa ni edini na šoli. Muslič poročil Slovenko. Vsi trije otroci obvezno brez svinjine. Pa tudi ona ni zarutana. Tega je ogromno. In ne pričakuj, da pa zarutanke ne bodo zato, da njihov otrok ne sme uživat svinjine. Tako se začne. Konča pa tako, da ženske ponovno postanejo neizobražene, pretepane, zakrite..ker to MI dopuščamo.
[/quote]
Tudi pri nas doma nikoli nismo jedli svinje, pač ni bila to praksa in to sem prenesla na otroka. Noben ne je svinje. Tudi školjk ne jemo, ker se to pač ni jedlo pri nas doma. Pa nismo muslimani
Zabit ne gratas zato ker ne ješ svinje, zabit si zaradi drugih stvari
Če bi bila samo svinja problem bi bil svet res enostaven, svinja je se najmanjši problem


Tudi pri nas doma nikoli nismo jedli svinje, pač ni bila to praksa in to sem prenesla na otroka. Noben ne je svinje. Tudi školjk ne jemo, ker se to pač ni jedlo pri nas doma. Pa nismo muslimani
Zabit ne gratas zato ker ne ješ svinje, zabit si zaradi drugih stvari
Če bi bila samo svinja problem bi bil svet res enostaven, svinja je se najmanjši problem
[/quote]

saj fore okrog svinjine in školjk so v osnovi židovske. Samo noben muslič ne ve, da morske pice tudi ne bi smel žreti, sedaj so na udaru samo prašički. Pa še en kup prepovedi je, samo niso tako fensi kot piščančji zrezki.

Hvala za tvoj post!
Še je upanje za vse nas.
[/quote]

Podpis.


Res je, vsako ščuvanje k sovraštvu vodi v novo vojno. In ščuvanje je nedopustno početje, nevredno človeka. Zamislite se, kaj počnete vsi vi, ki ščuvate proti soljudem. Kdor seje veter, žanje vihar.

Ubogo dete, ki ne sme/noče jesti svinjine. Je pa zanimivo, da ni nobenega vegana, ki sploh ne je nobenega mesa. Ali pa te tak ne bi motil? (No, tako ali tako ni noben tak nobena motnja zate, ti se le spotikaš obnje)
[/quote]
imamo vegetarijanski menu ampak na tega ni naročen. On lahko (in mora) jest meso samo NE svinjine. In se mu prilagajajo. Torej gre za posebno/tretjo muslimansko prehransko vejo. Tistemu, ki pa NE je brokolija se pač ne. Štekaš point????? Gre za vrivanje VERE v slovenske šole, ki pa je zapovrh še tujerodna!!

sedi, cevk..

če na vprašanje:
ali je v potoku kaj postrvi..
odgovoriš..
da..v potoku so vse ribe..
odgovor seveda ni nepravilen..
po vsebini pa je NAPAČEN..ker ne sprašujemo po ribah ampak po vrsti ribe..

tako da takale sprenevedanj in podtikanje, seveda sodijo.. nekam..

a je kaj narobe z vprašanjem ..
a je kaj: Hrvatov, popravcev; levorokih… v razredu??..

a pa vi sploh dojemate, kam prihajamo, če so že vprašanja problem!


Natanko tako!
Migracije so bile in bodo.
Je ni družine v Sloveniji, ki ne bi imela daljnih ali bližnjih sorodnikov kjerkoli v Ameriki, Avstraliji ali kje drugod.
Tudi to so bile migracije!
[/quote]
naša družina nima nikogar drugje.

Kaj zdaj je edini ali ni edini?


Res je, vsako ščuvanje k sovraštvu vodi v novo vojno. In ščuvanje je nedopustno početje, nevredno človeka. Zamislite se, kaj počnete vsi vi, ki ščuvate proti soljudem. Kdor seje veter, žanje vihar.
[/quote]

Nekaj o ščuvanju je lepo pojasnjeno v videoposnetku posnetem s skrito kamero. Zelo nazorno in zelo poučno. Vredno ogleda in poslušanja.

Link dam pa drugič.

ne bom tiho

>Aja, si gledala? Si potomka ene od tistih punc, ki so se me lotile, ko sem pred 40 leti prišla na centralno šolo iz 20 km oddaljene vasi, pa so me te vsak dan odrivale, vreščale, da smrdim po kravah, se mi posmehovale? 20 km proč sem živela, pa so se me lotevale, da sem tujka!

Moji otroci so v zadnjih 20 letih zamenjali tri države, bili smo v jugovzhodni Aziji, zahodni Evropi in severni Afriki. Vsepovsod smo bili v okolju prijazno sprejeti, otrok niso nikjer izključevali iz razreda. Ko smo se pred dvema letoma vrnili v Slovenijo, pa imamo težave na ulici s tremi “klenimi Slovenci”, ki si lastijo javni prostor in naše zasebno zemljišče, pošteno kupljeno. In ko smo lani gostili prijatelje iz Tunizije, zdravnico in doktorja elektrotehnike, tri otroke študente, ki so skupaj trikrat bolj izobraženi od dotičnih Slovencev, med drugim govorijo po tri jezike gladko, se je eden od teh sosedov obrnil proč, ko smo ga pozdravili na cesti, in pljunil za nami …


želel zaradi pritiskov musličev SFORSIRAT, da na šoli ne bi kuhali več svinjine….A bo dovolj? naj nadaljujem?
Torej smo bili normalni sforsirani v nekaj, kar ne želimo in ni normalno za našo družbo, kulturo in okolje. z veliko muke smo tega raznatelja prizemljili. prepričan sem, da samo začasno, ker je eno tako revše kot ti….pač žaba v loncu mrzle vode na prižganem kuhalniku.
[/quote]

! Treba se je boriti za pravice, ki so nam že bile izborjene. Tako kot se oni za svoje samo da NA NAŠIH TLEH ?!?!

New Report

Close