Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubav je na selu

ljubav je na selu

Ljubav je na selu gledam. Joj. Nikolina in Jovica, onadva sta osebi s posebnimi potrebami?

Gledam včasih kakšne traparije, a te pa na srečo ne. 🙂

Večina teh tekmovalcev je defektna. Nikolina se nikoli nebi prijavila v ta šov, če bi bila normalna. Ko odpre usta in pokaže tiste grde zobe, me prime srat.

nova
Uredništvo priporoča

Nekje sem brala, da ona v bistvu JE oseba s posebnimi potrebami. Menda se Hrvaška razburja, kako lahko televizija take osebe izkorišča za šov.

Vem, to sem brala tudi jaz. Ampak katera je ta oseba?

A res to kdo gleda? A to je hrvaška verzija? A pri nas je tudi- slovenska?

Obožujem Miljenka, ki je iz bližine Dubrovnika. On je res en svetski človek z velikim srcem. Iskren pošten in čustveno rezerviran.
Zdi se mi bister in delaven človek in me čudi, da se je prijavil na ta šov.
Prijavila se mu je ženska, ki je “upala”, da je to en “zavrt” človek, ki ne zna misliti s svojo glavo in da bo ona zaživela na njegovem posestvu kot “gazdarica”, a ji je hitro povedal svoje.

Menda sta se celo poročila in živita skupaj na kmetiji.
Sta pa res zanimiv par. Rahlo moten.

Jaz pa sem brala, da to on govori, baje celo laže, da je noseča, ona pa je potem za javnost dala izjavo, da že dolgo nista več skupaj, niti v stikih, da je zanjo to bilo bolj tako, šov, on pa se noče sprijaznit.

Glede na to, da sta poleg članka na sliki bila prav Nikolina in tale njen, sklepam, da je eden od niju.

To se nanaša na Lucijo, ki je že odšla domov. Bila je od Jovice. Se strinjam, da ni Nikolina nič boljša.

Meni se je na začetku tudi zdel zelo ok, še simpatično mi je bilo, da pri teh letih išče partnerico. Na koncu se je pa izkazalo, da je že od začetka vedel, da noče nobene. Če torej partnerice sploh noče, kaj je iskal v šovu? Očitno slavo.

Nikolina je pustila Josipa pred celo Hrvatsko

Vaš link

Meni pa je žal Hrvoja.
Sandra res ni zanj.
Škoda, ker sem poročena. 🙂

Meni se je na začetku tudi zdel zelo ok, še simpatično mi je bilo, da pri teh letih išče partnerico. Na koncu se je pa izkazalo, da je že od začetka vedel, da noče nobene. Če torej partnerice sploh noče, kaj je iskal v šovu? Očitno slavo.
[/quote]

to sem tudi jaz pomislila. pa ni ravno prijazen stric. 🙁

Vatroslav Tijan je našel partnerico v Valentini. Ona oddaja apartmaje, on pa skrbi za hrano za goste.
Imata že hčerko.
On je našel kar je iskal ona pa se je preselila iz Međugorja, kjer je imela grenko izkušnjo.

Punca, ki se dela norca iz fanta, ki ji verjame in je podobne pameti kot ona.
Mislim, da je Nikolina pevka, deklica za vse, predvsem pa za denar.
Ker je zelo samozavestna, ni pa preveč na ti s pametjo, ima od zadaj nekoga, ki jo vodi v ta posel.


Zdravljeni narkoman.

Ja, pa Lana se je zarocila in rodila puncko.

Ne, nista osebi se posebnimi potrebami, je pa oddaja namenjena za ljudi s posebnimi potrebami in se nastopajoči samo prilagajajo publiki, da jih lažje razume.

Včeraj sem malo gledala. Škoda se mi je zdelo, da so potem tisto neko razčiščevanje in prepiranje posneli in predvajali. Lahko bi lepše zaključili. Saj so zaključili, ne?

Po tvojem mnenju je oddaja namenjena ljudem s posebnimi potrebami. Torej je negledljiva za ljudi brez posebnih potreb.
Oddaja poteka že deseto leto, vendar je Slovenija ni prikazovala.
Glede na to, da je v oddaji ogromno lepot Hrvaške, mislim, da je televizija uporabila prikaz naravnih danosti kot odlično promocijo za hrvaški turizem.
Poleg tega pa spleta prijateljstva med ljudmi, ki pripadajo različnim slojem.

Sem gledala. Oseba s posebnimi potrebami naj bi bila Lucija, meni se pa zdi, da sta to tudi Nikolina (grozna je) in malo tudi Josip.

Kar me je še začudilo: Nadin! Pa kako se lahko tako ponižuje, če pa je iz aviona videt, da Dariu ni do nje, ona pa še kar rine vanj, da če so kake šanse …. uboga punca, no …

Hrvoje, jasno da se mu ne da prenašat Sandrinih izpadov, komu bi se pa dalo?? Ženska je obup. Ampak tista druga, Tanja, je pa tudi že na pogled, ne vem, če zapita, zakajena, skratka. od njegovih je bila še najboljša starejša Sandra. Lana je tudi ok, ampak ona je premlada zanj.

Grdo se mi je zdelo, kako je tista Mara ali kaj je že govorila, da so bile pri Miljenku lačne. Še hujše: prišel jih je iskat s starim avtomobilom in njej je bilo nerodno se peljati z njim. Halooo?? A zdaj naj kupi nov avto za jo prist iskat?? Grozna ženska.

A misliš, da bi bila kaka razlika, če bi jo prišel iskat v starem bmwju in ne s staro kio?🤣

A misliš, da bi bila kaka razlika, če bi jo prišel iskat v starem bmwju in ne s staro kio?🤣
[/quote]

A ni bil golf? 🙂

New Report

Close