Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jehove priče – izpoved dekleta na Preverjeno

Jehove priče – izpoved dekleta na Preverjeno

Ker sem tudi sama imela zelo negativno izkušnjo z Jehovimi pričami (ne, niso tako dobri in pošteni), me ta zgodba niti ne pretrese tako zelo, čeprav me vseeno, razumem pa surovost teh ljudi, čeprav so lahko na videz zelo prijazni:
Žalostno!

Zelo rada bi si ogledala celoten prispevek pa zal ne morem, ker sem v tujini…

Naslov članka napišite… ker ne odpira

Res so extra “pacienti”. Zagotovo, doživeto:(

Tako gnusni, kot je duhovščina RKC niso nobeni. Pa tudi z leti sem sem se naučila, da solzavim zgodbam na TV ne verjamem več.
Vsaka zgodba ima dve plati. Ni vedno tista televizijska taprava.

https://www.vecer.com/temacne-skrivnosti-jehovovih-pric-v-javnost-prisli-dokumenti-o-zlorabah-otrok-10054263
Niso tile nič manj nevarni…ŠE BOLJ POTUHNJENI:((


Žal…lahko ti samo potrdim, da je deklica povedala čisto resnico. Sem namerno šla pogledat prispevek. Imam v sorodstvu štiri družine v tej verski skupnosti in mi je “resnica” dobro poznana. Pa to še ni vse, še veliko bi se dalo povedati:(

https://www.blogger.com/profile/16786011686422265182

Zanimivo, identično, resnično, žalostno


Žal…lahko ti samo potrdim, da je deklica povedala čisto resnico. Sem namerno šla pogledat prispevek. Imam v sorodstvu štiri družine v tej verski skupnosti in mi je “resnica” dobro poznana. Pa to še ni vse, še veliko bi se dalo povedati:(
[/quote]

Zanimivo, tudi jaz imam v družini Jehovove priče, mene to ne zanima. A niti pod razno se v tej družini ne dogaja nič čudnega. Nasprotno, ko smo rabili kakršno koli pomoč, so prišli med prvimi.
Nimam nič grdega za povedati.

Če bi ljudje vedeli resnico, kako nevarna sekta je to, eni jih imajo za kult, bi jih že zdavnaj zravnali z obličja zemlje. Malo več bi morali pisati o tej sekti, kot piše v enem mediju, uspeli so se modernizirati, gibljejo se med nami, navadno oblečeni, nekoliko vsiljivi in opravljajo svoje satansko poslanstvo. Okrog leta 2000 je bil na netu Izobčeni strežnik, zgodbe ljudi, ki so se ujeli v mrežo te sekte, a ga je organizacija uspela ukiniti, velika škoda, ob prebiranju in izpovedih ljudi te postane strah, strah teh ljudi.

Kaj pomeni navadno oblečeni? Kako pa naj bi se oblačili?

Punca pa si je zaželela 5 minut slave. Glupa oddaja, ki se po kakovosti kosa z glupim tednikom, tudi novinarki so po izgledu nikakršni. Stari baburi, fuj

Kaj pomeni navadno oblečeni? Kako pa naj bi se oblačili?
[/quote]

vzameš dobesedno, potem res ne moreš razumeti. Na zunaj živijo kot ostali ljudje, delujejo zelo prijazno, pripravljeni so pomagat ljudem v stiski, imajo svoja srečanja v posebnih dvoranah, a je vse zaigrano, vse eno samo sprenavedanje in nikoli se ne predstavijo, da so Jehovove. So zelo zaprta skupnost, v bistvu se smejo družiti samo med seboj, imajo se za nekaj več….brskaj po netu, veliko piše..
In če srečanje s to sekto še doživiš, te nikoli ne pustijo v miru…

Verjetno ji je zmanjkalo denarja, pa je za primeren honorar malo popljuvala. Jutri bo to pozabljena zgodba, ker imamo ljudje resne probleme za reševat. En kup študentarije je v Ljubljani in sigurno se vsi ne razumejo s starši. Samo eni imajo nekaj pameti in se ne vlačijo po tv za malo slave.

Fuj, kakšno smrdljivo govno moraš biti, da napišeš takšno svinjarijo? Da omejenosti (za katero sicer nisi kriv), ne omenjam…. lol

Fuj, kakšno smrdljivo govno moraš biti, da napišeš takšno svinjarijo? Da omejenosti (za katero sicer nisi kriv), ne omenjam…. lol
[/quote]

Preberi svoj zmazek za seboj in preštej žaljivke. Potem ti bo jasno, kdo je pravzaprav g***

Sam, da so muslimani normalni ane, ker pri njih se pa nič takega ne dogaja….

Muslimani se itak že med seboj pobijajo, ker imajo tudi veliko sekt. Religija je največje zlo. Vprašanje koliko so tudi Biblijo spremenili, da bi ljudje bolj verovali. Vse je laž.

Preberi svoj zmazek za seboj in preštej žaljivke. Potem ti bo jasno, kdo je pravzaprav g***
[/quote]

Ko neko zmešano in sovraštva polno govno začne ob takih tragedijah govoriti o “levakih” in podobnih bedarijah, človek ne more napisati ničesar drugega kot to, da ste RES en dr.ek od dr.eka. Žal!
Sram naj te bo.

Saj so kristjani, torej nič nepričakovanega.

Ljudstvo, v 21. stoletju smo! Ni treba imeti genialnih možganov, da imaš dostop do vseh informacij. Celo samo z 90 pikami ti mora biti jasno čemu služijo in so služile vse mogoče in nemogoče religije, kulti, sekte ideologije in podobne pleve. Pokoritvi ovac in posledično čim izdatnejšemu izkoriščanju ter molzenju denarja iz njih.
Hudo mi je, ko pomislim, da živijo milijarde ljudi, ki niso sposobni živeti sami ampak rabijo celodnevno vodstvo razno raznih “pastirjev”. Kaj je že zapisal naš dobri Frence: “Kako strašna slepota je človeštva…”

Glupi odgovori na glupo temo glupega portala. Od tovarišc na RTV pa tako ni za zgubljati besed. Samovšečne starke, ki so
prepričane, da premorejo vso pamet sveta in da v oddajah glodalcem predstavijo 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} resnico. Ljudje so res glupo naivni!

Kolikor razumem, punca študira. Torej jo morajo doma podpirati in ji plačevati. Potem ni tako hudo? Zakaj jih potem blati?
Sicer pa jaz mislim tako. Vsak se mora soočiti s posledicami svojih dejanj. In če bi bilo res hudo, bi to na tv povedala pri 19, ne pa zdaj pri 22, ko že študira – res me zanima, s čigavim denarjem. Po moje gre res tukaj za denar, kot pravi ena pred mano. Za honorar so nekateri pripravljeni narediti vse.

NE, Jehove priče NISO KRISTJANI! Kristjani – Kristus – za njih Kristus ni umrl na križu in tretji dan od mrtvih vstal – to je pa bistvo krščanstva.

New Report

Close