Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj otrok je psihopat

Moj otrok je psihopat

Hudoben do konca, mesa se mi, ga lahko dam v rejo? Drugace grem pa u umobolnico

Obrni se na CSD.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Posvetovalni center, psihologi za otroke, pa sebe primi v roko, da ne boš odstopala od začrtanih dogovorov.

nova
Uredništvo priporoča

Hvala, zaenkrat ga imamo locenega od sestrice ker je sadist, ampak ne moremo non stop nadzorovati. Tako ne gre vec

Koliko pa je star ta tvoj otrok. Ali je že najstnik ?
Če je že najstnik, bo težka.

https://www.youtube.com/watch?v=VDVaiwzU8yc

Mene je do kosti presunila tale punčka.
Danes je ob obilni pomoči odrasla v normalno žensko.

In ni hudoben.
Kvečjemu avtist.Te imam pa na sumu, da je provokacija.
Kajti vsi otroci v Sloveniji so pod zdravniškim nadzorstvom.Če bi bilo karkoli, bi odkrili pri psihologu.Pri treh letih ali preden gre v šolo.Najkasneje.
Noben predšolski otrok ni hudoben.
Nekaj drugega bo.

9 let je, hcerka pa 4. Psihologi pravijo da kaze antisocialne znake, resitve nimajo, nic se mu ne da dopovedat, manipulira, do mene je grob, nevem kaj pocne hcerki ampak se ga boji. Mesa se mi od vseh skrbi in obcutka krivde

In ni hudoben.
Kvečjemu avtist.Te imam pa na sumu, da je provokacija.
Kajti vsi otroci v Sloveniji so pod zdravniškim nadzorstvom.Če bi bilo karkoli, bi odkrili pri psihologu.Pri treh letih ali preden gre v šolo.Najkasneje.
Noben predšolski otrok ni hudoben.
Nekaj drugega bo.
[/quote]

Saj je provokacija.

In ni hudoben.
Kvečjemu avtist.Te imam pa na sumu, da je provokacija.
Kajti vsi otroci v Sloveniji so pod zdravniškim nadzorstvom.Če bi bilo karkoli, bi odkrili pri psihologu.Pri treh letih ali preden gre v šolo.Najkasneje.
Noben predšolski otrok ni hudoben.
Nekaj drugega bo.
[/quote]

Seveda je še ena v vrsti bolanih provokacij.

In ni hudoben.
Kvečjemu avtist.Te imam pa na sumu, da je provokacija.
Kajti vsi otroci v Sloveniji so pod zdravniškim nadzorstvom.Če bi bilo karkoli, bi odkrili pri psihologu.Pri treh letih ali preden gre v šolo.Najkasneje.
Noben predšolski otrok ni hudoben.
Nekaj drugega bo.
[/quote]

Seveda, da so hudobni otroci. Malo preberi.

Ženska čuti in ve da je z otrokom nekaj narobe. Asocialen. To zdravniki najprej povedo. Ampak potem so moraš soočiti s to asocialnostijo doma, v šoli. In je ne znaš krotiti.
So hiperaktivni otroci, ki ne dajo miru, nagajajo in delajo nekaj, kar druge jezi. Že zelo majhni otroci.
Če se ga ne bo dalo umiriti, bo moral v zavod, najbolje bo tako. Saj so ustanove za take otroke.

Od kod si avtorica
Daj kak meil

Poznam ljudi ki so sli v zavod zaradi problematicnih druzin, ni bilo nic narobe z njimi, pol so pa ven nasilnezi prisli in kriminalci

mislim, da ni provokacija!
poznam mamico, ki se boji svojega sina, saj je že od malega grob in govori, da jo bo ubil … hodi na kontrole, a še niso nič porihtali
(tudi do sestrice je grob – ni ta primer, je starejša)

Govoriti, da je tvoj otrok psihopat je grdo. Je verjetno samo otrok, ki je nevzgojen in povzema vzorce obnašanja. Nič ne pišeš o očetu. A otrok nima očeta? To je zelo pomembno. Jaz bi otroka peljala h psihologu, pedagogu, ali pa h otroškemu zdravniku. Dokler je še majhen, se mu lahko pomaga, kaj bo potem, pa Bog ve. Otrok potrebuje ljubeče, sočutne, obenem pa tudi zelo odločne starše, ki imajo tudi avtoriteto.

Noben otrok se ne rodi “zloben” ampak tak zaradi izkušenj v odrascanju postane. Torej ta otrok je moral nekaj videti,doziveti, da je postal tak. Nekega lepega poletnega dne se ravno ni odlocil zdaj bom pa evil. Kaj je v ozadju pa veste sami

Avtorica pošiljam ti en velik objem <3

Tudi jaz mislim, da je doživel nekaj hudega. Če so ga iz porodnišnice dali domov, je bil gotovo pregledan, potem pa se zgodi kaj hudega doma.
Kdo ve s kom, kdo ve kje. Otrok je po mojem tako globoko prestrašen, da reagira tako, kot reagira.
Pomoč nevrologa, psihologa, psihiatra bi bila pravi naslov.

Poglej si kakšen dokumentarec o otroških morilcih, boš presenečen koliko otrok se preprosto rodi zlobnih.

Da se. To je karakter. Zlobni. Radi z nožem lovijo sestre, mučijo živali,…otrok ubije drugega otroka ni redkost.

Preberi si knjigo Morava govoriti o Kevinu.

Psihopati se velikokrat že rodijo takšni, seveda pa leta sistematične zlorabe lahko tudi prinesejo svoje.

Genetika, genetika. Lahko tudi kaksno generacijo preskoci.
Do zdaj je identificiranih 40 genov za agresivnost in nasilje. Vsi jih imamo nekaj, sicer kot vrsta ne bi preziveli. Ampak ko imas ta pravo kombinacijo in ustrezen povod, pridejo na plan. Zato v enaki situaciji vecina reagira normalno, oziroma sprejemljivo, pescica pa postane nasilna.

A ma nemoj.
9 let je že star, vrtec in šola pa nič?
Tebi se pa kar od zdaj naprej meša?
Ne verjamem nič.
Taki otroci so že posebni od rojstva, ne kar naenkrat.Če bi se ti toliko mešalo, bi bil tvoj otrok že zdavnaj v Malči Beličeve.
Največ primerov pa je tam zaradi domačih čudnih razmer.

Torej je možno samo eno : ali je otrok avtist ali kako drugače poseben ( Kot tak bi imel že zdavnaj odločbo)

ali pa ste vzgojo popolnoma zavozili.

Psihopatija spada v področje osebnostnih motenj. Nekateri trdijo, da se lahko kaže že pri zelo majhnih otrocih.

New Report

Close