Style.Over.Net

Opravljivka

Odgovarjajo: Anja Cajhen

Baron Trump visok tud brez Srbskega fotra

Default avatar

ZvezdanDelibašnik

Slovencu višina ratala brez Saše Dončica i sliiiiićnih marksista/košarkaaša

Prvo vprašanje je seveda, kako preprečimo ekspozicijo danih slik širši javnosti. Naj pove nek profesionalac, ali lahko nekako montiramo te posnetke, preden pridejo v to našo marksistično lukno oz. the breeding ground of the Serb

Saj kontroliramo obče medije, bomo že. I nečemo nikome dozvoliti da nam dira, ili ruje naš Serbian breeding ground
Default avatar

ZvezdanDelibašnik

Slovenci volijo Srba za predsednika vlade, pustijo svojim otrokom poslušat glupo balkan glasbo, pustijo se okupirat od Srbov 2x v enem stoletju, prepustijo jim vse sfere politike, kulture in športa, volijo večne Srbske marksistične župane, hodijo v gnilo gledališče, hodijo na gnil lent na kulturno preobrazbo,

Pol se jim pa s to Melanijo nasmehne sreča in rodijo velikega vodjo zunaj kontroliranih meja, pa to ne moreš verjeeeti popizdujem... Moji hamburgerji in ženini orodontski implanti so zanič že cel dan odkar sva gledala ta video majkenama. Najina Bosanska uvajanka ve da je za naju vse narobe, moj brat zabil svoj taksi danes skoraj od nesreče.. V kurcu smo zdaj, konec je. Rodil se je antiantikrist. Naši marksistični dnevi so ŠTETI, 1 2 3 JEBOTE
Default avatar

ItsOver

Nefilimi vratili se na svoj teritorial jebote kuhani smo i pečeni

Slika
Default avatar

janezz33

Marš....u p*******.
Default avatar

Lep

Prav lusten fant je, me pa res spominja na Doncica ja :)
Default avatar

xrobe

Ja, pa saj je Barron kar fleten fant. To prepuščam ženskam in dekletom, pa seveda neznani princesi, da ocenijo kakšen je on.
Default avatar

koliko jemali star

Ni več kot 15, mogoče 16?
Default avatar

xrobe

Lep je napisal/a:
Ste me že prehiteli s svojim zapisom.
Default avatar

Naj vas seznanim

Rojen je 20.3.2006. Starost izračunajte sami.
Default avatar

zelo visok

Zelo visok za to starost. Če računamo, da bo zrastel vsaj še min 10 cm.
Default avatar

tako visok kot oče

ZvezdanDelibašnik je napisal/a:

Prvo vprašanje je seveda, kako preprečimo ekspozicijo danih slik širši javnosti. Naj pove nek profesionalac, ali lahko nekako montiramo te posnetke, preden pridejo v to našo marksistično lukno oz. the breeding ground of the Serb

Saj kontroliramo obče medije, bomo že. I nečemo nikome dozvoliti da nam dira, ili ruje naš Serbian breeding ground
Visok je kot Trump stari. On je uradno 190. Z leti je zlezel na kup za par cm. Je pa sigurno vsaj 180 še vedno. Tamali bo pravi velikan.
Default avatar

vroča petra

HAHA v slo pa so po očetu vsi Srbi

cmok

Default avatar

kakšni srbi

vroča petra je napisal/a:
HAHA v slo pa so po očetu vsi Srbi

cmok

O kakšnih Srbih ti to? A da so visoki ?. Nekateri že. Tudi pri nas so visoki moški.
Kaj ima Srb pri višini?
Default avatar

MilenaAstrologinja

Dobro je bilo dokler je trajalo. Prodala ohoho astroloskih knjig i seminarjev Slovenkam.. Sad kad se vračaju nefilimi, čas je za plan B, svi to znaju
Default avatar

nephllim

jeste, da boga svakako vratili se natrag
Default avatar

visoki otroci

Mama 180, oče 190. Otrok bo težko 170, a ne. Eric je 193, Ivanka 180, oba pri mami Ivani 182.
Default avatar

Lep

xrobe je napisal/a:
Lep je napisal/a:
Ste me že prehiteli s svojim zapisom.
Ni panike. Na dalec se vidi da je lepo vzgojen fant, povrh vsega se visokorasel in bojda zelo inteligenten. Krasen poba res, ne vem sploh zakaj debata okoli njega. Ne deluje mi kot sportnik, je pa velik potencial za karkoli drugega.
Default avatar

slovenke raje

Slovenke imajo raje celo smešne tuje oranžne starce od slovenskih moških, to je poanta vsega.
Default avatar

PuknulaVijest

Bilo je dobro ali vreme je za Plan B

Veliki slovenski Zavičaj 1919 - 2019

Ne zaboravite Lenta, Violete Tomič, Alana Forda i Jugoslavije i dobra vam bila bye vratili se nefilimi

Bilo je prerokovano i sad vijest puknula kroz sav hive mind

Slovenci sad čete cez noc ostati bez vijesti, politike, kulture bez Šarca i Janše i svega. Jer svi idemo sad back to our planet Saturn i onda na planet B. Ne mozemo mi ništa protiv nefiliiima, nefiilim neželi naš marksizam
Default avatar

MilicaRadulovicZorgic225

PuknulaVijest je napisal/a:
Bilo je dobro ali vreme je za Plan B

Veliki slovenski Zavičaj 1919 - 2019

Ne zaboravite Lenta, Violete Tomič, Alana Forda i Jugoslavije i dobra vam bila bye vratili se nefilimi

Bilo je prerokovano i sad vijest puknula kroz sav hive mind

Slovenci sad čete cez noc ostati bez vijesti, politike, kulture bez Šarca i Janše i svega. Jer svi idemo sad back to our planet Saturn i onda na planet B. Ne mozemo mi ništa protiv nefiliiima, nefiilim neželi naš marksizam
Zorg 457 a jesi ti poludio svima govoris o planu B jesi poludio

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen