Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali obstajajo pri nas lepotna tekmovanja za mlade fit mamice?

Ali obstajajo pri nas lepotna tekmovanja za mlade fit mamice?

Zelo me mikajo lepotna tekmovanja a nikjer ne zasledim takega za mlade fit mamice katere smo nad 30 let, a smo še vedno zelo fit in seksi. Pozna katera kako tako tekmovanje, je kje zasledila na internetu, prosim za informacije.

To samo ti misliš. V resnici si pa sama anoreksična kost in zapečena starikava koža, skratka grda.


Ce imas otroka imas mnogo pomembnejse in pametnejse delo kot prekomerno delat na svojmu telescku,izgledu in hodit po lepotnih tekmovanjih. Da te ni sram. Posveti se otroku ti kura babja pa raj zacnita v knjiznico redno hodit. Dvajset knjig na teden skupaj! Akcija!

nova
Uredništvo priporoča

Tako tekmovanje obstaja, ime je “Neiztrošena mamica”, ni pa omejitve let, lahko si tudi 41 in se prijaviš, poglej na FB.

Če takega tekmovanja ni, ga lahko organiziraš sama. Postani še podjetna, da ne boš samo lepa 🙂

Če se doslej nisi uspela uveljaviti v svetu lepote, ti tudi zdaj ne bo uspelo. Bi te že opazili, če bi bila material.


Ce imas otroka imas mnogo pomembnejse in pametnejse delo kot prekomerno delat na svojmu telescku,izgledu in hodit po lepotnih tekmovanjih. Da te ni sram. Posveti se otroku ti kura babja pa raj zacnita v knjiznico redno hodit. Dvajset knjig na teden skupaj! Akcija!
[/quote]

Pamerno napisano, a za kurje glave, ki jih zanima le perje, nedojemljivo.

Mi ne najde, mi lahko pošlješ link, imajo morda tudi spletno stran?

Mi ne najde, mi lahko pošlješ link, imajo morda tudi spletno stran?
[/quote]

Jaz sem to videl lansko leto, ko se je soseda pripravljala na zadevo, če ni več na FB so mogoče ukinili. Slišal sem neke govorice, da naj bi organizatorji spolno nadlegovali nekatere atraktivnejše mamice,kot rečeno, ne vem kaj je res. Poznam pa jaz enega režiserja, če te mogoče zanima?

Usstvari si youtube kanal pa se tam afnaj. Pač še ena trapa gor ali dol.

to je isto kot kosilo brez sestavin. Ni mogoče. Če si mama kot je treba si v tem obdobju najbolj iztrošena. Če pa si sponzoruša potem pa tud mama nisi nevemkakšna in se ne šlepaj na naziv mame, ker si mama postala le z rojstvom nikakor pa ne z skrbjo in nego za dobrobit družinskega člana. Hodiš v službo? Pospravljaš doma? Čuvaš/animiraš otroka, delata na njegovem psihofizičnem razvoju ali ga turiš babicam, bivšem možu, rineš telefonče/tablice v roke in razvažaš po tečajih kjer še po času vrtca in šole drugi skrbijo za tvoje dete? Lahko, da si fit..si pa en k..mama. To pa.

to je isto kot kosilo brez sestavin. Ni mogoče. Če si mama kot je treba si v tem obdobju najbolj iztrošena. Če pa si sponzoruša potem pa tud mama nisi nevemkakšna in se ne šlepaj na naziv mame, ker si mama postala le z rojstvom nikakor pa ne z skrbjo in nego za dobrobit družinskega člana. Hodiš v službo? Pospravljaš doma? Čuvaš/animiraš otroka, delata na njegovem psihofizičnem razvoju ali ga turiš babicam, bivšem možu, rineš telefonče/tablice v roke in razvažaš po tečajih kjer še po času vrtca in šole drugi skrbijo za tvoje dete? Lahko, da si fit..si pa en k..mama. To pa.
[/quote]
POST JE NAMENJEN AVTORICI TEME..se opravičujem za direkten reply na vaš post.

Sem vam oprostil.

13. oktobra organizira Društvo ločenih in vdovelih tako tekmovanje v La Bocca (na desnem bregu Save pod Šmarno goro). Na tekmovanje lahko pridejo le mamice, ki so tako ali drugače ostale brez partnerja/moža in nimajo več kot 4 otroke. Na tekmovanje se pride v športni opremi.
Tekmovanje ima dva dela.
Prvi del je preverjanje fizične kondicije – opraviti bo potrebno pot La Bocca – vrh Šmarne – La Bocca. Pogoj za napredovanje v drugi krog je, da to pot opravite v manj kot 50 minutah.
Drugi del tekmovanja se odvije v isti opremi/oblačilih kot prvi. Vse, ki se bodo vmes naličile ali nadišavile, bodo diskvalificirane.
Glavna nagrada bo teden dni smučanja v Les Arcs konec marca naslednje leto.
Druga nagrada teden dni zibanja na valovih med otoki severne Dalmacije v juniju naslednje leto.
Tretja nagrada teden dni gobarjenja po Suhi krajini konec oktobra letos.

Vabljene!

New Report

Close