Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Clanstvo v amzs in asistenca

Clanstvo v amzs in asistenca

Prosim, ce mi kdo pomaga pri odlocitvi. Pred kratkim sem opravila izpit za avto. Zdaj si bom kupila avto. Nebo nov. Iscem mali avto, budget cca 8000€. Zanima me glede zavarovanja. Je bolje placati asistenco za avto ali je boljse se vclanit v amzs. Sodelavka je dolga leta ob zavarovanju avtomobila zraven placala se asistenco. Letos pa je ni in se je vclanila v amzs, kjer ji nudijo asistenco, popuste na njihovih servisih, 1x letno zastonj manjse popravilo na avtu in se in se. Je tu kdo clan amzs in lahko pove oz prve roke? Se res bolj splaca clanstvo v amzs kot placilo asistence ob zavarovanju avtomobila

Z AMZS imam same pozitivne izkušnje. Se mi zdi, da so edina prava asistenca na cesti. Ne vem pa kako izgleda, če potrebuješ pomoč v tujini.

Meni je AMZS ok, hitra, korektna pomoč.
Članarina je pa cca. 40€, če gre samo za Slovenijo. Če pa hočeš še v tujini je pa dražje.
Koliko stane asistenca pa ne vem.

nova
Uredništvo priporoča

Imel asistenco pri zavarovalnici, ker je bila skoraj zastonj. Ko sem imel okvaro pa ostal z dolgim nosom, ker sem spregledal majhno podrobnost.

Avta za 8000€ še nisem nikoli imel, moji so bolj pod 2000€ tko da so tudi možnosti okvare večje.
Sem pa tudi že rabil pomoč, tudi v nedeljo so prišli v pol ure. Izkoriščam še njihove brezplačne preglede, da vem kakšno je stanje avta in če bo sploh prišel čez tehničnega.

AMZS tudi ni vezan na avto, lahko voziš sosedovega, in če se pokvari bodo isto pomagali, kot če je tvoj.

Ja, res je. Tudi, če ne voziš svoj avto, dobiš pomoč.

Ja, res je. Tudi, če ne voziš svoj avto, dobiš pomoč.
[/quote]
Nerodno je edino, če avto posodiš. Sem ga enkrat sestri, pa se je strgala zajla pri sklopki. Ker me ni bilo tam pač niso mogli kaj dosti pomagat, ona pa ni članica. Je potem poklicala enega lokalca, da je zrihtal.

Amzs je vezana na osebo, asistenca pa na avto, če si član Amzs lahko koristiš za katerikoli avto.

Cena je 69EUR, vključena tujina, pa revije Motorevija dobiš, pa še razni popusti.

Z asistenco ostalih nimam izkušenj z AMZS pa in je bila ta dobra, poleg tega lahko asistenco dobim za katerikoli drug avto, ki ga vozim, v družini imamo namreč dva, koristim jo pa lahko tudi večkrat mislim, da 3x v sklopu enega članstva. Novih avtov ne kupujemo in ravno zato mi je to odlična opcija. Ko sem nazadnje kupovala rabljen avto v rangu 5-6.000€ sem še tega testno peljala na pregled pred nakupom rabljenega vozila na AMZS. Nikoli ne veš kaj dobiš, sama pa o vozilih pa razen kako jih upravljat nimam pojma 🙂 Z oceno stanja sem nato uspela znižat ceno vozila, saj sem prodajalca dobila na laži. Ugodnosti je še precej več recimo tečaji vožnje na Vranskem. Se mi zdi odlično darilo, malo za spremembo, da ni eno samo razvajanje ampak koristen trening.


Obstaja tudi članstvo, ki nudi asistenco v tujini.

Jaz imam že leta asistenco pri zavarovalnici za oba avta in je super zaenkrat. Voziva z možem dva stara avta in se na dve leti nekje kaj pokvari. Z asistenco so običajno prišli v 30-40 min, odpeljali avto in meni dali nadomestnega.
Meni ok, brez težav.

Tisti, ki so veliko v tujini, jim bo verjetno kopristilo AMZS Plus (69 za osebo ali 89 za celo družino).
Jaz se držim Slovenije, zato imam samo osnovno članstvo (40€ za osebo, 60€ da velja še za ostale družinske člane). Ugodnosti so skoraj iste,le za veljavnost v tujini gre.

Amzs Pomoc na cesti je katastrofa.

Ze drugic cakam in cakam

Prvic ko sem potreboval pomoc sem cakal na cesti vec kot 2h zdaj spet ko sem imel okvaro pa polne 4 ure

Ne vem kaksne pogodbenike to majo sam zadeva ne funkcionira kot je treba-obub!!!

Raje placam zavarovalnici in imam urejeno, verjetno pri Amzs pogodbeniki niso dovolj placani ce tko zamujajo..ne vem💁🏻‍♂️

lp.

Zelo priporočam Amzs , same vrhunske izkušnje .

Ko plačuješ, so vsi sladki. Ko pa rabiš resno popravilo, te ožamejo do gat pa še ni garancije, da bo ok.

Njihovi pogodbeniki so plačani minimalno.

Sem vzela asistenco po 10 letih plačevanja amzsja in prvi in  edini težavi, ko so me pustili na cedilu.

Ne samo asistenco, tud zavarovanje za tujino imam v istem sklopu pri amzs. Sva pa v paketu voznikov jaz in moj moz (10 eur drazje). Zavarovani smo pa vsi clani deuzine.
Smo imeli okvaro vozila v tujini. Prisli v 20 min do nas. Sploh ne vem kako so nas nasi, glede na to, da se mi nismo vedli kje se smo.

vse zrihtal.

ti pa povem, da lahko asistenco koristis tudi, ce si na kolesu.

Mesec sni nazaj spet okvara avta. Prisli, odpeljal avto do mehankarja, nam so dal pa nadomestni avto. Vse v sklopu asistence.

Zdravstvene asistence hvala Bogu, nismo potrebovali, tako da nimam izkusenj.

v glavnem – lahko samo toplo priporocam.

New Report

Close