Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ivan Oman – Eden redkih, ki sem jih spoštoval

Ivan Oman – Eden redkih, ki sem jih spoštoval

Tole danes na vladi so pezdeti, pa še ta beseda je predobra za njih.

kaj si pa spoštoval na njemu, ampak ti pa si k r e t e n. zaradi takih kot je on je država propadla, to so tisti prvi ,ki so državo spravili na kant s svojim delovanjem.ker imaš kratek zgodovinski spomin ali pa ga sploh nimaš, ker drel v glavi pač ni spomin še manj možgani.take omanček je leta gospodovega med in osamosvojitvi dejal famozni stavek, saj ni važno če je pismen, važno da je naš. zato je država propadla v žlahti ima pa še kup duševnih bolnikov z marjanom podobnioom na čelu

in da , zate s emi ne da popravljaz napak pa biti pismen idi.ot

nova
Uredništvo priporoča

Tudi jaz sem ga spoštovala. Naj počiva v miru!

politikov, ki si zasluži spoštovanje!
Ostalim je lahko za zgled.
Naj počiva v miru in hvala za vse kar je naredil za Slovenijo.

Naštejte, kaj je dobrega naredil.
Osebno se ga spomnim, da je med vojno 91 imel prevoz v LJ, vsesplošno varovanje. Že takrat se mi je zdel star. In kaj?
En sam ne naredi nič! Lahko nekaj lapa (kot Pučnik, Drnovšek in podobni strici) . Najbolj neverjetno pa mi je, kako se ti politikanti cenijo. Že pri plačah, ves prestiž…. ker naj bi bila to služba!!
Poimenujejo ulice, letališče, si obešajo marmorne plošče….. ej, pa kdo so oni?? In potem se spremeni režim, gremo vse podirat. Pa jovo na novo nova imena.

Nikoli ne bom razumela,. da se politikanti tako cenijo, da si samovšečno postavljajo spomenike.
Kdo pa je ON? Od kje jim to pavje perje?

Od takrat, ko je prva tovarna padla, ko je narod jokal pred rampo in NISMO STOPILI SKUPAJ!!

Ta gospod bo imel državniški pogreb. Spet ena procesija za Pahorja. Plača raja, za šolarje pa zbiramo zvezke, za bolnike zamaške.

Kaj pa je naredil on za Slovenijo?

Prav je da se poklonimo gospodu Omanu v spomin, saj je veliko naredil za slovensko desnico. Ampak prav bi bilo da dnevno izrekamo spoštovanje tudi gospodu Janezu Janši, ki je vsekakor največji Slovenec vseh časov, naš osvoboditelj izpod komunističnega škornja in odrešenik, znan in spoštovan po celem svetu.

Leta 1988 je imel govor na zborovanju v podporo JBTZ in se zavzel za osvoboditev gospoda Janeza Janše, ki je za ves slovenski narod trpel v komunističnem zaporu.

Leta 1988 je imel govor na zborovanju v podporo JBTZ in se zavzel za osvoboditev gospoda Janeza Janše, ki je za ves slovenski narod trpel v komunističnem zaporu.
[/quote]

A že leta ’88? In kje je danes? Parkrat v arestu, osovražen, B – bavčar v arestu, goljuf in kriminalc, T – tasič se je umaknil, Z pa čist poniknil, ker je spoznal, kam pes taco moli.

kaj si pa spoštoval na njemu, ampak ti pa si k r e t e n. zaradi takih kot je on je država propadla, to so tisti prvi ,ki so državo spravili na kant s svojim delovanjem.ker imaš kratek zgodovinski spomin ali pa ga sploh nimaš, ker drel v glavi pač ni spomin še manj možgani.take omanček je leta gospodovega med in osamosvojitvi dejal famozni stavek, saj ni važno če je pismen, važno da je naš. zato je država propadla v žlahti ima pa še kup duševnih bolnikov z marjanom podobnioom na čelu
[/quote]

Imaš prav, a težko bo koga prepričati, saj se kar topijo od ljubezni in spoštovanja. Joj, joj

Podpis!

če ne veš, koliko je naredil za Slovenijo, je pa res prav vseeno, če glih TI ne veš!!!

A že leta ’88? In kje je danes? Parkrat v arestu, osovražen, B – bavčar v arestu, goljuf in kriminalc, T – tasič se je umaknil, Z pa čist poniknil, ker je spoznal, kam pes taco moli.
[/quote]

Drugače načeloma mi je čisto vsejeno, samo če se že pa tule nekaj nakuhavaš, se vsaj toliko izobrazi, da B – ni Bavčar, ampak Borštner.

če ne veš, koliko je naredil za Slovenijo, je pa res prav vseeno, če glih TI ne veš!!!
[/quote]

Pa nam ti povej.

niso mi všeč ljudje, ki izjavljajo, da so prisegali zvestobo s figo v žepu.

Res je, da v Yugi druge možnosti ni bilo … pa vseeno – prisega s figo v žepu ???
Lahko bi se skliceval, da je bil prisiljen / posiljen … ne pa, da je bil kao junak !!

verjel je politikom na besedo, zato so ga kolegi politiki izrinili, ker jim je večkrat povedal kakšno direktno in konkretno.

Razumljivo, da ste ga spoštovali. Slovenci namreč visoko cenijo in spoštujejo nesposobnost. Zato dajejo otrokom ime Rožle. Kekec pa je zmerljivka.

Zanimivo, ime mu je bilo Janez (Ivan) Oman. Ampak pri njem nihče tega ni problematiziral pri Janez (Ivan) Janši pa.

Bil je klen, trden kmet, 7 otrok, pravi Slovenec.

https://www.24ur.com/novice/slovenija/v-90-letu-starosti-je-umrl-ivan-oman.html

Pa nam ti povej.
[/quote]

le zakaj?
bedaki si itak ne bi zapomnili!

1. ☺

A že leta ’88? In kje je danes? Parkrat v arestu, osovražen, B – bavčar v arestu, goljuf in kriminalc, T – tasič se je umaknil, Z pa čist poniknil, ker je spoznal, kam pes taco moli.
[/quote]
Rezultat 75{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Izpit uspešno položen.

Zanimivo, ime mu je bilo Janez (Ivan) Oman.

Ime IVAN je bilo v času kraljevine Jugoslavije zelo pogosto, menda celo zaželeno od tedanjih oblastnikov. To mi je rekla ena stara gospa.


Slaboumneži preklemani, levi in desni, fuj sram naj vas bo. Kaj pa če bi o vas in vaših starših in bližnjih pisali in govorili tako. Ali je res potrebno vam levim , desnim, tistim in še komu tako grdo plJuvati po človeku, ki ga sploh niste poznali. Samo, da se “podrkavate” na MON -u. Sram naj vas bo. Če nimate kaj pametenega napisati, mu dajte vsaj mir in pieteto, kot vsakemu SLO državljanu. SRAMOTA , kar počnete !!!!!!!! Vsaj pri miru ga pustite, vsaj sedaj……………………………

New Report

Close